Zpetná vazba reakce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem solbap7, 7/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. solbap7

    solbap7 User

    Tak se mi potvrdilo co sem si myslel. Jakmile se někdo ozve hned je umlčen pomocí banu. Nejde mi o to že jsem dostal ban za sprosté slovo, ale o to , že někdo si může říkat co chce a někdo je hned umlčen. Vím že mně čeká další trest za to co píšu ale už mně to opravdu štve. Proč se mi snažíte namluvit že to není pravda. To si každý musí všimnout sám, že to tak je.
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Zajimave ze jsi ban dostal za obchazeni systemu. Jake tedy umlceni? Kdyz obchazis system.
    Uz me doopravdy stve jak tu hraci pisou takove nesmysli, kdyz vse je jinak.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Nj., zaslepenému nic nevysvětlíš, ty oči prostě odmítne otevřít a raději si dál pojede svoji 'pravdu', obzvlášť u tohoto hráče to jasně ukazují jeho dosavadní příspěvky na fóru.. :rolleyes:
    dotaz

    odpověď

    nejsou

    proč

    ban

    dotaz


    Vysvětlovat tedy to samé pořád dokola nemá smysl, upozorním jen že za nepravdivé obviňování můžeš v horším případě skončit i s jiným banem než pár dní na chat nebo fórum. Žádný moderátor nemá potřebu nikomu nadržovat, vše je jen v rámci pravidel, která když porušuješ, dostaneš odpovídající trest.

    Nic více k řešení, LOCK!
     
  4. Korben

    Korben User

    Mne sa tiež potvrdilo to, čo som si myslel.Komu nie je zhora dané, v apatieke nekúpi. :rolleyes: Bez urážky, no potvrdzuje sa mi to stále častejšie.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.