Rupnutí v bráně- otázka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem __BOSSKING__, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj dnes jsem dělal Kappu. Bohužél praskla celá 2x z mé nepozornosti a po 3 mi DO kompletně vypadlo, chci se zeptat zda-li neni hlášena nějaká chyba, protože internet normálně šel a bez přerušení jsem komunikoval aj zkrz ts a síť facebook, za otázku nic nedám díky ... S pozdravem Boss
     
  2. Rupnute brany jsou proverovany, pokud je chyba u BP, branu ti do 48 hodin vrati. Rozhodnuti je konecne, takze tady neni dale co resit.
     
  3. raikou243

    raikou243 User

    Kolega výše má pravdu. Ale moc šancí tomu nedávám. Stahoval jsi něco během brány / volal jsi s někým přes net atd. ? Pro příště - raději obětuj 10 000U za další život. Brána stojí asi 100.000U a ten život se vyplatí :).
     
  4. Děkuji za odpovědi. Byl jsem na tsku poté na facebooku. 10 000u ano ano, ale tak řikam jeden život tak co , ale ono ne. nevadí pro příště díky :)
     
  5. Korben

    Korben User

    __BOSSKING__ TSko, ešte ako tak, ale FB, by som v bráne na 100% vypol. Ak robíš bránu, tak je najlepšie mať všetko vypnuté, lebo práve nápor NPC môže spôsobovať viac problémov. Je to ako sekanie hry , ak je pri tebe väčší počet hráčov.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Považuji za vyřešené, další diskuze vzhledem k datu by byla bezpředmětná :) Uzavírám, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.