Rychlost hl. stranky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 23/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim,
    tak od vcera se na CZ1 nacita hangar i GG rychlosti blesku. Pokud se nemylim, tak tu o tom jeste nikdo nepsal, tak me zajima jak je to na ostatnich serverech a zda k tomu ma nekdo nejake info? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    CZ3 také vcelku rychlé,to se nevidí každý den
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  3. Stastnej

    Stastnej User

    i CZ2
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  4. Borat

    Borat User

    Robili sa menšie úpravy a zatiaľ sa len sleduje ako to bude prebiehať cez víkend. Určite budeme aj my radi ak nám viacero hráčov napíše spätnú väzbu ohľadom stránky a gg.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. 123812

    123812 User

    Za mě velké +, konečně s tím něco udělali, hlavně ať to vydrží :D
     
  6. josef402

    josef402 User

    :)no fantazie;) dlouho to ne pamatuji :pjen tak dal:rolleyes: cz1
     
  7. Juráás

    Juráás User

    Potvrzuji, hlavní stránka i hangár jedou skvěle, každopádně pokud se nacházíte například v bráně či kdekoliv na mapě a začnete klikat brány opravovat/upgradovat moduly, případně někdo z vaší skupiny dostanete všichni "lag" nemůžete střílet ani vy ani nikdo z vás, tato chyba přetrvává už velmi dlouho ale jinak velké plus za hangár
     
  8. klikání po 1 ee je zpět :D super ... doufám že to dlouho vydrží :)
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  9. Presne, klikani GG nabira novy rozmer :D. No jak uz tu bylo zmineno, snad uz to vydrzi. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Koukám že už i mě to kliká dost rychle;) a hangár se nenačítá hodinu:eek: ale pár sekund:rolleyes: ale hlavně se bojím toho kolik zase příjde chyb s touto opravou.:(:D(Jestli se nic nepokazí tak aspon za mě obrovské +)
     
    -Neptun- tohle ocenil(a).
  11. Radosť klikať brány ;)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  12. Taktiež hl.stránka rýchla aj GG ale hangár hrozne buguje sa nedá sa vybavovať loď jediné kadiaľ sa ako tak robiť v hangari je Pufin na telefoné. server: Global europa 3
     
  13. Na GE7 je to rýchle od začiatku eventu s pirátmi.
     
  14. Polas

    Polas User

    ahoj tak to se nedalo přehlédnout že to maká rychlostí blesku no konečně cz1
     
  15. Borat

    Borat User

    Tak to je super potom. Pokiaľ by sa dalo mohli by ste napísať vašu spätnú väzbu z dnešného dňa keďže nedeľa bola stále najhoršia z pohľadu rýchlosti stránky a plynulosti hry.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Septarzx

    Septarzx User

    vdaka konečne sme sa dočkali rychlosti
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Warden

    Warden User

    Též mě to velmi potěšilo. Tato úprava proběhla potichu a bez oficiálních oznámení, ale je skvělá. I já dávám palec nahoru. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. No u mě funguje pouze měnění lodí a načítání hangáru rychleji + klikání bran.. :)
    Když chci vybavit loď, tak to mám ještě více zasekané než před opravou. :D
     
  19. Warden

    Warden User

    vzhůrudoboje: Vybavování hangáru funguje skvěle, ale má to háček. Pokud otevřeš hangár a klikneš na odkaz "Spravovat", pak vybavování lodi funguje skvěle. Pokud ale klikneš na tlačítko "Zpět" a vrátíš se do výběru lodí a poté opět vstoupíš do hangáru pomocí odkazu "Spravovat", hangár se začne lagovat. Místo aby jsi opouštěl hangár pomocí tlačítka "Zpět" klikni na odkaz "Hangár" a tím ho znovu načteš a první loď se opět vybavuje skvěle.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Ok, díky.. Rozhodně to vyzkouším. :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.