Rebricek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem play•for•fun•with•smile, 12/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nemůžou nás zpětně trestat po půl roce,po tom,co jsme už byli potrestáni,zejména po tom,kdy např. jen já,jsem vložil do cesty za prvním místem na cz2 cca 10 000 kč,to by potom musely vymazat všechny učty co kdy byli potrestáni za celou historii DO. Podle mě jde o chybu,kterou by měli opravit...
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Včera som bol posunutý o 200 miest a dnes ma to posunulo o ďalších 100 miest, takže u mňa stále neviem na čom som :D

    Čo sa tu inak rieši to banovanie, ak má BP dôvod na zastavenie účtu bez ohľadu na to či ste trest dostali tak vás zabanovať môže a nič s tým nespravíte, je to len rozhodnutie BP. Samozrejme ak niekto potrestaný bol a poučil sa proti takým hráčom nemám nič i keď, popravde, zmazali vám len smiešne SB ale tie lasery, drony, muníciu a podobne čo z toho máte využívate ďalej. Každopádne toto nie je predmetom diskusie.
     
  3. Korben

    Korben User

    leaderOfcz2 Nie všetci boli potrestaný adekvátne k tomu čo všetko si nadobudli, kým iný hráči sa poriadne namakali. Ale to už neriešim a ani to tu riešiť nebudeme. Teraz jednoducho takto prichytený hráč , je okamžite a trvalo zablokovaný.

    Tak že ak je v rebríčku chyba, tak ju opravia.
     
  4. neviem vcera ako som koncil som bol 512..dnes som 40 000 :) takze asi chybicka

    a crystal myslim ze kazdy si zasluzi druhu sancu,kto ju premrha je to na nom...
     
  5. právě že řeším žebříček,kdy se zde rojí spekulace,že hráči co dostali kdysi těch 72hodin,tak budou nyní ze žebříčku zpětně vyřazeni,což odpovídá i situaci,kteří hráči v tom žebříčku nejsou...
     
  6. Korben

    Korben User

    Ty vieš to čo my nevieme ? o_O To čo jedna babka povedala , nás tu nezaujíma.
     
  7. Crystal

    Crystal User

    a ako hovoris klesaju len niektory, to su totiz hraci co su identifikovany ako botky

    normalneho hraca to nesasiahne pokila som si vsimol a pocul od hracov

    no ak to je chyba ratal som ze rano to bude opravene ale nic sa nezmenilo stale som o 200 miest cca vyssie, inak ale zamyslite sa, podla mna by bolo genialne kazdu identifikovanu botku vyhodit z rebricka, aspon by kazdy videl ze taky hraci tam nemaju co robit v statistikach

    marko nejsom toho nazoru, ako sa hovori, dal by som vam druhu sancu len keby vam zmazali vsetko nakradnute

    a ano korben nie kazdy bol potrestany, poznam hracov co tomu unikli

    uvidime co BP spravi dalej
     
    Naposledy upraveno: 13/3/14
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Tiež by som to prijal, nie len preto, že ma to posunulo o 300 miest ale aj preto, že rebríček by bol reálny vzhľadom k dosiahnutým úspechom hráčov (nie programov) čo by hráčov viac motivovalo. Nenecháme sa tým však uniesť a počkáme ako to dopadne.
     
  9. podla mna maju v tom chybu ked pomazali boterov...mne zas naskocil a som 478..
    vcera jak som prisiel som bol asi 760...tak som nemal TOP tak 512 zas mi zmyzla a teraz som 478...
     
  10. Také jsem moc zvědavý jak to dopadne, opravdu drsny se naprofilu hráče dozvědět že za 2,5 roku hraní někdo odehraje cca 6500 hodin. Pokud dobře počítám cca 7 hodin denně, ten člověk tu hru fakt musí milovat:). Tím nikoho nenapadám jen říkam, že to musí být totalní závislák:)
     
  11. Tak já jsem zase 29k :D
     
  12. Uranos

    Uranos User

    nemusí to znamenať že je závislák poznal som hráča čo hra hral 8 hod denne som myslel že je na hlavu keď toľko hrá až dokým som sa nedozvedel že sa pri 1 účte striedali 3 bratia :D
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    On ale myslel legálny spôsob ako tak hrať, nie porušovanie VOP. Ono to totižto reálne ani moc nejde hrať 7 hodín denne pretože človek je aj chorí, na dovolenke atď takže niektoré dni nehrá vôbec. Ale tých 7 by sa možno aj dalo, avšak ja som videl profily čo vychádzali na 15 hodín denného hrania a majiteľ ma presviedčal, že skutočne tak hrá :D
     
  14. kubino,nechcem tu nejak moc rozoberat ale ja som tiez poznal hraca a hrali tam dvaja...a hrali to vazne na "12 hodinove smeny"
    kedze obaja pracovali tak ten co rbil v praci mal "pauzu" ten co bol doma tahal virtualnu 12
    mali sem tam pauzu ked im nevyslo v praci inac makali jak fretky
     
  15. Crystal

    Crystal User

    je jedno ci tam botovali, hrali viaceri ale podobne..vsetko je to hrube porusenie VOP za ktore by mal kazdy dostat trvaly ban

    napr. u nas na ge7 je jeden sk klan ktory si kupuje, predava a strieda niekolko elitnych uctov v top 100......
    a skor nez sa niekto spyta tak to viem na 100%..vlastne vedia to vsetci na ge7 :)
    uz sa mi im podarilo zablokovat niekolko uctov, ale som len hrac a nemam skoro ziadne moznosti ako proti nim

    ale uz odbacam od temy a tvorim OT, zato sorry :)

    k rebricku furt to skace divne, raz sa tam objavia znova hraci a potom zas zmiznu atd.
    bohuzial asi to bude len chyba nie cielene vyhadzovanie botov z rebricku, bohuzial
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Posledné OT zmazané, už stačilo :)

    »Mαяĸø«•ƒt•»Sαcяêd« k tebe ešte toľko, ja viem či si niekedy podvádzal alebo niečo používal a je mi to celkom aj jedno, ale nechápem prečo niekomu vyhováraš že na niekoho upozorní. Fajn, BP má systém ale keď o niečom viem prečo by som to nepovedal, predsa má mať každý rovnaké podmienky a ak podvádzajú tým, že 2 hrajú na 1 účte, bonzák - nebonzák povedal by som to. Súhlasili s VOP ale neriadia sa nimi, to je ich problém že dostanú ban. To máš ako keby si povedal, že nevšímaj si zlodejov ak neukradne nič tebe. By som sa pozrel, že utekajúceho zlodeja z obchodu by som nezdrapil ;)
     
  17. kubino,ja len preto, pretoze nezda sa mi trosku fer ze po roku by mal niekto zas byt potrestany ked sa polepsi :) a mozno si posiela do hry nieco...drviva vacsina zacala kolocarit pretoze videli ze sa nic nedeje a bolo im to jedno... :)
    taky priklad(pustia zlodeja z basy a po roku ho zoberu s5,pretoze kedysi kradol...ale seka dobrotu),toto sa mi nepaci...


    inac,mam pocit ze rebricek ide hore,ked sa dotycny prihlasi na ucet :) a zapise ho tam kde bol :)
    aspon tak zas klesam ja v TOPke :D
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Tvoj príklad má jednu vadu a to tú, že zlodej si to odsedel ale tiež mu vzali čo nadobudol krádežou, v DO však ľudia tie výbavy využívali len im zmazali PP. Každopádne ako som povedal, toto tu už riešiť nebudeme, takže len rebríček.

    Btw. keď im to bolo jedno tak musia znášať aj prípadné následky ;)
     
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak před dvanáctým jsem byl 186.
    12/3 večer jsem byl 170 po zablokování.
    13/3 ráno jsem byl 173 a večer 180. Takže se to neprojevuje až po restartu...

    Mě spíš udivuje, že někoho prostě odmáznou a pak je tam vrací, a co je divné je to, že je vrací postupně. :)
    Tak k čemu to vlastně bylo? :) Snad se to dovíme...
     
  20. -Neptun-

    -Neptun- User

    Zdravim nwm ci je to spravna sekce ale hodim to sem no s tim zebrickem kdyz byla ta kontrola byl sem cca 350. a skocil sem na 329. misto jo a dnes uz su 352. a ti hraci co dostali ban tak ho zas nemaju pac jeden hrac byl 17. na tom miste na 1 000% nebyl sem sa dival kolikrat do top 100 a nebyl tam proste a dnes uz tam zas je.Se zas pise kolik lidi dostalo ban a nakonec je odbanuju vsecky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.