Rychlost Tartaruse

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Şiŗiµs•Blaςk, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ty by ses měl co nejdříve naučit, jak psát. Tu loď teďkom už nevídám skoro vůbec, takže v tom takový problém nevidím...
     
  2. zatial ale o chvilu to bude jak zo surgeonom..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ty tu neskáč do druhých. Navážanie sem nepatrí. To už je OT. A inak to čo radíš, by si mal aj Ty sám dodržiavať. Ak už.
    Zostrelil si aspoň jediného tartarusa? Dokážeš sa mu vôbec rýchlosťou aspoň vyrovnať? Tak tu prosím Ťa, nespamuj.

    A inak, rýchlosť tartarusa má byť 566 a nie 621. Najrýchlejšia loď je Lightning s Afterburner bez štítov, s promérkom
    v rýchlosti + dvojité kolo = 745. Ja som ho dohnal s Pusatom s rovnakými parametrami aj bicykel = rýchlosť 618.
    A osobne som šťastný, že môžem lietať s tými najrýchlejšími loďami v DO, a v súčasnosti. Vždy som po tom túžil.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  4. Borat

    Borat User

    -baghira2- tartarusova rýchlosť je 644 na bicykli + promerko + schopnosť.

    Ďalej V-Lighting je najrýchlejšia, ale len na 5 sekúnd. Tartarus ma ON/OFF funkciu a Lighting ma schopnosť s cooldownom.
    Takže koniec koncov lighting je pomalšia ako pusatka a pusatka pomalšia ako tartarus pri zapnutej rýchlosti.
     
  5. 588 ide pusat a lightning 576 to neni rozdielale ked zapne schopnost lightning tak tam uz bude znacny rozdiel oproti pusat a tartarusova schopnost nechrani pred slowpomockami ale zase ked to ma on off funkciu tak je to bars OP neviem ci na dacom fici bp lebo aby pol roka neopravili pripisovanie lodi do uloh ale pchali milion noviniek do hry... nemam slov
    ..
     
    -baghira2- a Altlantis tohle ocenili.
  6. Altlantis

    Altlantis User

    SSCUltimateAero když trochu zapneš kolečka v hlavě tak je jednoduchý tú loď zničit :) Samozřejmě musíš na to mít i výbavu ale zas z ní nedělejte nezničitelnou..
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Altlantis Vzdy vsetko bolo a bude o vybave. Silnejsi vzdy zazenie alebo pukne toho slabsieho. Vtedy je jedno ci ma lod Tartarus, Surgeon, Aegis...

    No kazdy super je iny, ma ine skusenosti, taktiku a vybavu, preto si netrufnem povedat, ze puknem jednoducho kazdu Tartarusku. Uz som totiz videl par ludi s neobmedzenou vybavou co boli na tej lodke a privadzali okolitych hracov do sialnestva, bud ich pukli alebo utiekli. A to tam nestrielali flaxacov ale full lode. :)

    Cize ja hovorim, je jednoduche bojovat proti neskusenemu superovi, no proti starej elite je to vzdy tazke a je jedno na akych su lodiach. Stara elita u mna nie je kazda nabotovana fulka, skor maly okruh skusenych dlhorocnych hracov co hraju fer.
     
  8. No ale stym speedem by bolo dobre nieco robyt lebo dost casko vypadava a hlavne ked preskocim z jednej mapy na druhu tym padom schopnost musim este 2 krat stlacit ze by to fungovalo dobre
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Súhlasím, lepšie by bolo tartaruske dať menšiu rýchlosť (588) a bez vypadávania. Bolo by to férovejšie.
    Férovejšie pre tých, čo lietajú na pomalších lodiach ako spearhed, lightning, základná vega a surgeon.
    Stratil by tým výhodu a nemohol by od boja, len tak uletieť. & pridali by sa nové úlohy za zničenie
    určitého počtu tartarusov. Aspoň by to potešilo elitnejších pilotov, takže mali by čo robiť. Čo je
    rozhodne veľké + pre nich.

    Opraviť chyby v hre to áno, to je priorita. Ale prečo by popritom nemohli urobiť úlohy pre elitných čo majú lvl. 22 a vyššie,
    na lov tartarusov? Pokým viem svi1, aj Ty patríš k nim. Nepovedz, že by Ťa to nepotešilo; pretože viem, že to nie je pravda.
    Aspoň by si ich stíhal a zarobil na nich ranky; neverím, že by si to práve Ty nechcel. Aby si vedel, že nie som sebecký. Bodka.
     
    Naposledy upraveno: 6/9/16
  10. svi1

    svi1 User

    ***Janci*** zdarec. Předpokládám, že máš na mysli opravu, aby to nevypadávalo a zůstalo i po přeskočení na jinou mapu a ne to, co pod Tebou myslí -baghira2- že?:D To jen tak pro upřesnění ...
    -baghira2- nesouhlasím. Lepší by bylo opravit chyby ve hře a ne rychlost lodi, který byla takto naplánována. Ty přece dokážeš sestřelit v čestném boji hráče s Tartarusem o 4 levely vyšší, než jsi sám, tak jaképak férovější?

    EDIT: reakce na EDIT-baghira2-který pořád neví, že je slušnost reagovat dalším příspěvkem a né jen editací starého, aby to mělo smysl.
    Jsem moc rád, že máš na mysli mé dobro a mou zábavu, nicméně se pleteš. Nejsem hráč s levelem 22 a tudíš jsou mi zatím úkoly pro tento level celkem jedno. Nepředjímej o ostatních, pokud si nejsi jist kdo a co jsou zač. Opět reaguješ na něco, co nebylo předmětem mého postu. A další nesmysl co jsi napsal a já ho vyvrátím: jsem jeden z těch (asi z mála, nevím, jelikož nedokážu posoudit), komu jsou ranky fakt ukradené :)Mimochodem, mám to v avataru: Jsem sobec. Tečka :)
     
    Naposledy upraveno: 7/9/16
  11. svi1 ano mal som na mysli chyby a nie menyt rychlost :p
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Menit parametre niecoho v hre nie je moc rozumne, hlavne ak sa to kupuje kvoli specifickej vyhode.

    Tie vypadky po preportovani su neprijemne, to je pravda, snad to BP doladi, chyb je teraz v hre viac nez dost.
     
  13. Mohl by mi prosím , někdo vysvětlit , jak se vůbec vypočítává rychlost? říkáte že 644 na dvojitém kole je normální , já se jí nemohu dopočítat...
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    •»Śøŋºº«•: Základní rychlost je 220. K tomu přičti 15 generátorů po 10 a promerium zvýší rychlost o 20%.

    rychlost bez formace a schopnosti = (220 + 15 * 10) * 1.2 = 370 *1,2 = 444​

    Schopnost lodě zvedne základní rychlost o 40%.

    navýšení díky schopnosti = 444 * 0,4 = 177,6​

    Formace dvojité kolo pak zvedne podle mě základní rychlost lodě o 5%:

    navýšení díky formaci = 444 * 0,05 = 22,2​

    Celková rychlost je pak součtem těchto hodnot:

    celková rychlost = 444 + 177,6 + 22,2 = 643,8 tedy po zaokrouhlení 644​

    Nevím, zda to chápu správně, ale takto to vnímám já. ;)
     
    -baghira2-, svi1 a |Oromë| tohle ocenili.
  15. díky za vysvětlení , už vím kde jsem dělal chybu :)
     
  16. Ako ten speed boost.. ono ked to je na perma že on off.. aspon by mohli o niečo viac dať tu redukciu DMG.. bo 5% za 40% speedu je podla mna malo.. by som to dal tak na 15%-25%...
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  17. ona ta loď už v základu má méňě laserů než Goliath a ještě navíc , oproti ostatním lodím , je při skill ještě o DMG ochuzena , navzdory rapidnímu zrychllení , kdybys to přepočítal do bonusů , tak v dejme tomu základní DMG bez všelijakých serepetiček například oproti surgeonovi je v DMG rozdíl 5 laserů , což není zrovna málo
     
  18. Tartarus ma 14 slotov na lasery, a Goliath 15, nie je tak ? a inač Tartarus je "ťažký krížnik" tak čo to je akože za krížnik ked to je jedna z narjrychlejšich lodí ( neviem kolko ma Lightning s 30% boosterom, i keď toto je len na 5 sekúnd, ale asi to je nejak okolo 720 ( fakt si to nepämatám :D))
     
  19. TRIXT

    TRIXT User

    »KĦAΘS[Svk™]«: Tartarus je přepadová loď, ale Goliatha, pokud jsou hráči na podobné úrovni, nepřemůže. Máš pravdu, že má jen o jeden laser méně, ale pokud chceš využívat rychlost, DMG z laserů klesne o 5% a navíc Goliath může mít design s DMG bonusem až 7% a tím získává zásadní výhodu v DMG (až 12% rozdílu a navíc plus jeden laser). Osobně si také nemyslím, že by Tartarus rozhodil stávající rozložení sil.
     
  20. TRIXT , ono mu jde asi o princip toho pojmenování , pokud je něco těžký bojový křižník , nemělo by to létat jak namydlenej blesk , podle mne , tu rychlost nevychytali a dělají , že tak to má být :) Dle mého názoru chtěli loď udělat dostatečně rychlou při boostu tak , aby se rychlostně dokázala vyrovnat průměru , ne ho všechen přeskočit...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.