reklamy na hlavnej stranke DO

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ANONYMOUS*FT*SHAKIRA, 4/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. neviem ci moze BP korigovat ake reklamy sa na hlavnej stranke mozu a nemozu zobrazovat no uz som maximalne znechuteny pozeranim na ten obnazeny zadok co sa tam vecsinou ukazuje ako reklama na chudnutie... aspon laskavo keby tam dali menej nechutne obrazky bol by som za to velmi vdacny
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Obnažený zadek? Reklama na hubnutí? Vůbec nevím, kde jsi to viděl, ale na hlavní přihlašovací stránce nic takového nemám. Pravděpodobně by sis měl upravit nastavení vyskakovacích oken. ;)
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    To ze tam mas takove reklamy,je jen tvuj problem a problem nastaveni prohlizece.

    Problem BP to vubec neni.
     
  4. Korben

    Korben User

    ANONYMOUS*FT*SHAKIRA Problém je v tom že si za to môžeš sám. BP na hlavnú stránku žiadne reklamy nedáva. Spôsobil si si to tým že si si niečo stiahol do PC a ten program ti do tvojho prehliadača aplikoval zobrazovanie reklám. Hlavný problém niektorých používateľov internetu, je ich neznalosť a to že nečítajú čo sa píše pri sťahovaní a pri inštalácii programov a potom si do PC natiahnú rôzny bordel.
    Tak že skôr ako tu budeš v budúcnosti nadávať a obviňovať niekoho, sa radšej pozri do svojho PC a do nastavenia prehliadača čo všetko tam máš nainštalované, aké lišty a zásuvné moduly ktoré ti potom spôsobujú podobné problémy.
     
  5. Spartakus

    Spartakus User

    Pokud máš Operu dej: Nastavení-weby-automaticky otvíraná okna-Zakázat webům automatické otevírání oken (doporučeno).
    MOžná to pomůže.
     
  6. Korben

    Korben User

    Spartakus len to mu môže spôsobiť že sa mu potom nemusia zobraziť ani ponuky od BP, tak isto mu to môže spôsobiť problém v platobnej oblasti, kde by sa mu nemuseli zobraziť možnosti platieb.
    Najjednoduchšie je vymazať prehliadač a nainštalovať znova len základnú verziu, prípadne sa pohrať v nastaveniach prehliadača a tam zakázať moduly ktoré spôsobujú práve to zobrazovanie reklám.
     
  7. Korben

    Korben User

    Spartakus len to mu môže spôsobiť že sa mu potom nemusia zobraziť ani ponuky od BP, tak isto mu to môže spôsobiť problém v platobnej oblasti, kde by sa mu nemuseli zobraziť možnosti platieb.
    Najjednoduchšie je vymazať prehliadač a nainštalovať znova len základnú verziu, prípadne sa pohrať v nastaveniach prehliadača a tam zakázať moduly ktoré spôsobujú práve to zobrazovanie reklám.
     
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Mě se všechno zobrazuje, tak jak má. Popřípadě se mě prohlížeč zeptá jestli chci to okno zobrazit. Jediné co mi to ve hře blokuje jsou účty ostatních hráčů, ale to jedním kliknutím zruším. Zásuvné moduly mám povolené a ty problémy nemám. Ale jinak s tebou souhlasím. Přeinstalování je nejjednodušší. :)
     
  9. nemyslel som hlavnu stranku - prihlasovaciu.... ale hlavnu stranku kde sa klika do skylabu, klan atd. tie reklamy na pravo co su naboku
    a ako sa toho mozem potom zbavit?
    a nie operu nemam som na googli

    reklama ako battle star galactica, to nepatri BP tak cirou nahodou? drakensang online? do tych okienok sa ptm prehadzuje aj ine
     
  10. Korben

    Korben User

    ANONYMOUS*FT*SHAKIRA je veľký rozdiel v propagovaní reklamy na hry od BP a na zobrazovanie reklamy na chudnutie.
    Reklama od BP je priamo aplikovaná do daného okna a reklama na chudnutie a podobne je aplikovaná nad dané okno. Rady ako sa máš zbaviť reklamy ktorá nepatri BP si dostal , viac ti nemáme ako pomôcť.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.