REFRAKCE

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Karlosray, 19/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Karlosray

    Karlosray User

    zdravim opravaře co neumi nic ve hře dat dohromady chci jen řict že čekam třeba i 30 minut než me to pustí do refrakce , 30 minut ubehne a pak se vypne tak mužu čekat zase další minuty než se dostanu do fefrakce ,poslední dobou to je furt proč se to neopravy na co tu jste na *****


    dnes ted už potředi zadavam refrakci 10 minut čekam už po 3 za sebou

    a to ješte když jsem uvnitř a delam ukol na ten čas vydrž 15 minut tak vydržim jen 9 a neco pak me to vykopne a čekam i hodinu než se tam znovu dostanu a ukol dodelam , když vam ta refrakce tak blbne tak ji zrušte
     
  2. nevím co s tím je.
    Mě to taky nefunguje.

    Já nevím, když spustili akci tak mi to několirát spadlo celé..
    když se to neseká tak mě sundávají z celé mapy.

    Já už nevím ...boxy na PVP nemáme nic.

    Tak já už fakt nejsem schopen vůbec říct oč tu jde.

    Jinak pěkné velikonoce.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Akurát se zeptám: proč pak Ti úkoly na refrakci, stále jsou i když nefunguje jak má?
    [​IMG] :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 19/4/19
  4. Karlosray

    Karlosray User

    to je ta spravná otazka PROČ
     
  5. Arya

    Arya User

    Karlosray, refrakce stále nefunguje správně. Není doporučeno tam vstupovat. Proč ji ještě nepravili, můžeme spekulovat. Chyb je ve hře podstatně více, pravděpodobně se věnují těm.
     
  6. Karlosray

    Karlosray User

    chapu ale když to nefunguje spravne tak zrušim ty ukoly na refrakci a ne je necham a trapit hrače
     
  7. Irondrobe

    Irondrobe User

    když zmenily desingy na lode vys jake jsme meli ukol v te doby když to zmenili na lode golias aigiska citadela atd ne žadne golias surgeon-venon-spektrum- když to zmenili 2 roky jim pak trvali neš zmenily ukoli na hrače na to jak to je tetka takže ukoly rušit nebudou protože až opravi veči problemy ktere jsou ve hre tak pak opravi tuhle tu prkotinu aby jsi moh delat ukoly a jestli to nejde tak to proste nedelej a delej jine ukoly ktere jdou a mas to
     
  8. Arya

    Arya User

    Karlosray, pravděpodobně proto, že by se mohlo pokazit něco dalšího, pokud by se tomuto problému nevěnovali celkově, ale jen takto částečně. Budeme muset vydržet, než to dají do kupy.


    Jedno téma už zde máme, tak poprosím další diskuze zde: Refrakce-diskuze
    ať to máme všechno pohromadě ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.