řebříček lodí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem viper63, 16/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. viper63

    viper63 User

    Chci se zeptat, proč nefunguje řebříček sestřelených lodí? Něco se spravuje?
     
  2. Arya

    Arya User

    viper63 Co přesně v žebříčku nefunguje a o jaký servr se jedná?
     
  3. Honzin

    Honzin User

    Neukazuje žádné hodnost jméno hodnoty. Mě se to děje na cz..
     
  4. svi1

    svi1 User

    Arya vypadá to takto:[​IMG]
     
  5. viper63

    viper63 User

    Je to na G1 a vypadá to jako v predešlém příspěvku.
     
  6. Bude to tím, že jsem po 3 letech sestřelil na cz3 deset lodí a to systém tak rozhodilo, že neví co s tím má dělat.
     
    pepan70, PanMajster a -baghira2- tohle ocenili.
  7. stefan.sv

    stefan.sv User

    :D:pno to je dobre haha aj tak ten rebricek nefungoval ako ma nezobrazoval mena hracov ako napr. moje nevedel som sa tam najst a niekto tam mal aj dva krat zapis tak som v zostrele dotycneho predbehol pozriem tabulku a v tabulke stale nie som? :D.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  8. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    To nefunguje pouze nám, nebo to ostatní nezajímá. Pro mě to je jedíný žebříček, který sleduji. Pravda, občas se tam někdo záhadně objeví, nebo zase zmizí, ale rád bych ho ale měl nadále.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  9. Borat

    Borat User

    Problém bol nahlaseny. Budeme musieť počkať na opravu.
     
  10. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Dík,snad se jim to povede.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/2/18
  11. Ahoj , ten sam problém mám i já na CZ3
     
  12. viper63

    viper63 User

    Dívam se a žádna oprava. Je to už dost dlouho.
     
  13. viper63, jak uz zde na foru bylo mnohokrat psano, tak vyvojari opravuji chyby podle priorit, to znamena, ze se urcite zabyvaji nejakou slozitejsi chybou, ktera vice ovlivnuje hru nez tato. Samozrejme, ze vsichni chceme, aby ten zebricek fungoval, ale v hrani nam nepomaha, ani nijak nestezuje hru, tudiz nejspise tak vysokou prioritu nema ;).

    Na druhou stranu doufejme, ze to nebudou mesice, jak byva obcas zvykem, kdy budeme cekat na opravu, ale povede se to brzy. Trpelivost prinasi ruze. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Asi to ničemu nepomůže, ale strana 100 funguje. Teď ještě opravit těch 99 před ní. o_O
     
  15. Arya

    Arya User

    Chyba už je opravena. Žebříček lodí opět funguje.

    Vyřešeno, zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.