rupnutí v GG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™†°•»ŞÎŔ«•°†™[ELITE], 7/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,
    zrovna se mi to laglo v deltě a puknul sem(poprvé).
    Tady na fóru sem čet už několikrát, že se rupnutí prověřuje až u třetího/posledního rupnutí.
    Prověřovala by se moje brána při třetím rupnutí, kdybych měl koupen život navíc? Nebo by se prověřovala až při třeba 7. rupnutí, kdy se určitě nevyplatí kupovat další život navíc? (snad kromě kronos)
    Je reálná šance že by se mi brána vrátila pokud by žádné rupnutí nebyla chyba z mojí strany? A pokud by se mi vrátila, dostal bych zpět i U za životy navíc, nebo to by propadlo?

    Omlouvám se příliš mnoho otazníků, ale mám moc dotazů. Děkuji za odpověď :)
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    ™†°•»ŞÎŔ«•°†™[ELITE] takze brana sa preveruje az po jej uplnom puknuti

    napr. keby si kupil 1 zivot, brana by sa nepreverovala pri tretom puknuti ale az po jej uplnom zniceni
    cize keby si kupil 7 zivotov, preverovala by sa az po 7mom zniceni, proste preverovala by sa az keby sa ti v nej minuly vsetky zivoty

    a ano ak by realne chyba bola na strane BP, brana by sa ti vratila, mne osobne raz pukla beta a brana sa sama na druhy den vratila :)
    na preverenie a vratenie brany ma system 48 hodin, ak by sa po tomto case brana nevratila chyby pri puknuti by neboli na strane BP cize by si na jej vratenie nemal narok

    ak by sa ti brana vratila tak by sa ti vratil jej zaklad, teda 3 zivoty
     
  3. U za životy by se nevrátilo?
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Nie, kúpenie života je tvoja slobodná voľba a urídium za ne sa nevracia.
     
  5. díky za odpovědi, můžete to zavřít
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.