Reapers

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem AlternativaPlatform, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jak název napovídá, chci se bavit o pirátech a o buzích ve hře. Dnes se mi staly dvě věci. Chtěl jsem jít na piráty ale boss kristallin do mě střílel přes celou mapu. A dále u pirátů se mi stalo že jsem letěl zkrz trosky a najednou mě to vrátilo za ty trosky, neví někdo co s tím? Dík předem, This_Is_War12ŁvŁVRU
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Podívej se na kvalitu připojení, ping aj. Tohle co popisuješ je buď lag nebo problém tvého připojení.
     
  3. Připojení mám v poho, takže nevim.
     
  4. Earthquake

    Earthquake User

    a) mohol to zaviniť server.
    b) máš dobrý internet, ale len si mal lagy
    c) možno sa stal nejaký bug.
    som za b) :)
     
  5. Asi máš pravdu. :-/ Ale štve mě to dal jsem si opravit u brány a křapl jsem ještě jednou.
     
  6. Korben

    Korben User

  7. Zafod

    Zafod User

    AlternativaPlatform jak se to mohlo stát když máš připojení v ,,poho,,? Proč tam lezeš hned znovu?


    Btw: ctj v poho? Můžeš to přesně definovat?
     
  8. Earthquake

    Earthquake User

    Záleži akého maš providera. A urob si test na rýchlosť internetu, napíš do googlu "akú mam rýchlosť internetu" a tam najdi stránku kde ti to odmeria ;) a výsledok mi len napíš sem.
     
  9. MadMax

    MadMax User

  10. [​IMG] To byl firefox a tohle chrome [​IMG]

    V poho, to pro mě znamená že jde v pořádku :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/12/13
  11. MadMax

    MadMax User

    tak daj výsledky testov a nehraj sa tu na naháňanie postov lebo to tak vyzerá
     
  12. Korben

    Korben User

    AlternativaPlatform nepíš viac príspevkov pod seba ale použi tlačítko na úpravu pod svojím príspevkom a test sa nerobí na brno ale na server Frankfurt.
     
  13. Korben

    Korben User

    Aktualizuj si javu a urob si test znova. Odkaz máš v mojom prvom príspevku tejto témy.
     
  14. no updatl jsem si javu a dopadlo to takhle [​IMG]
     
  15. Korben

    Korben User

    Niekde budeš mať chybu, lebo ti to stále nedokáže skontrolovať stratu packetov.
     
  16. To co popisujes je u mne celkem bezne, ale nejedna se o bug, jsou to cistokrevne lagy.. Udelej co ti radi moderatori, pokud ti to bude delat stale, zkus snizit grafiku, a mne pomaha kdyz pres bludiste letim pomoci minimapy.
     
  17. TaunWe

    TaunWe User

    Skús si zmazať cache, bolo to písané vyššie, môžeš mať kopec bordelu (dočasné súbory) v PC a aj to má za následok takéto problémy..
     
  18. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Pokud hraješ na ntb a jsi připojen bezdrátově, tak i toto může být tvůj problém.
     
  19. Korben

    Korben User

    Autor sa viac neozval.

    Uzavreté, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.