Návrhy Reset rankingových bodů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥, 19/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzin

    Honzin User

    Myslím že jo chybí ti tam (hlasování) a je celej návrh je v pořádku a určitě bych hlasoval.
    A kdyby si chtěl tak pro efekt by nejlepší bylo abys to uvedl na anglickým fórum.
     
  2. 90% TOP 100 jsou botaři, nebo botaři byli. Rank nemá tím pádem už spoustu let žádný význam a smysl.
    A botaři byli už v roce 2009, když jsem s hrou začínal já.
     
    Naposledy upraveno: 20/8/18
  3. Nech najskor odstrania boterov ktory maju vdaka tomu vela RSB.
    Potom nech odstrania nabugovany seprom ktory niektory ludia maju na 10rokov.
    Potom nech spravia klienta lebo aj ludia ako ja ktory maju Herny pc ledva vidia co sa deje ked je boj vela Lodi na jednom mieste.
    Potom ked odstrania bug na mimesiske a potom nech odstrania bug na zmrazovacke kde ty spomalis supera a on po skonceny len (preskoci) a ujde . Potom nech odstrania MMC . Az potom mozu taketo nieco riesit kvoly dovodom vyssie spominanim robim brany.
    Vela ludi kupovalo 50percentne boostre zobrat Im to by bol scam . Keby to zrusia Dali by si Klinec do rakve . A skoncilo by vela ludi aj ja :) jedina motivacia je nedela double
     
  4. je těžké mi odepsat ? :D
     
  5. ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥ tak se teda pochlub tvým učtem co jsi nastřílel -- počtem npc,počtem lodí a profil pilotem hlavně ----tady za nick na foru se neschovávej :D

    Připadáš mi jak někdo kdo toho moc nenahrál ve hře a chce se dostat k vyšší hodnosti . Nejspíš si aktivní akorát na foru :D

    Ranky se tu už mazali jednou a doufám, že se poctivým hráčum mazat podruhé už nebudou.
     
  6. 1980milan

    1980milan User

  7. Myslíš že je to fér? Vieš koľko hráčov hrá len na hodnosť a dáva peniaze do hry aby si ju držalo? Toto neni ten spôsob ako ovplyvniť hodnosti. Ideš nesprávnou cestou. Skúsim sa ja prekonať a vymyslieť niečo ale toto neni to správne. Predstav si že si napr. level 25, šéf generál kvôli ktorému si presedel stovky, nedajbože tisícky hodín v bránach aby si ho udržal/pokoril a zrazu ti niekto všetko zoberie (výbavu, lode, česť, body skúsenosti) len tak... Hráčov neni problém dobehnúť keď sa do toho pustíš. Ale jedno je zle a to je systém hodnosti, ktorý určite neni správny. A za ďalšie, téma neni napísaná podľa pravidiel návrhov viď. https://board-cs.darkorbit.com//threads/ctete-nez-pridate-novy-navrh.3452/
     
    Avira221 tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Každý nápad / návrh sa cení aj ten najhorší, a na všetkom sa dá spraviť nejaká tá ,,perlička,,.
    Rozhodne by na tom, bolo treba ešte popracovať. ;)
     
  9. No tak rozhodně by se dalo, ale někdy když trochu obětuješ můžeš získat i více..
     
  10. vojtani

    vojtani User

    Podle mě je to nesmysl, je tu hodně hráčů kteří mají tu hodnost vydřenou, ale i hodně kteří ji mají botlou.Vzít jim snad už jedinej smysl hry co teď mají by znamenalo absolitní pád hry.
    Je třeba si uvědomit proč jsou ty hodnosti takhle nesmyslně posunuté nahoru.Na orbitě bohužel převládají stálí hráči kteří už mají UFEG nebo jsou tomu blízko.Nové hráče tato hra neosloví a tím se ani nevypracujou do nějaké střední třídy.A body na rank up tím pádem jsou tam kde jsou. Je to stejné jako hrát L*Lko na korejském serveru: tím že je tam hrozně moc dobrých hráčů je těžké být průměrný.
    Ranking sistém tedy není špatný, ale problé je nedostatkem nových hráčů, počínaje rokem 2013 kdy DO začalo mít velmi průměrné až špatné update, čímž nedokázala tahle hra udržet krok s dobou.
    Bigpoint by se tím neměl zabývat spíš by se měl soustředit na kvalitu hry a posunout ji dál.
     
  11. vojtani, musím ťa opraviť. Ranking systém je zlý...

    Povedz mi čo je dobré na tom že na vyššiu hodnosť ti stačí dotovať bigpoint pravidelne každý týždeň a pri každej úlohe a bráne. Ako vyzerá nedela? Celý deň v bránach. Odstrely hráčov majú minimálny, priam zanedbatelný vplyv na hodnosť. Ďalšia vec je to že polovica hráčov ktorím to lieta samé točí v nedelu brány dookola. Tzn. má zmysel naháňať niekoho, kto točí brány bez limitu? Lebo uridium za ten týždeň ten prográmek predsa nastriela, ak už aj netočí tie brány program ako kedysi... Pre túto hru už neni záchrana. Hra botuserov proti botuserom alebo hráčom kt. nezmyselne dotuju túto hru... Tu sa žiadna poctivosť nenájde...

    Rýchle zhrnutie:

    Chceš hrať na hodnosť?

    - Priprav sa naháňať hráčov, kt hrajú viacerí na jednom účte, majú neobmedzené množstvo URI vďaka programom alebo len nezmyselne vrážajú peniaze do toho (to je v poriadku). Najhoršie je keď je to všetko v jednom. Taký hráč ten ban ani nedostane a keď áno, neprejde ani pár týždňov a účet je naspäť.

    - Myslíš že brány nemusíš robiť aby si šiel hore v hodnosti? Ale musíš, lovením žiadne ranky nezarobíš a to je chyba hry, jedna z tisíc chýb tejto hry... za 12min 16k rankov z hades. Za 12 minut, dajme tomu 12 odstrelov gola (To som pomerne prestrelil, ak sú to neni flaxy čo padajú na mix) 720 rankov + nejaké malé množstvo česti, ktoré ani nepostriehneš a nemá cenu to prirátavať do rankov. Takže ak sa chceš lovením vyrovnať jednej hadeske, priprav sa na zostrelenie 250 goliathov...


    ---- Hodnosť je len o URI a peniazoch (boostre, zlava).

    Moja diplomatická poznámka: Prechádzal som hry bigpointu. Každá hra mi príde mŕtva. A ako vyzerá darkorbit? Každý deň helix, mhh a iné srandy, dizajn saimona za 5€ (ten ma odrovnal) pravidelne zlavy na brány a dvojnásobky. To je jednoducho jedna velká baňa na peniaze pred jej uzavretím. Čo sa stane s darkom? Samoletky sa nebanujú, ak mi niekto napíše že áno tak nech si dá rovno facku. Tu prišla 1 vlna po 3 rokoch a to zabanovali 2000 hráčov. To že v top 300 na každom serveri je minimálne 50% hráčov kt. mali mať ban len za programy nikoho nezaujíma. Bugy sa riešia až keď sa im chce, lagujúce servery? To sa časom opraví samé. Velká motivácia, kvôli ktorej hral túto hru každý druhý hráč je preč už dlhú dobu. Jackpot arena, a už sa ani nevráti. Predsa nebudú dávať peniaze botuserom. Hra ma chytila po dlhšiom čase neaktivity. Chytila ma tak na necelé 3 mesiace. No za tie 3 mesiace som zistil že je to raz tak horšie ako predtým... A mne nevadia nové misie, nové lode, nové zbrane. Hra jednoducho napreduje, snáď nebude stále rovnaká. Mne ide o ten princíp, Prečo hrať čisto, keď nepoctivcov nestrestajú. Roky som hral hru s tým že na nich príde (ako kedysi hovorili "treba vydržať, aj na nich príde čas"). Nie, Nestane sa tak. A nakoľko som sa zas nechal uniesť a vylievam si tu moje srdiečko, tak to radšej zatváram a idem spať. Týmto som len chcel povedať že v tejto hre je všetko na hlavu a sami idú proti sebe. Z môjho pohladu túto hru nemá zmysel hrať.



     
    Naposledy upraveno: 13/9/18
  12. vojtani

    vojtani User

    A proč myslíš? Ja si myslím že kdyby tu bylo třeba aktivních 5% hráčů UFEG 15% blízko k UFEG 40% lepší FEG a zbytek začátečníci tak by hodnosti byly naprosto v pořádku.
     
  13. Prečítaj si môj príspevok ešte raz. Editol som ho. Serus
     
  14. vojtani

    vojtani User

    Tak jsou i jiné možnosti jak získat hodnost, třeba ty nové úkoly vypadají že jsou na farmení RB jak stvořené. A to že průbeh hry je špatný, že jsou všichni akorát v branách zavření atd.. jsem shrnul do jedné věty, že update od roku 2013 nestály za nic.
    edit: A zabanování samoletek? To by znamenalo absolutní konec hry. Těch 2000 co dostalo ban byli jenom nějaky malý rybky. Nikdy mě nikdo nepřesvědčí že ti na prvních příčkách co mají nahraných 20000 hodin to nahráli poctivě.Myslet si že ano to by byla čistá najivita.
     
    Naposledy upraveno: 13/9/18
  15. Nové úlohy sú na rebríček a nie na hodnosť. A Samoletky,.. To je to, o čo tu ide. Načo hrať takú hru kde neni rozdiel medzi poctivým a nepoctivým hráčom...
     
  16. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Ono munice z bran jo... ale někteří to točí hlavně kvuly rankum a pokud do toho investovaly tisíce a stovky hodin nelze jen tak zrušit ranky,BP by byl okamžitě zavalen stížnostmi a tito hráči by okamžite přestaly hrát a už tu hru nikdy nezaply,takže dle mě by ještě hráču ubylo,i když souhlasím stím že to s těmy ranky jde z kopce a roste to katastrofalně a nápad není špatný,jen je prostě nereálný :),a jak už bylo psáno,i kapitán muže sundat generála,hodnost nikomu v boji nepomuže a když ten kapitán sundá toho generála a general je pak všem pro smích místo toho aby ho lidi obdivovaly co má za hodnost,a k těm co neustále potkávám na x-7 jak jim to tam samo točí nonstop vk,o tom si myslím své... BP stím nikdy nic neudělá a bude jen slibovat,hlavně že se jim sypou prachy,muj nazor.
    nějaké upravy vyvaženosti by hra určitě potřebovala,ale né tento nápad,já sám mám nahrano tisíce hodin a hodnost pruměrnou a nahranou poctivě bez větších investic peněz,ale asi by se mi nelibilo kdybych o ni jen tak přišel.
     
  17. vojtani

    vojtani User

    Já naštěstí rank neřešim. Myslím si že stačí mít před jménem kapitána, aby to nějak vypadalo. ;) Myslím si že tohle téma řeší hlavně hráči co jim závidí generála, čímž ale nechci říct to že by byl systém RB a botíci v pořádku.
     
  18. To že investovali sice do toho tisíce a stovky hodin, to je možné, ale investovaly to do něčeho co už měly. A to neznamená že to musí být na furt stejně, upřímně ukaž mi nováčka který by se dostal do TOP 10 za poslední cca rok od nuly. Po pravdě žádného takového neznám. A proč by to BP nemohl zrušit? Ale ano mohl. Hráči již jednou na vrcholu bily a nemusí být na něm na vždy jen proto že se jednou na něj dostaly. Když udělaly už tolik změn i proti hráčům a proti originalitě této hry a pod. tak proč by nemohly udělat reset ranků po spojení alespoň. I to by motivovalo nováčky a všechny hráče k tomu že se mohou někam dostat a za další bych při tomto updatu zrušil veškeré ranky z GG's a cubikonu a NPC's. Aby to bylo alespoň trochu jako dřív. A donutilo by to hráče konečně chodit PVP a nálety jako to bylo dřív.

    A jistě ano bylo by to fér i pro hráče co hrají čistě na hodnost, pokud chtějí vyšší rank, tak nechť se přizpůsobí změně která by nastala. Ono je opravdu smutné a dost ostudné když podkáš Generála či Šéf-generála a nebo Plukase na mapě a vidíš že vůbec neumí VS a ni bojovat. tak k čemu je tedy že má rank za to že sestřílel nejvíce NPC's já upřímně mít v dneší době tento rank tak se za něj jen stydím. Protože když s šef-majorem vyrupu takové individum jak po másle, tak asi je něco špatně.
     
  19. jaritko

    jaritko User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.