Razer PVP Week

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem !-!BossOForbiT!-!, 10/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim admini dneska keď som sa prihlásil na dark orbit mi vyhodilo aukciu RAzer... Okey stiahol som program registroval som sa a všetko No len keď som na stránke kde môžem získať akcie tak nič :) píše to len jednú vec : Temporarily banned for consecutive failed login attempts
     
  2. RADDY28

    RADDY28 User

    V preklade to znamena : Docastne zabanovany z dovodu mnoho neuspesnych pokusov o prihlasenie ... Takze ak si tam daval zle heslo/meno tak je mozne ze prave preto ...Skus pockat a nasledne zadat Email a Heslo znova ale uz spravne
     
  3. Zadavam to správne keď dám všetko také isté sa mi na ten Razer prihlásiť ide ale tuto mi zadať nejde...
     
  4. [flav]

    [flav] User

    dobri den nepisem casto vobec le sledujem stiahol som instaloval ku tomu som dostal kod uplatnil som ho fajn odmena len ked som aktivoval novi dizajn ten co som mal pretim cize spektrum mi zmizol cize nechapem nestazujem len neviem pochopit co sa stalo.pomozte id 70281137
     
  5. Daj si hangár a tam designy či to náhodov nenajdeš :)
     
  6. [flav]

    [flav] User

    zdravim nie je chiba nasiel som to dakujem moja chibicka ospravedlnujem sa
     
  7. Jako kde ma najít jako tu napovedu jak to stáhnout (noví dezign na golijata) !!! Sak tu nic neni stejne tak proc se dívam na forum nak h**p a stejne tady nic není zbitečne ztrácím čas !!!
     
  8. Začínám vážně pochybovat o svéprávnosti některých hráčů.
     
  9. 2012gobby

    2012gobby User

    cawte dufam ze vam to pomoze ked sa registrujete tak musite potvrdit ten ucet na email adrese takze registrujete sa potvrdite zase si date darkobit meno heslo a kliknete na ten link razer ked mate uz to potvrdene na emaili a az potom ti to pojde a vihodi ti to taki kod a ten musis dat do : kliknes uridium a tam budu poukazky a tam das ten kod dufam ze pomohlo a gramaticke chybi nepozerajte :D
     
  10. 2012gobby, to nestačí :) toto je presná informácia a cesta ... Keď sa registrujete (najlepšie cez Gmail(lebo vám overovací email príde hned) tak nezabudnite ten email otvoriť a verifikáciu dokončiť kliknutím na odkaz. Následne stiahnite aplikáciu Razer comms a do nej sa prihláste pomocou účtu, ktorý ste registrovali. Ak budete v aplikácii resp. programe prihlásený stačí sa na stránku prihlásiť a následne vám ukáže kód. :)
    Dúfam že pomohlo ;)
    PS: registrácia na Razer stránku (ťažko sa hľadá) : http://www.razerzone.com/razer-id/registration-id/
    prihlásenie a prevzanie kódu: http://www.razerzone.com/darkorbit
     
  11. ahoj,zkousim to nainstalovat ale ukazuje mi to ze nemam 32bit verzi mám 64bit verzi systemu nechapu to muzete mi dekdo poradit?
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

  13. No neviem ale o asi 30 No zadám tam meno a heslo a nič klikám a čakám no nič... Ale niekedy to napíše zle heslo niekedy zlé meno no je tam stále to iste a Často iba nič...
     
    Naposledy upraveno: 10/5/14
  14. Kubino

    Kubino Guest

    !-!BossOForbiT!-! to už si vytvoril účty na 30 kódov? To nemyslíš vážne. Alebo sme sa len zle pochopili.

    Ono ak nainštaluješ tu aplikaciu je potrebne sa do klienta aj prihlásiť.
     
  15. Dobrý den.Chci se zeptat co ten design na loď goliath přidává??
    Děkuji.
     
  16. ;) nejen u gola, ale co má za vlastnost i u nostroma ?
    děkuji
     
  17. ma tu vlastnost,ze ho ma jen ten co se zaregistruje na Razer,jinak je jen na paradu,ten i ten,:)
     
  18. :D Díky za odpověď.
     
  19. Belgam

    Belgam Guest

    Pro suplicitu uzamknuto.

    Odpovedi najdete v tematu,ktere diky spamovani bylo uzamknuto.

    Uz jednou bylo upozorneni ze dalsi tema na Razer budou smazana a obodovana. Kdyz se neumite chovat,musi Vam stacit precist tema ,ktere je uzamknute.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.