reset npc v ukolu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem FLEXI, 8/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. FLEXI

    FLEXI User

    zdaravíčko,

    dnes jsem si všiml u mých ukolu zajímavé věci.
    nejprve mi nějak unikalo, když mám v úkolech určitý počet NPC či hráčů, jak je možné, že mi jich po relogu chybí zase nějak moc ( vegy, citadely, uber lordakie,sibelon,bos sibelon)

    řekl jsem si že si pujdu střílet lodky, ale po relogu se mi počet npc vrátí do předchozího počtu
    Nevím přesně kolik čeho jsem měl, ale například uber lordakii jsem měl ze začítku cca 240/750, za dnešek jsem střílel tato npc 2x. 2x se mi vrátila do výše zmíněného počtu. techto npc jsem všek sestřelil okolo 100 ( ne li více) stejně tak sibeloni, boss sibeloni, vegy, citadely a jiné.

    u těch citadel mě to vážně štve, jelikož tuto lod je na serveru takřka nemožné najít.

    Odhadem jsem si toho všim cca 7dní zpět, ale nevěnoval jsem tomu moc pozornosti, jelikož jsem si nebyl 100% jistý a zase tak často na NPC nechodím.

    například u úkolu miner madnes jsem se zasekl u veg u počtu 491/500 a to jsem veg sestřelil víc než dosti.

    děkuji za omrknutí, popřípadě nějaké řešení, či radu.

    id:98289261
    nick: nemesis
    server CZ3

    snad mi zde nic nechybí.
     
  2. Korben

    Korben User

    Skús si premazať cache prehliadača.
     
  3. FLEXI

    FLEXI User

    Ano i na toto jsem myslel a před založením tematu tak učinil. včetně zkoušky jiného prohlížeče.
    -------------------------
    mohu tedy poprosit o nějakou další radu či řešení ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/11/14
  4. Korben

    Korben User

    Máš počas plnenia úlohy, tu úlohu zobrazenú v okne úloh ?
     
  5. FLEXI

    FLEXI User

    Ano,při plnění ukolu mám ulohu na mapě, abych věděl, kolik jsem čeho sestřelil a kolik mi chybí. u tak rozsáhlých ukolu mě nebaví u toho sedět tak dlouho a měním herní aktivitu s tím že si udělám určitý počet, abych alespoň něčeho dosáhl. po restartu či odlognutí hry se mi opět vrátí počet do poledního stavu.
     
    Naposledy upraveno: 9/11/14
  6. FLEXI

    FLEXI User

    Nějaká další otázka, rada? ukoly se mi stále vrací do předchozího počtu. Děkuji
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    A jak vypadá deník a bilance? BZ, čest, kredity a uridium za sestřely ti zůstávají nebo ani to se ti nezachovává?
     
  8. FLEXI

    FLEXI User

    Vše se zapisuje a jak koukám tak i ukoly již jdou a vše po relogu zustane. nicméně jsem přišel od doby co jsem si toho všiml o 106 uberlordakii (celkem fuška je na mapě najít )
    o nespočet veg o což mi ani tak nejde, ale citadely to už je jiná. a neurčitý počet sibu a boss sibu, včetně munice a sepromu. ( o munici ani seprom mi také ani tak moc nejde )

    Lovit NPC pomalu nechodím. jsem boxíkář a pvp hráč.
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    FLEXI, pokud se ti ostatní odměny zapisovaly řádně, bude se velmi těžko zjišťovat, zda se ti NPC či lodě připsaly do úkolu nebo ne. Asi se s tím budeš muset smířit. Pokud by se situace opakovala, chtělo by to důsledně odsledovat a zdokumentovat (udělat prinscreen úkolu před sestřelem a po sestřelu a po přelogování. Na fóru se pohybuji pravidelně a obdobný problém se tu dosud neřešil. Jediné co se tu řešilo bylo to, že se úkoly dělaly ve skupině a hráči si neuvědomovali, že sestřelené lodě se nezapočítávají všem, ale to není tvůj případ.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor teda ešte nejaké otázky? Čím mohla byť táto anomália spôsobená asi nevie nik.
     
  11. FLEXI

    FLEXI User

    pokud nejde dohledat a vrátit NPC která jsem sestřelil a dopsat je do ukolu, mužeš uzavřít tema. snad se to nebude opakovat.
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Dohľadať koľko si ich zostrelil by šlo, to si môžeš aj ty v denníku, avšak započítať ich do úlohy to veru nejde.

    Treba brať na vedomie, že hráme online hru, občas sa niečo takéto vyskytne a je to nepríjemné, mne sa občas tiež dejú zaujímavé veci avšak osobne to neriešim, hold stáva sa.
     
  13. FLEXI

    FLEXI User

    V pořádku. Chápu to. Nic se neděje. Přeci jen, za zkoušku jeden nic nedá. děkuji za ochotu pomoci. GJ.
    S pozdravem Flexík.

    Mužeš uzavřít.
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem teda za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.