Rozhovor

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ][»ĐΣШIŁŁ«][ESK™][, 13/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chcem sa opytat kde sa da porozpravat / pisat si len s jednym adminom / moderatorom , snazim sa tu na fore nieco vysvetlit ,ale vzdy mi odpovie niekto iny kto nema prehrad o tom co som pisal s predoslím , potreboval by som s niekym hovorit ale len s 1 bez toho aby niekto uzatvaral konverzacie a blokoval mi pisat , tym padom sa ja nemozem dostat k informaciam ktore by som rad vedel

    Kubino : Napisal som ze pred rokom som bota mal pred 2 Nie . trafena hus zagaga to je pravda . Priznam si zle ale priznam aj to cim mi bolo ublizene

    Korben : Ani fax priamo do BP popripade telefonat , nic nepomoze ? Mas pravdu nemal som to robit bol som potrestany ale viem ze to uz teraz neurobim . Korben teraz uz riskujem ban na forum viem ale ak sa da s tebou hovorit mimo tohto prosim posli mi nejaky kontakt. Bota som mal preto ze som si chcel vynahradit zaroven aj to o co ma Bp nepravom obral viz pushing a 1 *** . o pushingu sposebeny Pet som ani len netusil a bota prveho som nemal , ak ma aj za toto zabanujete je to uz vrchol nespravodlivosti , tu ma nikto nechce vypocut / poradit / pomoct . na supporte zevraj nema na to narok a uz aj tu mam vyhrazku banon co mam asi robit ????

    Este raz sa ospravelnujem za neustale vitvaranie sekcii ale stale su moje sekcie uzamknute a nikdy sa nedozviem vsetko co potrebujem vediet .
    Nechcem byt neodbitny , otravny a nechcem vas v ziadnom pripade urazit nahnevat postavat si vas proti sebe , pochopte chcem len pravdu a spravodlivost
     
  2. Korben

    Korben User

    ][»ĐΣШIŁŁ«][ESK™][ Výnimočne ti umožním tu teraz písať. Žiadna súkromná konverzácia nieje možná, môžeš diskutovať tu a pokiaľ budem mať čas , rád ti odpoviem ale vysvetlenie ako a prečo si bol označený, nečakaj. V predchádzajúcej téme som ti napísal že to nemám ako preveriť.
     
  3. To viem citam to pozorne , a kam by si mi poradil sa s tym obratit ? Musis mi verit priznal som to ze druhý krat som bota mal ale prvy nie. Do sekcie technicke dotazy som pisal temu o emaile ktory mi prisiel 20 : 57 .

    V kazdom pripade by som to chcel skusit vies vzdy som sa snzail hrac co najferovejsie hram od roku zaciatku januara 2010 . Najprv to zacalo tym ze som dostal pushing 1 stupna za odstrelenie petok pomocou kamikaze , co nieje az tak moja chyba , pretoze v pravdlach to nebolo a vysvetlenie bolo ze dovtedy kazdu petku pocitalo ako tu istu coze vlasnt som v ten mesiac zostrelil 500 krat to iste co je pushing ale nelogicke bolo ze za spriatelenu petku vzdy dostanes len - cest pokial sa nejedna o vojnu . Neskor v marci to pokracovalo a bol som potrestany za bota lenze v tej dobe sme proti botom spolocne par klanov bojovali nesutale nejake mesiace . Potom ma hra prestala bavit po tychto dvoch skusenostiach plus to ze boli vojny s botermi nedalo sa lietat a mal som nesmiernu nechut hrat som skoncil , neskor som sa pridal k hracom pouzivajucich bota , no po naslednom zisteny mi boli odobrate BV a skoncil som znova , vratil som sa na zac. januara teraz 2014 dnes som uz starsi a o nieco mudrejsi , a chcem by som sa dopatrat k naprave ked uz nie tak aspon k vysvetleniu zaco to bolo .

    Na podpore osm dostal odpoved ze ako *** usera nemam pravo na pomoc s podpori a na fore to bolo podobne .
     
    Naposledy upraveno: 13/1/14
  4. Korben

    Korben User

    Je zbytočné aby si sa niekam obracal. Nikde to nebudú riešiť. Jediné čo ti ostáva , je hrať poctivo. Tak ako ja budem veriť že ty budeš hrať poctivo, tak ty musíš veriť, že ak budeš poctivo hrať , tak ťa systém neoznačí. Iná možnosť nieje. Ja tiež verím že ma systém neoznačí.
     
  5. Ja verim ze ma neoznaci nema ma zaco uz oznacit , ale ani vtedy nemal korben a oznacil ma , preto mam strach o ucet , sedavam a sedel som tu hodiny o peniazoch ani nehovorimnebolo to az tak vela ale uz aj tie premka a sem tam to ucko za to ze je sanca ze raz nebudem mat ucet lebo bude zabanovany je dost skoda . A ak by sa to predsa len stalo kamby som sa mohol obratit potom respektive ako by sa to dalo riesit ?

    Nemam tu nic iste , a dokonca ma mrzi ze slovaci a cesi tu naforu vo vela pripadoch nechu ani hracov vypocut a hned vsetko lockuju , popripade vyhrazaju banom na fore . A pritom ste nasa jedina pomoc pri nasich problemoch , ste jediny o ktorych sa hraci mozu opriet a ak nenajdu ani pomoc vo vas tak kde . Verim ze nemozte verit kazdemu kto tu napise , lebo su ludia co aj klamu , snazia sa podvadzat a neviem co este ale stale su aj ludia poctivy aj ked viem ze ja uz medzi tych poctivych nepartrim , ale uz som si to uvedomilk a budem hrat uz len poctivo
     
    Naposledy upraveno: 13/1/14
  6. Korben

    Korben User

    Na to ti odpoviem len toľko , že my obdržíme od BP vyrozumenie a verím tomu , že po poslednom omyle, detekciu poriadne preverujú, tak že žiadne odvolanie nebude akceptované.
     
  7. Takze vies ze to uz je 100 % ?
    Po tjeto nasledovnej odpovedi mozes lock , velmi ti dakujem aspon za tento rozohvor a odpovedane otazky , co sa tyka e-mailu pridam to este dnes
    Dakujem , predsa len som dostal radu aj od hracov ze mozem skusit poslat faxom priamo do BP moj problem , takze to asi skusim . Dakujem za vsetko
     
  8. Korben

    Korben User

    Ja nie ,ale ja musím veriť že to na 100% je. Inú možnosť nemám a pokiaľ nám BP neoznámi opak, tak tomu veriť musíme. Myslím že preto aj počet detekovaných hráčov nieje tak veľký.
     
  9. Zeus

    Zeus Guest

    Vidím,že již autor nemá další otázky,proto uzavírám.

    LOCK!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.