Rozlúčenie Belgam

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 30/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Ahoj bojovníci v nekonečném vesmíru,

    Bohužel nastal čas se s Vámi rozloučit. Někteří mě nemuseli, ale to už je uděl každého administrátora. Každý jsme jiný. Bohužel, jsem to nestihl napsat ze svého učtu, z důvodu pracovního vytížení a poté rychlému zbavení práv.
    Hlavně pokud je problém ve hře nebo podivné vyhodnocování něčeho, tak se prosím nenechte odbýt. Administrátoři nebo moderátoři nemůžou na vše mít odpovědi, ale ICM ji mít určitě bude. Jen je potřeba tlačit. A neboj Te se ptát,za to Vám nikdo nic neudělá.
    Držím Vám všem pevné nervy a hladkou hru. Já moc na loučení nejsem, ale komunita mi bude chybět!

    Belgam
     
  2. Maj sa krasne, uzivaj si zivot bez hernych povinnosti a nikdy nevies, mozno sa este raz vratis.
     
    DolIphinz a Joe tohle ocenili.
  3. svi1

    svi1 User

    Belgame, díky za ty roky tvrdé práce ve svém volném čase pro nás, pro komunitu. Díky za vyřešení nekonečných požadavků. Díky za všechno! Přeji Ti jen to nej v budoucnu.
    Díky :)
     
    Joe a Coral tohle ocenili.
  4. Je to škoda, ale něco končí a něco jine začíná..Hodně lidí na tebe mělo kecy protože byly právem potrestáni a všude hlasili že neprávem a dělali jen zle a ty si všechen ten nápor vydržel a nic moc sis z toho nědělal a za to máš muj respekt. Nikdy sem s podporou hry nebo přímo s tebou neměl a naopak sem měl od tebe i pozitivní reakce VIZ. Moje video s parodií na hráče L_U_K_Y :) Tak hodně zdaru a at se ti daří ;) a jak napsal svi1, díky za vše co si pro CZ/SK komunitu dělal.
    S pozdravem Staufi.
     
    Joe tohle ocenil(a).
  5. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Měj se belgam ;)
     
  6. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ahoj Belgame.Robil si dobre svoju pracu a obetoval si velmi vela volneho casu na Darkorbit.Nech sa ti teda dari v osobnom zivote ;)
     
    Joe tohle ocenil(a).
  7. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    BELGAMe,tak to mě mrzí,že již končíš...bylo to s Tebou fajn:) Ale naštěstí zde ještě je pár členů teamu kteři se za nás postaví a jsou fajn:) Měj se hezky a do reálného života přeji mnoho a mnoho štěstí a málo nervů:)
     
    Joe, Antré a Korben tohle ocenili.
  8. Kuchařík

    Kuchařík User

    Belgame moc mě mrzí že končíš :( poslední dobou jsem tě začal mít rád, přišel jsi mě jako fajn TL. Mnoho úspěchů v realném životě a zastav se někdy na cz3 :)
     
    1 person likes this.
  9. Stejně jako Zafodovi, i tobě Belgame chci poděkovat za vše co jste pro komunitu udělali, jak ve hře, tak i zde na fóru. Loučím se akorát nad rakví, takže ti jen popřeji hodně zdraví a pracovních i osobních úspěchů.
    (A teď, děj se vůle Boží, vidím, že TL má Korben :eek:, :D.)
     
    *Łαđy♥Кucį* a Joe tohle ocenili.
  10. Korben

    Korben User

    Bojíš se ? :D

     
  11. Kdo se bojí, nesmí na Orbitu :)
     
  12. Belgame, bude nám tu smutno :D.

     

  13. No Slovensky to asi není, ale u Michalovců by se domluvil :D

     
  14. uran33

    uran33 User

    sbohem Belgame , škoda že musíš odejít, je to náročná práce dělat administrátora
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Velmi veľa štestí v reálnom životě. Alespoň budeš mít klídek, pohodu a relax od těch, kteří si tady do Tebe scela rádi rýpli.
    Myslím na tých, co dělali tady na fóru nepořádek a nekalosti. Jinak přeji vela úspěchů. A ať se Ti daří, nech děláš cokoli.
     
    uran33 a Kristo tohle ocenili.
  16. Bambino

    Bambino User

    Belgam,vdaka za všetko.Hlavne za bany.
     
  17. Po pravde... Chýbať mi nebude.. Vďaka za ban Belgam.... Ale aspoň už nie som závislý na DO. Moderátorov/adminov, by mali robiť osoby čo na to majú, čas, chuť, nerobia vo vetách gramatické chyby a neriešia si svoje komplexy na hráčoch. Potom sa čudujete(alebo nečudujete) že túto hru hrá menej a menej ľudí. Kebyže to tu spravujem celý CZ/SK tým by som vyhodil aj s podporou .

    Howgh.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/4/16
  18. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    highlander_monk

    Nemyslím si, že občasné chyby v gramaticke svedčia o niekoho neschopnosti viesť tím, alebo komunikovať s ľudmi. všetci sme len ľudia a každý robí chyby, poviem ti na rovinu, že aj u mňa určite nájdeš rôzne chyby, ale ak niekto má potrebu na základne toho mňa posudzovať ako neschopného tak je mi to ľúto, ale nech si prv dá ruku na srdce a povie aký je bezchybný.

    Ďalšia vec, o čom myslíš, že svedčí zase postoj človeka, ktorý na miesto toho aby vyjadril svoj názor slušne, má potrebu urážať? Nemyslím si, že by práve takýto človek mal viesť nejaký tím ak sa nevie vyjadrovať v komunite.

    Tvoj príspevok som upravil a nadávky vymazal, a dal ti varovné body. Nabudúce vyjadrij svoj názor slušne.

    Poprosím nereagovať na tento príspevok nehodlám vieť diskusiu o slušnosti.
     
    Vasil35, svi1 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Prajem všetko dobré v reálnom živote. ;) Pa .....a drž sa :)
     
  20. **RIMORA**

    **RIMORA** User

    všichni admini a moderátoři by už meli na veky odejit sou to namišlenci
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.