Registrácia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mihalcea38[CAFE], 8/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň prajem.
    Môj kamarát sa dnes registroval do tejto hry a po vyplnení registračných údajov ho automaticky zaradilo na server. To už ani toto tu nefunguje, ako kopu ďalších iných vecí? Ale teraz konkrétne k tomu výberu serveru. Pri registrácii nebol poskytnutý výber serverov ako to tu kedysi bývalo a moja otázka k tomuto: Vie mi tu niekto poradiť, ako sa dá podľa vlastného výberu zaradiť na server bez toho, aby ste boli automaticky zaradení?
    Ďakujem!
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

  3. Ďakujem, len neviem prečo to zaradzuje pri registrácii automaticky a nedovolí vlastný výber.
    Môžte to lock...
     
  4. Mihalcea38[CAFE] ten tón by sis mohl pro přístě odpustit, obzvlášt když žádáš o radu ;) Při registraci tě automaticky 'přidělí' na server tvojí země, nebo na relativně prázdný server. V případě tvého kamaráda asi obojí, předpokládám že ho to hodilo na cz3 .. »vojta« to napsal správně..
     
  5. Korben

    Korben User

    Mihalcea38[CAFE] Stalo by sa ti niečo, ak by si sa tak normálne , bez obviňovania že niečo nefunguje, opýtal na to ako sa mení server ?
    Jednoducho výber serverov bol vložený do hlavnej stránky , na jednoduchšiu zmenu serverov bez odhlasovania, čo je veľké plus, ale samozrejme , reptať sa musí. A po registrácii systém automaticky prihlási hráča na najvhodnejší server. Ale hráč sa potom môže prehodiť kam chce.
    Tak že na budúce si odpusti tu iróniu , ak nepoznáš možnosti ktoré hra poskytuje.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.