reakcia pre admina korbena

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ***■■■H.A.L.I.X.O■■■***, 10/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Odosielatel tejto spravy: NAIDIUS

    ANO pan KORBEN...hrac ***■■■H.A.L.I.X.O■■■*** je moj brat a ja som dal i ked viem ze asi hlupu no jednoduchu otazku, ohladom toho predaja uctu....ano..som na DO uz viac ako dva roky..no necital som pravidla nikdy,,proste stalo sa...no to znamena ze sa uz nesiem na nič opytat bez toho aby ma admin vypiskal hned z fleku???to si nedovolia ani moji kolegovia v práci...s určitou slušnostou si myslim...proste som bol zle inf...od druheho človeka..no stalo sa....tak nakolko ste admini tak vas taktiez žiadam o trošku trpezlivosti s hráčmi..nikto predsa z neba učený nespadol..a určite ani vy všetko neviete na 100%..či sa mylim??..pokial podam na fore prostu otazku ...i ked bude podla vas nezmyselna..tak vas ziadam aspon o normalnu odpoved....mate urcitu zodpovednost na fore tak si ju aj vazte...ak nieco hrac nevie tak mu treba poradit si myslim....viac sa k vasmu pristupu nebudem vyjadrovat...a trochu ucty k hracom poprosim..nikdy neviete v akom veku je ten hrac...nemusi mat 14 rokov....nemyslite???samozrejme to plati i opacne od hracov k vám....má tu byt vzajomna spolupraca..onic viac neziadam....a nieje to tak vela...dakujem NAIDIUS
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    Poriadne si prečítaj čo som napísal. Hlavne si uvedom že text je písaný všeobecne a nie na konkrétnu osobu.
    Vidíš tam niekde priame slovné napadnutie hráča NAIDIUS ? Ja nie, tak že láskavo nevytrhávaj s kontextu a netvrď to čo som nepísal.
    Ak sa chceš konkrétne na mňa sťažovať, tak si podaj sťažnosť priamo na mňa na podporu hry.

    Ďalšia téma smerovaná na moderátora , bude braná ako spam na fóre.

    Téma smerovaná na moderátora.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.