Restart serveru CZ3 v GG a.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [УØUЯ]¯^¯[SHΛDØШ], 25/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Myslíte si že když je restart a zustanete v GG tak vás to zabije, tak je to v pořádku nebo špatně

  1. Je to dobře

    14.3%
  2. Je mi to jedno

    35.7%
  3. Je to špatně a BP by s tím mělo něco dělat.

    50.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Belgam

    Belgam Guest

    On by to system udelala ze te da na zakladnu ,ale ty jsi udelal zakladni chybu ze jsi zavrel okno prohlizece. Mel jsi v klidu litat v GG a byl by jsi na zakladne. Jelikoz jsi zavrel okno, tak system te dal tam kde jsi byl. Zavrenim okna prerusis spojeni s BP a pak se tu divis a tvrdis ze je to chyba BP, kdyz tu chybu jsi udelal Ty sam.

    A stejne tu nic nevyresis, nekolikrat psano: O ztraty zivotu se starra system a pokud byla chyba u BP bude ti vracen do 48 hodin. Pokud se ti nevrati chyba byla jinde.

    Prosim predesle prispevky se necituji.
     
  2. Myslíš že mě tam vráti i když se načítání (spojovaní) se serverem pořád opakuje? Asi před 2 dny jsem u restartu čekal dvě nebo tři minuty a nakonec jsem musel okno načíst znova.
     
  3. Korben

    Korben User

    [УØUЯ]¯^¯[SHΛDØШ] Akosi sám napísal,
    A toto bola zásadná chyba. Ty si mal pekne počkať na reštart. Ak by si to urobil, tak by si o život neprišiel , ale po znovu nalogovaní, by si sa objavil na základni.
    Ten reštart má svoje opodstatnenie a ty si si ho úmyselne prerušil, lebo si chcel byť rýchlo na mape, no a to sa ti stalo osudným.
    Na budúce si musíš dať na to pozor a nestresovať.
     
  4. Zafod

    Zafod User

    To že jsi zůstal v GG, jsi si zapříčinil tím vykřížkováním okna těsně před restartem. Pokud by jsi to neudělal, vyhodilo by tě systém na základnu a nic by se nestalo. On bude server po restartu poněkud víc zatížen, proto může docházet k těm problémům s přihlášením - to je má domněnka.


    Tady si nějak odporuješ:
    2-2=0
    Máš tedy ještě jeden život, nebo ne? Dle toho co píšeš se zdá, že ano.


    Ten někdo má nějaké jméno či nick. Byl jsem to já, zároveň jsem ti však napsal proč.


    Btw:
    Oceňuji že jsi se Belgamovi dokázal omluvit.
     
  5. To ví přece každý a tak jsem zůstal viset při restartu na GA5 v zetě, ale hodilo mě to na základnu a bez ztráty kytičky. Tam jsou restarty v 12:30 :D myslím...
     
  6. To už jsem v pořádku.
    Když jsem ráno začal v 2:30 tak jsem měl 2x životy
    O o první ze dvou jsem přišel cca v 5:05 kdy mě zničila VK.
    O ten druhý a poslední jsem přišel po restartu.

    Ten první život (tedy 3) jsem ztratil už docela dávno zpátky v čase při mk.

    Zapoměl jsem zmínit ještě jednu velmi důležitou věc při tom druhém, mém osudném selháni se mě v oknu přohližeče zobrazil vykřičník ten se objevil přesně ve chvíly co jsem klikl na X okna, myslím že tam byl ještě nějáky problém.

    Doufám Zaforde že na mě nejsi moc naštvaný ale myslím že Korben mě to vysvětlil nejlépe. To že to v normální mapě nic neuděla je logické, protože je normální a ne GG. Já sem se bohužel nechal vystresovat a udělal jsem něco čím jsem si to zapříčinil.
    Jsem rád že mě to někdo vysvětlil "srozumitelně"
    Zaforde, já o nikom neříkám že "umyslně" lhal ale v bráně jsem opravdu byl od 2:30 a to mě mrzí když mě pak někdo napíše že až od 5:30 ( to bylo díky mému nově načtenému hernímu klientovy.)
    Všem se tedy omlouvám za svojí vlastní chybu, jen doufám že mě aspoň trochu chápete. Pro mě jako relativně slabou loď (4500dmg x1 mun. je problém nasbírat paladko na GG a pak bránu udělat a když těsně před koncem v době restartu něco selže tak to opravdu naštve asi každého.

    Ještě otázka výkon hry můžu řešit taky v technické strance hry na faq?
     
  7. Korben

    Korben User

    [УØUЯ]¯^¯[SHΛDØШ] Všetci sa ti to to snažili vysvetliť svojím spôsobom.
    Do brány musí ísť hráč pripravený. Mne osobne pomohli videa ktoré si môžeš nájsť na internete, kde si môžeš odpozerať , ako treba robiť bránu.

    Ako tu už spomenul Zafod, tak za oných čias, sa brány robili komplikovanejšie, tam nebolo možné opustiť vlnu, ako to je teraz, tak práve preto sa treba na každú vlnu pripraviť. Brána sa dá urobiť aj s malým DMG, len treba vedieť v bráne prežiť a hlavne , treba sa naučiť používať minimapu.
    Tak si v čase voľna čítaj Bibliu. Odkaz na ňu nájdeš pod mojím userbarom.

    V sekcii Technické dotazy , si prečítaj prvé 3 témy , máš tam možnosť vložiť svoje výsledky testov. Dak isto v danej sekcii možeš vytvoriť tému, ak by si mal nejake technické otázky k hre.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    [УØUЯ]¯^¯[SHΛDØШ] ty aj čítaš po sebe čo píšeš? Obviňuješ z klamania a sám klameš.
    Tak potom prečo si písal...
    DO ukončiť v GG nejde, takže si to musel vykrížikovať. Preto kto klame, resp. nevie čo písal predtým, si ty.

    Systém ťa hodí na mapu so základňou, čo ti tu už bolo povedané. Tvoje pokusy prihlásiť sa do hry a zaseknuté NPC s PET-om na mieste však nemá s reštartom nič, po čom si hru zase vykrížikoval. Ono poviem ti tajomstvo, keď dáš na mape krížik na serveri si stále na mape, t.j. môžu ťa zostreliť, vidia ťa. Na odhlásenie je tlačítko logout, má svoje opodstatnenie.

    Reštart prebieha 5:30 a ty si o 2 životy prišiel už predtým, stále si myslíš, že to nie je tvoja chyba? Chyba mohla byť na tvojom pripojení, po trase a u BP. Ak bola u teba či po trase, bohužiaľ hráš online hru. Ak bola u BP, systém to preverí a život či GG ti vráti, je to 48 hodín (tiež už spomenuté).

    Takže je v celku zaujímavé, ako si chcel stratu životov hodiť na systém, len to si nevedel, že v systéme sa dá všetko dohľadať s presným časom. Ako pokus fajn, ako obraz o tebe už nie, nabudúce, ak prídeš riešiť problém rátaj s tým, že máš "napísané na čele", že čo povieš sa vážne berie, až keď sa to preverí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.