Chyby Refrakce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kubato123, 2/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kubato123

    kubato123 User

    Čauky,
    můžu se zeptat co mám dělat, když jsem se zaseknul v R-ZONE4 a nejde mi ji opustit.
     
  2. Zkusil bych přelogovato_O když to nepomůže tak napiš na podporu.:rolleyes:
     
  3. Zkus změnit v hangáru lod a přihlásit se na ní. Pak jen přewarpneš..mohlo by to pomoci
     
  4. kubato

    kubato User

    Díky moc za rady. Ale nefungujou.
     
    Naposledy upraveno: 2/7/17
  5. Alyctro

    Alyctro User

    tak do refrakcie sa neda dostat . mne teda nie ani po rlg.
     
  6. Chuck

    Chuck Guest

    Ahoj kubato, ono to vyzerá možno tak, že sme ťa odignorovali, ale nie je tomu tak. Vieme o tvojich založených ticketoch na podpore a už sme to aj riešili. Ono popravde zrejme nastal taký menší problém na tvojom účte a budeme to musieť vyriešiť s vývojármi. Skúšali sme ťa už viacej-krát vytiahnuť z refrakcie, ale nejako nie a nie ťa odtiaľ dostať.
    Omlúvame sa, ale budeš musieť vydržať. Keď sa nám to podarí, tak ťa budeme určite informovať prostredníctvom podpory. :)
     
  7. kubato

    kubato User

    Ok
    na jak dlouho to asi vidíte?
     
  8. Chuck

    Chuck Guest

    Je tam ešte jedna možnosť, že ťa to po reštarte serveru vytiahne z tej refrakcie. A ak by tomu tak nebolo, tak v priebehu zajtrajška by sme to určite vyriešili. :)
     
  9. kubato

    kubato User

    Ok, dik.
     
  10. Borat

    Borat User

    Tak reštart ta nevytiahol, ale skúsil som jednu vec a mal by si byť von. A prosím tu na fóre používaj len jeden herný nick.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. kubato

    kubato User

    Ok, děkuji už mě to vytáhlo.
     
  12. Borat

    Borat User

    Vyriešené.
    Lock.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.