Návrhy Rozsirenie ochrany pred utokmi

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .R1dd1ck., 7/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Suhlasite s tymto navrhom?

  1. Ano

    5.9%
  2. Nie

    94.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .R1dd1ck.

    .R1dd1ck. User

    Zdravim, prichadzam opat s novym navrhom, uz dlhsie o nom rozmyslam, tak som sa ho rozhodol odprezentovat.

    Ako iste vsetci viete mapy v DO (hlavne tie stare) su zalostne prazdne. Dovodom moze byt viacero faktorov. Jednym z nich ktory by sa dal uspesne riesit je neustaly reskill novacikov lovcami. Ano tato hra je o strielani a hlavne o pvp, ale priznajme si koho by bavilo hrat keby bol neustale sundavani, bez moznosti akehokolvek pokroku v hre. Niet sa preto comu cudovat ze novacikovia su znechuteni a odradeni inak podla mna skvelou hrou.

    Ale teraz k veci. Moj navrh spociva v rozsireni ochrannej zony od mapy x-1 az po mapu x-4.
    Predstavujem si to nasledovne:
    Mapa x-1 by zostala nezmenena
    Mapa x-2 by dostala ochranu pred utokmi od hracov nepriatelskych firiem
    Mapy x-3,x-4 defacto to iste co plati pre x-2
    Utoky od vlastnej firmy by som avsak ponechal
    Samozrejme pokial by hrac zautocil na nepriatela ako prvy tak by sa ochrana zrusila (tak ako je to na x-1).

    Co sa tyka uloh na tychto mapach, tie by museli byt zrusene popripade prerobene.

    Pozitiva:
    pre BP: Spokojnost hracov, prilev novych a navratenie starych co odisli, z toho pravdepodobnost vyssieho zisku
    pre hracov: spokojnost
    pre klan: to iste co pre hracov

    Negativa:
    pre BP:
    Programovanie
    pre hracov: Hlavne pre lovcov, nemoznost lovit na starych mapach
    pre klan: to iste co pre hracov

    Dopad na hru: velky

    Takze to by bolo asi vsetko, dufam ze som nic nezabudol, ak s navrhom suhlasite alebo nesuhlasite tak pouzite anketu. V pripade otazok alebo pripomienok piste prosim do diskusie. Dakujem.
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Ale no tak, novackove maji ted takovych moznosti, ktere jsme my vubec nemeli a to jsme byli dole porad. Pokud to nekdo bude chtit hrat, nepotrebuje k tomu dalsi vyhodu.
    A vubec jsi ani nenapsal do jakeho levelu by byla ta vyhoda, takze navrh totalne nedoresen a necham na forarech jak se poperou s timto navrhem. Ale u me jedno velke Ne.
     
  3. Kenny

    Kenny User

    Darkorbit hraji více jak 5 roků, za tu dobu mě zabili 3328x. Kdyby se mě někdo před 5ti lety zeptal, jestli chci tenhle návrh podpořit, řekl bych mu ne. Sice bych zůstal živý, ale byla by to nuda. Přesně si pamatuji, když jsem dělal úkoly na 1-2, 2-1. Modlil jsem se, aby mě nikdo nezabil - měl sem v krvi adrenalin, byla to zábava. Kdyby tahle "ochrana" byla aktivní už dávno, asi bych tuhle hru nehrál..
    Bitva o bóje by úplně ztratila smysl.

    Začátečnickou ochranu bych taky zrušil - nováčci si nezvyknou, že je někdo bude pořád zabíjet. Dříve oprava stála 500U, pokud si neměl, nezbývalo ti nic jiného než čekat na kupón na opravu z 1 EE, nebo koupit novou loď. Dnes je oprava na základně zadarmo, myslím že to bohatě stačí. Ale to je už mimo mísu.


    Ave.
     
    Korben a MartyCZ2 tohle ocenili.
  4. Kristo

    Kristo User

    Jak už napsal Belgam chybí Ti tam do jakého lvl.
    Protože by spodní mapy byli plné hráčů s ochranou a ještě útoky od vlastní firmy by si nechal jak jsou ? To nedává smysl jestli vlastní firma mě může sundat na spodních a cizí ne (tedy jestli jsem to správně pochopil) Za mně ne bylo by to až moc jednoduché
     
  5. A co taklhe mit ochranu na vsech mapach pokud nevystrelim prvni,aspon by to vyresilo tento navrh,protoze jako dalsi prijde stejne stim,ze ochrana na spodnich mapach nestaci.:D jak psal Kenny,ten adrenalin prozacatecniky je prave v tom starchu kdy a kde to prijde. Kdyz sem zacinal ja tak nas sundavali hned po vyletnuti ze zakladny a vydrzel jsem. to je ta ceska povaha,kdyz neco nejde tak hledat vyniky jinde ,misto toho aby si rekly musim byt lepsi a pak budu sundavat ja je. Za me ne.
     
  6. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    A co takhle zavés ochranu na všech mapách mimo PVP?!? Opravdu velmi stupidní návrh...Mít možnost to ovlivnit,zrušil bych těm nováčkům t výhody co mají ted,když furt remcají...Mají výhod habakuk...Vrátil bych to zpětdo našich začátků...žádná výbava gratis za ukoly,žádné ochray atd...a jen tvrdě makat!
    Pamatuji doby,kdy jsem nemohl ani vystrčit nos ze základny na x-1,protože tam číhali lovci a žádná ochrana tam nebyla...ani ochrana do určitého lvl apod...!
    To by byl návrh,který bych podpořil...
    Už sakra neremcejte a snažte se...nikdo to neměl nikdy lehké!
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    No myslím že hlasování hovoří jasně, komentáře také. Schválně se skus zeptat hráče ze 'staré školy' jaké to dřív bylo, když nebyla ZN ani na x-1, když i oprava kreditové lodě stála 500 Uridia a ukazatel nebezpečí na prvních 2 mapách byl téměř vždy plný. Dnes mají nováčkové tolik výhod že o tom by se začátečníkům dříve ani nesnilo, a pořád by někdo vymýšlel další. :)
    Nesmyslný návrh uzavírám, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.