Registrace Moderátor hlásí Error

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥*Imunne_To_Death*♥, 30/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,hraji Darkorbit něco málo přes 6 let mám s touto hrou velice dobré zkušenosti,hraji ji docela rád a stále mě docela i baví.
    Jsem velice zkušený s touto hrou,a s nejrůznějšími botery.
    Vím že existuje způsob jak těmto boterům zabránit v jejich nekalé práci.
    Upřímně mohu říct že sem se dozvěděl asi o 6 botech které fungují stále i v roce 2014
    -------------------------------------------------------------------------------
    Chtěl sem se stát moderátorem bylo by to li možné.Jednou jsem obdržel tento odkaz
    http://cs.modapplication.bigpoint.com/application/
    ale později jsem zjistil že zcela vůbec nefunguje,pravděpodobně v tom hraje velice významnou roli jaká si specifická systémová chyba.
    Chtěl bych se tedy zeptat je vůbec možné se stát moderátorem?
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Stat se muzes pokud si te tym vybere, jinak nemuzes.

    Ale na rovinu ty moderator byt nemuzes. Hrajes 6 let,ale ucet mas stary 9 mesicu, dale mas dalsi ucet blokovan za prodej podpurnych programu.

    Zde neni nic k reseni a uzamknuto.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.