Zpetná vazba Riešenie a určitý návrh tu na fórum.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem despacito_bhagi, 5/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Pre akú možnosť ste za ?

  1. problémového moderátora tu na fórume permanentne zabanovať.

    12.9%
  2. Nechať to, tak ako to je.

    12.9%
  3. Nastaviť nové pravidlá.

    3.2%
  4. Zrušiť fórum.

    9.7%
  5. Dať ban mne na všetky multiúčty.

    61.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte,
    možno ste si všimli, že tu na fóre prebieha neustála vojna medzi Korbenom a dosť hráčmi.

    1) návrh je permanentné zabanovanie problémového moderátora, ktorý už dal niekoľko neoprávnených BANOV.
    Myslím si, že toto je veľmi pochopiteľné a nie je tu, čo ďalej rozoberať.

    + Rýchle vyriešenie
    + Efektívne
    + Jednoduché

    2) Ďalšia možnosť je nechať fórum v stave v akom je a neustále tu čítať hromadu nesmyslov
    ktoré určitá skupina ľudí produkuje (Korben a spol), čo bráni vo vývoji napríklad nováčikov,
    alebo ľuďom, ktorí sa snažia v hre niekam posunúť.

    + -
    - Večná nespokojnosť hráčov
    - Nahnevanosť
    - Umieranie fora

    3) Ďalším návrhom je upraviť nastávajúce pravidlá, tak aby boli jasne pochopiteľné pre
    moderátorov aj všetkých hráčov, a tak aby si ich nemohol niekto vyložiť inak (Korben).
    Nakoľko ohýba pravidlami fóra a to tak, ako mu to neraz vyhovuje. Takto to predsa nesmie fungovať.
    Určite by bolo vhodné sprísnenie a bez kompromisné pojednávanie, pretože sa domnievam, že situácia
    tu na fóre došla až priliš ďaleko a hrozí pád tohoto fóra, rovnako ako v iných hrách od BP. Žiaľ.

    + Nové obzory
    + Prilákanie nových ľudí
    + Nováčikom uľahčenie práce

    - -

    4) Zrušenie fóra ... Myslím si, že k tomuto nie je, čo viac dodať.

    Bol by som rád, aby každý hráč hlasoval podľa svojej vopred dobre premyslenej voľby.
    Určite by bolo vhodné, keby sa táto anketa trošku viac rozbehla,
    aby sa na fóre moderátorský tým zišiel a urobil si poriadok vo vlastných radoch.
    A to tak, aby sa daná situácie vyriešila. Nakoľko si myslím, že by to pomohlo celému fóru.

    Vopred ďakujem.

    Siux. A tiež ZOHAN, pyяø•uиsтøppαblє a FrOg!_Is_Back_[SvK]
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Velice úsměvný návrh.
    Jen nechápu, za co mi děkuješ?
     
  3. Korben

    Korben User

  4. Nastal čas přemýšlet o návštěvě lékaře. Bude to opravdu pro tvoje dobro, není na tom nic urážejícího, špatného. A k tématu, jasně, dáme zabanovat Korbena, pokud se na to nevykašle sám, když to vidí...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. chattt

    chattt User

    dal jsem poslední možnost - nováček má bibli a nečtu všechno co se tady píše - stejně se podle toho výsledku nebude nikdo řídit :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Vyjádřím se slušně k bodu č.1.. já i moji kolegové dostali bany jen tak, když psali pravdu. Od koho vždy od Korbena.
    Tudíž je vhodné udělit ban moderátori, který má zrovna blbý den.

    Já třeba během banu tu ani nechodil...14 dnů..
    Co mrzí je určitá arogance našich modů vyjma pana Korbena.

    Jak jistě víme, hra je rip... najdou se hráči co urgují na foru vše, ovšem následně jsou vybanování na svobodu slova.
    Místo jiných hráčů dostává slušný hráč ban..to samé platí i na chatu hry...
    Mnohdy tam lítají bany za to, že se mod špatné vyspí, nemá náladu, či manželka mu nedá.

    Za mě osobně bych byl rád kdyby se pan Korben stáhl do ustrání..stejně jako Belgam kdysi...hate je hate.

    Je vidět, že nefungují žádné reporty do Německa nic...vlastně odezva tým vs hráči je bodu mrazu.

    Za mě tak... byl bych rád kdyby Korben odešel pryč z fora. A nahradil ho slušný admin.

    Můj názor.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Korben

    Korben User

    Slušný hráč ban nedostane. Ty si dostal na fóre vždy ban za porušenie pravidiel fóra. Nikdy neklepnem po prstoch slušnému hráčovi. "Hráč" čo vytvoril túto tému, je neskutočne slušný hráč, stačí si prečítať jeho príspevok TU. Ak sa k nemu prikláňaš, tak mu to tam môžeš oceniť.
    Som despota a som zlý, ale len na toho, kto si to zaslúži.

    Ty sa čuduješ, že dostaneš ban? Takúto sprostosť sem napíšeš? Daj mi dôkaz na takto udelený ban. Každý jeden ban na fóre si dostal za svoje hlúpe vyjadrovanie a tvorenie OT.
    Ty s tvojím vyplakavaním, by si ako moderátor nevydržal ani jeden deň.
    Stiahnuť sa do ústrania? :D Ja sa nepotrebujem nikam stiahnuť. Jednoducho to tu bez problémov jedného dňa ukončím, ale nebude to preto že to niekto chce, ale preto, že to budem chcieť ja a to z dôvodu, ktoré som už uviedol vo svojej téme. Jedine mi bude ľúto naozaj slušných a poctivých hráčov.
    A hate, bol každý jeden admin hlavne pre hráčov, ktorým sa kleplo po prstoch. Je jedno či to bol Belgam, Infinity, alebo JXP a mnoho ďalších administrátorov a moderátorov.
    Nightmare, Rover, Piecesmaker, Kovi, Snowman, Kyodai, Troi, Marvin, Doek, PraRocky, Chimera, SirKa, Franky, Faust, TaunWe, Diablo, ViK, Sirius, Pathfinder, Maf, Sith, Kiberth, Murphy, Palermo, Alfredo, Coach, Lestat, Zafod, Nobody, Rheia, Sally, Bela, Hal, Ray, Death, Sion, Abatin, Zeus, Teira, Kjara, Sid, Logan, Sean, Nikky, Meldin, Tara, Gormo, Punisher, Brila, Khonsi, Sylvia, Themis, Perun, LaForge, Meggie, Corti, Enix, Harry, Cynthia, Leon, Kubino, Celsius, Spark, Poerta, Ogast, Galaxis, Udo, Uncle, Letty, Athos, Joe, Dextr, Max, Sammael, Coral, Angus, Odin, Neya, Systray, Bracker, Wolf, Imperator, Zverak, Alfaprime, Lundys, Behemonth, unKNOWN, You, Derby Zolee, Promer, TronX, Charo, Renno, Pastor, RKO, Teckton, Cops, Virburg, Arthe, Alien, Hrnek, PeeWee, Alfaprime, Ellektra, Spazio, Abe Rune, Arsenic, Ubik, Mr.OMG, Janky, Oromë, Mia, Malcolm, Nattia, Antre, Semir.

    Možno som na niekoho zabudol, ale každý jeden mal svojho protivníka, komu nesadol, no všetci sa nejakým spôsobom zaslúžili o chod hry.

    Tiež som bol rebel na starom fóre a mnohému som porozumel až v týme. Tak že pokiaľ sa nedostaneš do týmu, tak v živote nepochopíš, čo všetko to obnáša, čo ovplyvniť môžeš a čo nie. Až v týme by si videl, koľko odpadu sa v hre nachádza.;)
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Som si vybral možnosť Zrušiť fórum. Aj tak, to ku tomu, totiž speje.
    -Je to jediná možnosť, ktorá neurazí a ktorá nie je na strane nikoho.

    Korben ak už ukazuješ TU. Pozri sa aj sem. Post #535
    Citujem:
    "Som človek, ktorý ti povie aj do oči to isté, čo tu aj napíšem a nepotrebujem za chrbtom niekoho ohovárať a prípadne sa na FB stotožňovať zverejňovaním príspevkov z fóra. Ak máš o mne rovnaký názor ako hráč v príspevku #300 , tak mi to môžeš napísať aj tu a nie na FB hodiť screen a napísať, že si v tom príspevku našiel toľko pravdy. Tu napíšeš reakciu na to že som príspevok nezmazal a že sem chodia aj deti a sám to hodíš na FB, kde chodí ešte viac deti ako na toto fórum.;) Slušnú formu kritiky neodmením banom. ;)"

    A kto to TU ocenil? A koho autor tejto témy, v závere citoval? Dva a dva sú štyri.
    Nevysvetľuj si to zle, ale oni sú v spojení. Prečo by sa inak ozval. Pozri sa, s kým to ťahá.
    Len pre informáciu, odkiaľ vietor fúka. Kam vietor, tam plášť. Aby si vedel, kto ťahá za nitky.

    Osobne na nikoho strane nestojím, nakoľko ma do toho, vôbec nič nie je. Je to Váš spor. ;)
    Veľmi jasne sa od toho dištancujem. A myslím si o tom, to samé, čo ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► a chattt.

    P.S.: Oceňujem každého rovnako, nič iného, by som v tom nehľadal.
     
    Naposledy upraveno: 6/3/19
    bhagira22 a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  9. Korben promin, ale pochop, že bych rád kdyby fungoval REPORT fora na BP..čili návrhy apod..
    pokud si pamatuji staré forum, tak když někdo podal návrh ...tak byl poslán na BP a diskutován

    a dnes nic... už tu nejsou žádná ofika nic...pamatuješ na vánoční event nic až na poslední chvíli.

    Prosím urguj to tam...nebo pak tvé pozice je na křehké židli...jak chceš otočit hráče aby měli respekt, když nefunguje vazba nic..

    Ban oprávněný asi jo... co já vím.... nebudeme to vracet.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Korben

    Korben User


    Report sa odosiela každý týždeň.
    Návrh na starom fóre nebol nikdy preposielaný na BP. Samotný vývojári si z návrhov čerpali to svoje a ak už sa niečo na BP poslalo, tak len v prípade ak to malo veľkú odozvu a to sa robí aj tu.
    Ofika sú vždy, keď nám ich z BP pošlú. Všetky sú v centrále.
    Moja pozícia nieje na žiadnej stoličke, ani na krehkej a ani na silnej. Čo je potrebné a nutné, to urgujeme.

    Určite. Ban len tak z rozmaru nikomu nedám.o_O
     
  11. •ŞĦΘCK▪ že tě hamba nefackuje, zrovna ty tady někoho poučuj. To opravdu nemáš ani špetku sebereflexe? Radit někomu, kdo této hře obětoval tolik, že si to neumíš ani představit...

    Já bych byl zase rád kdyby jsi z fóra a hry odešel ty. Kámošku z profilovky si vem sebou a cestou jí můžeš poděkovat, že je hra tam kde je.
     
  12. •ŞĦΘCK▪, za tak šlechetný nápad - #6 - Ti daruji poukaz na půlroční pobyt v překrásném resortu s famózním výhledem na širé okolí :).
     
  13. Bože, ó Bože, tady se bude dávat za práci na kříž.
    [​IMG]
     
    bhagira22, *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  14. No tak děkuji za názory... za mě je problém mezi klávesnici a židlí..
    Za mě hra je fajn v low, v branách atd..ve vzájemné pomoci jiným.
    Pokud ovšem proletím mapy to je jiná liga...po 5 minutách jsem off (víme proč)

    Ovšem pokud by se vše odesílalo na BP, tím chci říct, že odvádite práci na 200 % ale proč se vlastně nic neřeší.
    Dále již několikrát omílané je bulharské forum...paní admini tam mají vše včas novinky..
    Pokud půjdeme na anglické forum...je volná diskuze bez zámků..asi jsou tam trochu jinak v názorech na hru.

    Ber me bany že se dávají za porušení ok... no ale proč se lockne vše nepohodlné, k tomu se maže vše co je prý OT..
    Je vidět, že tu není možné vést diskuzi, bavit se jako lidi..
    Vždy přijde někdo a dá lock, body apod..
    Jinde to není..to samé chat ve hře...atd...

    Můj názor na věc...

    Hru beru jako odregování nic víc...když se přihlásím jdu pomáhat.což svědčí že jsem pve hráč...a vůbec nelovím

    Ode mě by se mohli učit jak pomáhat ve hře.
    Až budete někdy na úrovni Abyss, Hinten, Lemmy a Spyro může sundávat lodě...jinak hrajte pve ...žádný hráč se nikdy nevyrovnal


    Třeba lovec Frog, Zohan kdybi hráli 2012 hru končili časteji na základně...bohužel legendy nehrají a dnešní hráči si pvp dělají sami napadáním slabých postavajích lodí... A ŘÍKAJÉ TOMU STŘÍLEČKA..

    zamyslete se a podívejte se občas na ty legendy... a admini prosím aby byli trochu optimističtí a neřešili vše tak jak doposud.. přiletet smazat, OT, lock.diskuze nic..

    Čaute..můj upřímný názor na hráče a na vše..

    Vás SHOCK
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Arya

    Arya User

    •ŞĦΘCK▪, hraj tak, jak hrát chceš a nevnucuj svůj styl hraní jiným hráčům. Každý hraje tak, jak mu to vyhovuje. Pokud hráče střílet nechceš, tak nestřílej, ale neočekávej tento způsob hrání i od ostatních. Tvoje ustavičné naříkání je už otravné. Neustále opakuješ to samé, není téma, ve kterém bys nefňukal nad tím, jak tě kdo sestřelil nebo ti nepomohl. Jednu chvíli se hrou končíš, pak zase hraješ pro odreagování a ještě u toho vypisuješ na forum nesmysly, který nikoho nebaví číst.


    Žádné téma není uzamknuto jen tak z rozmaru. Důvod uzamknutí, je z posledního příspěvku, který napsal moderátor/admin vždy patrný.

    Novinky, které se na foru zveřejní se musí nejprve přeložit a to nějaký čas zabere. Ale vždy jsou uvedeny na forum v co nejkratším možném čase. Požádám tě, abys dodal odkaz na téma, které bylo pro nic za nic uzamknuto.
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    •ŞĦΘCK▪, již několikrát jsem tě upozornil, ať tu nepíšeš lži a nepodložené údaje. Přestaň se zde zaobírat mou osobou a věř tomu, že bude lépe….
    Zanechej zde takové komentáře a zde uvádím něco, co asi ani netušíš? Takže je logické, že jsem v roce 2012 nemohl hrát, že jo?
    ČLENEM OD:27-12-2010
     
  17. Taky pro tebe mám něco k zamyšlení...

    Bývala tu doba, kdy někteří neměli vůbec nárok na nějakou pomoc od podpory, na fóru se většinou posílali tam kde slunko nesvítí a neměli prostor k diskuzi. Buď rád, že se doba změnila a ti co jsou podporou, mají svázané ruce. Nebo jsi už zapomněl na vracení letounů? Vždyť to není zase tak dávno...

    [​IMG]
    [​IMG]

    Možná se pletu ale jste si celkem podobné... Takhle ten respekt tady nikdy nevybuduješ :D.
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  18. Łïmïtlεşş děkuji děkuji

    už nebudu prudit hráče...jo ..čauky ...mnauky

    poprosím o diskuzi k tématu...psát tu nebudu..

    pokud jsem se dotkl modu...tak omluva...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Perňa

    Perňa User

    Nikomu se radši neomlouvej, protože ty s těma vyčerpávajícíma kecama a urážkama zase za pár dnů začneš a to je lepší se neomlouvat.
     
    PaRazZziTeK a Łïmïtlεşş tohle ocenili.
  20. darkonec

    darkonec User

    nechal bych to jak to je = kdo to chce číst a baví ho to tak ať si počte - já na to nemám čas, takže se občas podívám, na nové příspěvkyjen to prolítnu, ale život není darkorbit :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.