Návrhy Reset rankingových bodů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥, 19/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

  1. Navrhuji reset rankingových bodů na serveru po spojení


    Už jenom z důvodu že většina rankingových bodu na serveru je za nahrané NPC's a GG's
    A po pravdě rozhodně by to bylo nejrozumnější začít co se týče rankingu od znova obzvláště po spojení.
    Protože co se týče např topky tak to šlo zcela do háje.

    Tato hra nikdy nebyla čistě o točení GG's a střílení NPC's !
    A rankingu hlavně za ně.

    Byla hlavně o střílení se mezi sebou na v zájem mezi hráči...

    Když se koukneme kolik nový hráč potřebuje potenciálně rankingových bodů na to aby se dostal až alespoň na: 179160342 ++ nekonečno,.. s každým dalším dnem. Rankingových bodů, tak nemá naprosto žádnou šanci to provést poctivou taktikou dle ani VOP. Takže tedy skutečně by bylo nejrozumnější začít co se týče tohoto od nuly pro všechny. Protože takto se tu neustále hodnotí jen na základě "úspěchů" ve hře hráčů kteří ji už dávno kolik let nehrají..
     
    Naposledy upraveno: 19/8/18
  2. Karlosray

    Karlosray User

    zrušte ty body uplne jsou na nic akorat se tu každy hada nevim proč jsou ty rankingových body ve hře proč
     
  3. Kdyby to restartovali tak by tato hra padla uplně :D a jaky server si hrál ? cz2 cz3 nebo ge2 ?
     
  4. 123812

    123812 User

    Nesplňuje pravidla, naprosto zbytečný návrh.

    Zresetovat veškeré žebříčky? Ty jsi se zbláznil ne? :D
     
  5. Ne rozhodně jsem se nezbláznil. Je to rozumné řešení, co jako.. Dělá ti radost u srdíčka že máš ranky např generala nebo plukase z 90 % jen na základě sestřelených NPC's nebo odtočených GG's ? Jako mě rozhodně ne. A rozhodně by to hru nepoložilo akorád by to donutilo hráče kdyby nebily ranky za NPC's a GG's se střílet mezi sebou jako dříve. Pak bi se tu nehromadily čistě NPC's generálové a šéf generálové... Takto tu hru nemá smysl hrát když kuli rankům musíš jen točit jak blbec brány a střílet NPC's a hráče vůbec tato hra o tom nikdy nebyla. Chceš vědět co tuto hru skutečně tak položilo ? Bylo to právě toto!
     
  6. 123812

    123812 User

    A k čemu ti ta hodnost je? Když pak letí generál a stejně ho většina zabije, protože on umí jen točit hadesky. Hodnost neurčuje, jak dobrý jsi. Můžeš být třeba kapitán, astronaut, hlavně když budeš dobrý v boji.

    PS: existují 3 typy lidí:
    1. Hodnost neřeší
    2. Hodnost řeší a dělají cokoliv - npc, lov, GG
    3. Hodnost řeší a protože se jim nechce dělat to, co bod 2, tak vymýšlí blbosti jak hodnost jiným vzít a mít ji pro sebe

    Toť můj názor na tento 'návrh'.
     
    Naposledy upraveno: 20/8/18
  7. nech vyriesia programy a potom sa mozeme bavit o rankoch .
     
  8. 1980milan

    1980milan User

    Nemôžeš len tak hráčom zresetovať ranky či už nahrali body točením brán ,strielanim NPC alebo zostrelom hráčov . Nezabúdaj že do tých brán čo píšeš išli tisíce až desať tisíce EUR či inej meny a nektorý ľudia to hrajú 10-14 rokov a zrazu nekomu sa nepači a dáme to preč ono treba sa nad návrhom trošku zamyslieť než sa podá,hrať sa dá rôzne a tak isto aj ranky nahrať niekto to rieši bránami,niekto zostrelom hráčov alebo NPC každý si vyberá to čo mu vyhovuje ja som začinal iba strielaním NPC samozrejme to bolo už tak dávno že si to ani poriadne nepamatam :D keď ma hra chytila a začala baviť prestal som chodit na NPC a točil brany a strielal hráčov to čo vela ludí aj piše ,že to je o bojoch ale na to potrebuješ muníciu a kde ju získaš v bánach
     
  9. To byla jejich investice a sami se rozhodli do čeho hráči investují, myslím že to lze, hráči mohou začít znovu s ranky. A kor po spojení serverů by to bylo i více než jen přínosné pro všechny.. A co hráči mohou střílet NPC's neb otočit GG's kvůli munici to neříkám... Ale neměly by za to dostávat ranky. To je pomalu v podstatě to samé jako pushing taktika strilní.. NPC jsou jen programy boti ve hře.Takež není za ně nutné dostávat rankingové body. To si hráči mohou nahrát až budou mít munici. Nepotřebují ranky za NPC's a už vůbec ne za GG's. Ono kdyby k tomu dost velký počet hráčů přistupoval rozumě a uznal že tohle je o ničem, jako že si zalezu na x-6 nebo do GG's a udělám tam generála a nemusím sundat ani jednu loď..
     
  10. 1980milan

    1980milan User

    (To byla jejich investice a sami se rozhodli do čeho hráči investují ) a ano máš pravdu a nemôžeš im tu investiciu len tak vziat lebo niekomu sa to nepači.
     
  11. Ale tím jim tu investici nevezmeš, investovali si do výbavy a pod.. Není jediný důvod proč by to nemělo jít. Jako např BP se také neptal nikoho když třeba něco přidaly a nebo odebraly.. A pro správný chod hry je toto nezbytné..
     
  12. Alyctro

    Alyctro User

    zabudni , nevidim dovod ranky som si poctivo nahral ! že to niekto urobil podvodom alebo mu to bolo umoznene chybou v hre a niekto to využil ma teda vobec nezaujima
     
  13. A nemluvím tu o nepoctivě nahraných rankách jen srovnávám NPC's co ev skutečnosti jsou..

    Aha takže rád viděl jak by jsi se na to koukal jako začátečník třeba.. To by jsi mluvil si myslím jinak ono je jedno nahrávat vyrovnaný počet par milionu ranku a pul nebo čtvrt miliardy třeba. Začátečník nemá prostě šanci mít vyšší rank jak šef-seržant. A neustále to roste do nekonečna tak co to je si vem. Já ranky už nepotřebuju a klidně jsem pro reset ranků.. A klidně pro to obětuju veškeré ranky co mám aby to bylo možné. Ono je lepší jednou za čas začít s čistým štítem.
     
  14. Honzin

    Honzin User

    Ano až vyřeší spojení někdo říkali programy potom by mohli vyřešit i ranky.
    Hodnost by se měla skládat převážně z nahraných ranku za sestřel lodí.
     
  15. 123812

    123812 User

    To je sice hezké, že bys 'obětoval' svůj malý rank, aby sis mohl nahrát rychle lepší. Ale co by na to řekli ti, kteří nad tou hodností strávili tisíce hodin... Být generál a kvůli jednoho hráče o to přijít... asi bych skončil. (Pokud bych byl teda takový maniak, jako jsou jiní :) ).

    PS: Nechápu, proč tato téma dávno není uzamčená pro nesplnění pravidel. Nebo proč ho někdo z vedení neupozornil.


    EDIT: Neříkám, že bych změnu neuvítal, ale ne smazání a hrát od nuly.
     
  16. A já nechápu proč ty se vůbec k tomuto vyjadřuješ když s tím nemáš co dělat.
    A za další malý rank nemám tak jsem u toho strávil tisíce hodin. Takže absolutně nevím na co si tu hraješ.. Právě kvůli rankům za GG's a NPC's přestala spousta hráčů DO hrát. Sice to nebylo jen kvůli tomu ale byl to jeden z důvodů. Mohl bych ti tu vyjmenovat 100 lidí při nejmenším.. A jestli ty máš nějaký problém s tím aby se resetovaly ranky tak si klidně podej stížnost. Ale je to velmi dobrý update který by dost oživil hru protože hráči by měly zase alespoň nějaký důvod hrát.
     
  17. Já bych s tím i celkem též souhlasil.
     
  18. 123812

    123812 User

    Nebudu se tady s tebou hádat, jestli sis nevšiml, nikdo tu s tím nesouhlasí. Už včera jsem tě upozornil, že toto téma nesplňuje pravidla. Pokud to nepředěláš podle pravidel, návrh stejně nemůže projít. ( I kdyby ho náhodou někdo odsouhlasil )
     
  19. 1980milan

    1980milan User

    s tým tak moc nesúhlasim ,že vymazanie ranku by oživilo hru.Hra sa da vyvážit aj iným spôsobom ako zobrat ranky z brány teda ide hlavne o česť.Neviem si predstaviť že TOP hračom čo hrajú 14 rokov a investovali do toho čas peniaze jednoducho vezmeš všetko čo za tu dobu nahrali a jednoducho vymazali ved to je choré
     
  20. 123812

    123812 User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.