Redukcia poškodenia pri kameňoch?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •Яєđ_βuℓℓ•_[√ΞШ], 25/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,

    Chcel by som sa opýtať, či si niekto z hráčov nevšimol, alebo ste nepostrehli problém súvisiaci s poškodením a štítmi. Myslím tým poškodenie laserov, pod vplyvom promeria a sepromu a silu štítov pod sepromom.
    Tie hodnoty sa mi už druhý deň nezdajú, pretože nieje v poriadku aby som z kompletne full loďou bral na štvorkách (x4) v rozmedzí 35-39 tisíc, keďže takéto poškodenie dávam bez kameňov , a aj bez dizajnu ktorý podporuje dmg (enforcer, diminisher či už surgeon), bez boostrov.
    Pochopilne pod vlpyvom promeria/sepromu + boostrov na dmg spôsobím oproti tomuto neskutočne silný dmg.
    Teda k otázke - Prečo mám pocit že beriem toľko ako keby som v lodi nemal žiadne kamene aj keď tam sú???
    (Verte mi, že už podľa pár striel dokážem rozoznať pod akým šutrom som či už je to prometid/promerko či najsilnejší seprom, takže odpoveďou typu. uisti sa či máš v lodi ten a ten kameň a, ktorú loď používaš, a máš booster/nemáš booster mi skutočne nepomôžete.)

    Edit: toto isté sa u mňa deje zo silou štítu, presne ako som to opísal pri poškodení

    Ďakujem
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  2. ja som dneska hral a sutre mi fungovali normalne
     
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Včera na Refrakci mi taky přislo, že málo dávám a navíc tam zlobily konfy ( dávám konfy klávesou a nic a na skupině ti to vypisuje ccccc) tak jsem od tam vypad :eek:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Síla štítu a dmg podle mě fungují špatně, při vrtačce, promeriu a boostru na štít mít 75 000, je opravdu málo. A x4 se sepromem 36 000 taky nějak neladí. Jsem full.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ku každej LF4 sepromu atď mate čísla % podľa ktorých si to môžete vypočítať či spôsobujete dmg správne alebo nie.
     
  6. Musíš kliknout do mapy. Jinak budeš psát furt do chatu, ať už se jedná o přehazování konfigurací nebo třeba i mixování, atd. Jakmile něco dopíšeš do chatu, tak hned klik levým tlačítkem myši do mapy.

    Jinak k problému. Poslední dobou se mi taky zdálo, že mi až moc kolísají hodnoty dmg, ale při soubojích jsem neměl zas až tolik času to zkoumat, každopádně když jsem dneska točil bránu, tak se mi dmg pohybovala kolem 48-56k, ale docela často tam skákala i hodnota kolem 33k, což se mi zdá na lf-4 až moc velká odchylka, spíše jako by to občas nebralo seprom, protože 33*1,6=52,8.
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Sandy_Rivers neměl jsem to v chatu, ten je tam nefunkční, ty cccc byly v políčku skupiny a ta je v Refrakci taky nefunkční.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Jessie - nezlob se, ale počítat umím. Vypadá to, že ani nepotřebuješ ULF-4 a stejně to skáče v rozmezí 20k.
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    V hre je stale jeden neprijemny bug a ten zasahuje prave dmg.

    Pokial warpujete lod priamo na mape a po warpe neodlogujete, vasa lod ma znizenu dmg a znizenu presnost... Co som si to odsledoval, tak ako keby po warpe prestali fungovat schopnosti profilu pilota, konkretne tie na dmg a na presnost.

    Po kazdom warpe odlogujte ucet z mapy a prihlaste sa nanovo, potom vsetko funguje normalne. Mozno tento postreh niekomu pomoze ak o tomto neprijemnom bugu nevie.
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  10. svi1

    svi1 User

    Některé informace mě vždy pobaví. Asi si pamatuji více, než bych měl chtít :)
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.