Rychlost vůči VK

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem raikou243, 25/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raikou243

    raikou243 User

    Ahoj,
    vzhledem k tomu, že se mi povedlo rupnout v bráně (řekl bych, že to bylo ze strany BP ale o tom se tu bavit nebudu), tak bych se chtěl propříště trošku ''zlepšit''. Když mám loď bez generátorů pohonu, VK vpohodě uletím. Jenže já bych s nima chtěl držet krok resp. být nepatrně rychlejší. Bylo by to bez toho promeria lepší? Vždy jim totiž uletím a není možno je nějak rozumně tahat. Díky moc.
     
  2. Korben

    Korben User

    raikou243 Najprv k tvojmu tvrdeniu že chyba bola u BP. Ty máš kábel internetu priamo napojený na BP ? Ak áno, tak potom akceptujem možnosť že chyba bola u BP , ale ak nie, tak by si si mal rýchlo zistiť ako funguje internet, v opačnom prípade sem podobné tvrdenie ani nepíš.

    Čo sa týka ťahania NPC v bráne, tak nikdy nebudeš mať rovnakú rýchlosť ako NPC. Môžeš dosiahnuť len ideálnu rýchlosť, ktorú musíš aj tak upravovať . Brány sú o zručnosti a skúsenostiach. Potom je to už len rutina.
     
  3. raikou243

    raikou243 User

    No, dobrá. Raději zůstanu u původní rychlosti s promérkem, protože když nastane nějaký lag (na mé straně :) ) tak aspoň snadněji uteču (pokud brzy skončí). Nechci se tu dohadovat ani vést nějakou diskuzi, tudíž prosím o zamknutíů.
     
  4. Korben

    Korben User

    raikou243 Ja netvrdím že chyba je u teba. Vidíš že by som niekde niečo také napísal ? Ja som len napísal , aby si si zistil ako funguje internetová sieť. Tak ľahšie pochopíš prečo môže vzniknúť lag a čo všetko to ovplyvňuje.

    Inak ti odporúčam pri ťahaní klikať na minimapu, v prípade lagu ti to môže zachrániť život. Pri počte urobených brán na tvojom účte by som si myslel že otázku ťahania NPC by si mal mať už vyriešenú. :)
     
  5. raikou243

    raikou243 User

    Jo, tak to se omlouvám za ''útok''. Potíž je, že moje poslední brána byla udělána někde před rokem (možná a něco, já nevím) a od té doby jsem DO nehrál. Tím jsem ztratil zkušenosti. No co, postavím co nejdřív Alfu (chybí mi ani ne dvacet dílků) a tam ty zkušenosti nasbírám zpět. Moc se omlouvám a děkuji za zodpovězení otázky :).
     
  6. Korben

    Korben User

    V tom prípade by si si mal pozrieť nejaké videa na ktorých je vidieť ako hráč ťahá NPC pomocou minimapy. Kliknutím na minimapu dokážeš preletieť celú mapu jedným "príkazom" odoslaným cez internet. Klikaním na mapu, každým kliknutím odosielaš "príkaz" , dáta na pohyb lode po mape. V prípade lagu sa dáta nemusia dostať na miesto určenia a už nastane problém. V prípade kliknutia na minimapu, je velká šanca že aj v prípade lagu, loď letí až do miesta určenia na minimape.
    Je dobré si to odskúšať na mape. :)
    Tak isto je dobré si skontrolovať pripojenie internetu , prípadne sa opýtať v hre spoluhráčov , ako idú brány. Jednoducho do brány treba ísť pripravený aby si eliminoval a čo najviac znížil riziko problémov.

    Ak chceš poradiť, tak sa kľudne pýtaj , ak vieme tak poradíme, prípadne dajú radu aj spoluhráči.

    Tak že sa pre istotu opýtam, či naozaj už nemáš otázky k robeniu brány.
     
  7. raikou243

    raikou243 User

    Rozumím, ono právě kvůli tomu jsem se ptam na tu rychlost. Otázku už nemám, klidně to zamkni :)
     
  8. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.