reklama

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Christofer.H, 4/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Když jsem v skylabu a dám si něco upgredovat a chci to zrychlit reklamou o 45 minb ta se oběví okno pak malí nápis čekejte , pak se uprostřed stránky začne točit kolečko a pak nic , nevím co stím je , reklami neblokuji , čekám i 10 minut a nic se stím neděje
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Reklamy nie sú dostupné nonstop a nie na všetkých serveroch nehovoriac o tom, že je to niečo zadarmo takže ak to nejde, nejde. Osobne tiež reklamy využiť nemôžem.
     
  3. Nomád261

    Nomád261 User

    Tak po delším hledání jsem to našel,ale prohledávat stránky to je žůžo.
    Tak bych měl dotaz ohledně reklami na volby tam jedna paní kandiduje za nějaké hnutí. Tak jsem se chtěl zeptat Je to hra nebo volební agitace? To .že semi zobrazí xkrát reklama nanějaký nesmysl to skousnu,ale tohle??? Vzlášt děti si na téhle reklamě, smlsnou.
     
  4. presne kdyz nejsou reklamy tak nebude nic je opravdu nahoda ze se mi to nekdy povede trefit.to je asi poprve kdy chceme reklamy že jinak v telce je to oprus;)
     
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Christofer.H tak to mi dělalo taky před několika dny s tím kolečkem jako když má naběhnout a nic ....
    Když fungují tak ji otočím i 3x, ale většinou jsou nedostupný zrovna když bys ji potřeboval .
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj Christofer.H

    Videa v skylabe nie sú k dispozícií neustále, a pre všetky krajiny, niekedy tam sú a niekedy nie.

    Ohľadom obsahu videií neurbíme nič, je to čisto len na BP

    Máš zakladateľ témy ešte nejaké otázky k téme?
     
  7. Nomád261

    Nomád261 User

    Já jsem se taky ptal Agitace k podzimním volbám je taky reklama???
     
  8. Nomád261

    Nomád261 User

    Takže ,tady odpověd nedostanu.:(:(
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    Nomád261: V podstatě reklama je vše, kde si někdo za peníze či protislužbu objedná propagaci nějaké akce, služeb či zboží. I propagace voleb je tedy reklama. Proč to vlastně řešíš?
     
  10. Nomád261

    Nomád261 User

    Já to neřeším ,ale konstatuji že politika vleze všude. podle mě se to sem nehodí.
     
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    O tom čo tam patrí a čo tam nepatrí rozhoduje BP, každý má na to svoj nejaký názor ale konečné slovo má BP. Každopádne, iné hry propagovať nemôžu tak jediné čo nám ostáva je pozerať reklamy na vysnívane autíčka, zubné pasty a pod :p

    Kedže v téme nie je čo ďalej rozoberať, považujem ju za vyriešenú a uzavretú
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.