Renkingy za zostrel lode

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DEATH*IS*COMING, 4/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nemozem to najst tak by som chcel vediet kolko renkingou dostavam za odstrel silnejsej lode slabsou lodou napr phoenix zostreli bigboya alebo gola tusim tu bola niekedy davno nejaka tabulka na to .

    Dakujem.


    A ma to vobec nejaku vyhodu ak dokaze hrac zostrelit slabsou lodou silnejsiu lod ?
     
    Naposledy upraveno: 6/10/14
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Naposledy upraveno: 4/10/14
    DEATH*IS*COMING tohle ocenil(a).
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Sentiero dekuji za odpoved.
    Je uz autorovi jasne jak to je, nebo ma nejake dalsi otazky?
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  4. A ma to vobec nejaku vyhodu ak dokaze hrac zostrelit slabsou lodou silnejsiu lod ?
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    DEATH*IS*COMING a dobrý pocit ti nestačí? ;)

    Žádná jiná výhoda mě nenapadá..a odměna za sestřel je stejná.
     
  6. OK tak to zavri dik som sklamany vsetky renkingy su vyratane na zostrel golikom ale kde su za zostrel phoenixom ved gola a phoenixa alebo inu slabsiu lod nemozes ani porovnavat je to dost zle nastavene toto .
     
  7. Maximálně tak získáš titul, když s každým typem lodě sestřelíš alespoň 1 nepřátelskou loď ;)
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Na žiadosť autora uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.