Chyby rozdeleni odmeny hitac

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Irondrobe, 9/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Ked uz sme u rieseni kde sa vzali kapsule tak mne sa jedneho dna pripisalo okolo 5 kapsul, ci islo o nejaku kompenzaciu ked hitac nahodou nebol ale co neviem. Kazdopadne aj keby to jemu tak prislo, musel by kapsule pouzit, co sa mozno aj stalo automaticky po skonceni HITAC, ale su to len dohady, chcel som len oznamit ze priblizne 5 kaspul sa u mna zjavilo len tak, dufam ze o vyhru nepridem, vlozil som viac ako 15 kapsul, presne neviem
     
  2. Irondrobe

    Irondrobe User

    tady se neřesi kdo co jak dostal kapsle i kdybych ji mel 1 000 . Tady jde o to že jsem nevymenil zadnou kapsli za odmenu tim padem jsem nemoch byt v losovani o jnake vychry tak tu prestante psat takove veci ja dostal tim padem i ty jsi dostal JA JSEM NEVYMENIL ZADNOU KAPSLI TIM PADEM JSEM NEMEL BYT V LOSOVANI U TOHOTO HITACE

    a adminy jak to vypada dal uz Bigpoint vedet jak to je stym ?
     
  3. Korben

    Korben User

    Nie , odpoveď ešte nemáme.
     
  4. kopanyi

    kopanyi User

    Máte nejaké nové info ohľadom tých výhier? Bude nové losovanie?
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    kopanyi Zatial nemame info.

    Takto, problem sa bude riesit. Len aby ste boli v obraze, clovek v BP co mal odmeny na starosti je na PNke, preto sa to natahuje. Nie preto, ze by to BP ignoroval. Musite jednoducho cakat.
     
  6. jj jasne my to nemyslime v zlom iba sa pytame v dobrom (aspon zamna :) )
     
  7. kopanyi

    kopanyi User

    Už tomu pánovi z BP skončila PNka? Nechcem, aby sa na tú lotériu zabudlo.
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Na to odpoved nemame.Pouze cekame jak to s loterii bylo.
     
  9. Alyctro

    Alyctro User

    ved ja to vzdy vravim , zase jedna z tých* náhod *? v tejto hre. (len mi prosim nenapiste , nehraj ,ked sa ti nepaci :DD . inak ja mam furt pocit ,že vsetko pada len firme VRU a pre mmo neostava nic :( a inak táto veta►Proboha, tohle je vesmírná střílečka, ne farma, už si to někteří vážně uvědomte.. :rolleyes: ◄ ved by sme aj strielali keby bolo čím :) (že by som naražal na lf4? :D )
     
  10. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj,
    taky mi přijde že to řeší nějak dlouho. Ale v poslední době když něco nebylo jak mělo tak dávali nějaké kompenzace, takže uvidíme jak se k tomu tentokrát postaví. Že by někomu něco zpětně brali si nemyslím a že by losovali znovu je taky těžko uvěřitelné.

    Necháme se asi překvapit.
     
  11. Belgam

    Belgam Guest

    Kompenzace za to urcite nebude.
     
  12. kopanyi

    kopanyi User

    Ja si práveže myslím, že sa bude znovu losovať. Mnoho hráčov si zaplatilo kapsule do lotérie, aby malo šancu vyhrať niektorú z odmien. V prípade, že by sa lotéria neopakovala príde BP o peniaze z nasledujúcich lotérii.
     
  13. Korben

    Korben User

    kopanyi, Radšej zbytočne nemysli. Rozhodnutie je len na BP. Je zbytočne robiť predčasné závery.
     
  14. Jasné je to na BP ale pokazit si takto meno , platič si kupi kapsule poviem za 300 € vyhrá 50 000 x4 a ten čo si nekupi žiadnu vyhrá 1 mega uri alebo 30 LF4 prirom to mohol vyhrat ten platič akurát tak to já by som už nikdy nekupoval teda :) .
     
  15. Korben

    Korben User

    ♥°°King=of=Army°°♥, Ani ty a ani ja, nevieme čo sa stalo a ako to bolo, tak že je zbytočné o tom polemizovať, pokiaľ nebude nejaké vyjadrenie..
     
  16. kopanyi

    kopanyi User

    Okej, prešiel mesiac od konca lotérie... Očividne sa BP pokúsi na to zabudnúť.. Ja si proste nabudúce nekúpim kapsule........ A nechaj si reči typu 'ty radšej nemysli' je to neprofesionálne
     
  17. Korben

    Korben User

    kopanyi, Medzi "ty radšej nemysli" a "Radšej zbytočne nemysli", je veľký rozdiel, plus keď k tomu pripočítam v akom kontexte to bolo písané.
    To že si nekúpiš kapsle, je len tvoja vec, ja si ich tiež nekupuje a nechválim sa tým. Píšeš ako by si nakúpil najviac kapsli na servery. Neobviňuj dopredu, je to viac neprofesionálne , ako moje napomenutie.
     
  18. Korbene, ono to vypadá spíš tak, že to nechávají vyhnít, upadnout v zapomnění. Vy jste pro to udělali maximum, ohlásili jste to, což je správně. Jestli ten člověk, co to má na starost, nemá tříštivou frakturu ruky, nebo tuberkulózu, tak už musí být v práci, ale nic se neděje.
     
  19. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem, Ja skôr počítam, že sa na to pozabudlo, lebo daný človek, ktorému sa problém predložil, má toho na starosti omnoho viac, keďže komunikuje a chystá informácie pre všetky teamy. Osobne ak sa mi tu niekto nepripomenie, tak tak isto zabudnem. ;)
     
  20. Tak to je další možnost, v neděli jsem měl 47, a taky si neděli nepamatuji :D.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.