RE. ban učtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Plecháč, 9/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Plecháč

    Plecháč User

  2. Logan

    Logan User

    Toto ale nepreverujeme mi ale priamo nejaky system v BP, takze s tym nic nenarobime
     
  3. Ten systém nie je 100% ako sa ukázalo pri banovaní koncom mynulého roka, ak to zablokuje účty nepravom viacerým ľuďom tak sa tomu kompetentný venujú ako to bolo v spomínanom prípade a po doladení systému nepravom zabanované účty odbanovali, v mojom prípade ma každý považoval za botera a odmietal somnou komunikovať, aj na moje naliehanie, keby nezabanovalo neoprávnene účty ľuďom čo s tým robia doteraz by som ho nemal nazad a každý by somnou odmietal komunikovať a nikto by to doteraz nepreveril.
     
  4. Logan

    Logan User

    Preveroval to system ktory zlihal, hracom ktori boli nepravom boli ucty zablokovane boli vratene s5.

    Co sa tyka blokacie uctov tu toto neriesime, nemame ziadne prava na preverenie ani na odblokovanie, takze forum Ti s tymto nepomoze.

    Pokial viem pisal si na podporu budes si to musiet vyriesit tam.

    Mas este nieco k teme?
     
  5. Zafod

    Zafod User

    -Lord-JOHNNY- jedná se o striktní rozhodnutí BP. Pokud jsi zabanován systémem, nikdo z žádného týmu moderátorů ti nemá šanci pomoci.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Hráča poprosím ďalej komunikovať s podporou hry, pretože oni jediný môžu riešiť bany, my tuna určite nie.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.