Rychlost lodě na táhnutí Sibelonitů v GG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem WolfLake, 18/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. WolfLake

    WolfLake User

    Ahoj. Jak si mám poskládat generátory (na jakou rychlost), abych mohla Sibelonity v GG "táhnout" a ne "kroužit"?
    Děkuji.
     
  2. na sibelonity ti stačí ťažkákonfa ;) nedobehnú ťa. ale používam ťažkú a rýchlu. keby náhodou.
     
  3. WolfLake

    WolfLake User

    Já to myslím spíše tak, abych letěla v podastatě stejnou rychlostí jako oni, tzn., že neodlítnu ani já jim a jen klikam na minimapu kam letět, samo se mi to odstřílí a nemusím nic dělat, nakliknu dalšího Sibelonita a zase kliknu na druhou stranu minimapy, střílím a oni letí zase stejnou rychlostí jako já a nikdo nikomu neodlítne. V golikovi jsem to už měla vypočítané, to bylo tuším bez generátorů pohonu a bez Promeria v pohonu, ale teď mám Citadel a nevím.
     
  4. Korben

    Korben User

    Prepočítaj si rýchlosť Golika a rýchlosť Citadel a dopracuješ sa k tomu čo by si mal , alebo nemal použiť.
     
    WolfLake tohle ocenil(a).
  5. DVOG

    DVOG User

    Keď ti môžem pomôcť keď si naozaj nevieš rady s tými sibelonitmi tak asi 5 minut leť po
    x5 a skús odhadnúť približne ich rýchlosť, tak že si dáš do lode gen. pohonu ( budeš pridávat, alebo odoberať gen. pohonu) a pojdeš popri nich a budeš porovnávať rýchlosť sibelonita a teba ( napr. tie zviš. volne gen. využi štítom :) )ale nikdy to nebude proste úplne rovnaké max. sa budeš o malinký kúsok približovať alebo vzdialovať mám to odskúšané ale keď si prešla kristalinov tak sibeloniti nebudú problém ..
    btw. keď máš PETA premko kami aspoň lvl 2 tak není žiadny problém :)

    E: ešte som zabudul že presne ten tvoj plán že za nebudú vzdialovať alebo približovať proste nemôže víjsť sibelonity a akékolvek NPC nikdy neletí priamo-čiaro čiže keď budeš doň strielať tak vždy bude trochu cúvať alebo sa bude približovať :)
     
    Naposledy upraveno: 18/7/14
  6. WolfLake

    WolfLake User

    Díky Korbene, moc mi to pomohlo. Rozdíl je 60, tak jsem Citadelu dala 6 generátorů a mám hotovo :).
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Máš teda ešte nejaké otázky k téme?
     
  8. Korben

    Korben User

    V jednoduchosti je krása :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  9. WolfLake

    WolfLake User

    DVOG - ten můj plán funguje, aspoň u sibelonitů a podobnou rychlostí lítají i kristallini, ale tam to ještě nemám vychytané dokonale, protože mě vždycky v GG "Ježíš Kristalin" sestřelí. Mluvíme o GG a ne o normální mapě.
    Kubino - mám další dotaz ale založila jsem na to nové téma, tak tohle můžete uzavřít
    Korben - ještě jednou děkuji
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.