Rychlost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem muf$¤¤CZE¤¤$vru, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj chtěl jsem se zeptat jak to je s tou blbou rychlostí mám goliatha full pohony a + promerium 30 % a stejně když po někom jdu tak mí ulítne třeba přes půl mapy (taky goliath) nebo když utíkam před někým hned mě dožene tak co ??!!
    Chápu že to může být lag ... ale že by lag pokaždé když po mě někdo jde nebo naopak .

    Takže se chci zeptat jak je možné že mi zdrhají a mě dohánějí tak rychle.
     
  2. Korben

    Korben User

  3. raikou243

    raikou243 User

    No, tohle mi přijde už jako extrém. Máš ty elitní pohony za 2000U jeden a jsi si tím promériem v pohonu opravdu jist? Podobné problémy sice může způsobovat připojení ovšem tohle se mi zdá nějak moc (přes půl mapy). Jak říká Korben - dodej výsledek testu připojení a podle mě by sis měl zkontrolovat, zda máš FULL pohony v konfiguraci, kterou používáš (se kterou letíš - více či méně zkušenější hráči mívají jednu konfu rychlou a druhou ''obrněnou'' tj. pomalejší!). Díky
     
  4. ano full pohony mám klidně dodám i obrázek test připojení udělám hned
     
  5. raikou243

    raikou243 User

    A co s tou konfigurací? Máš full pohony v kofiguraci x a ve hře máš zvolenou též x ?
     
  6. raikou243, myslim ze autor uz bude pomerne zkuseny hrac, a vi se kterou konfiguraci lita, navic v prvnim postu psal ze ma full pohony a promerko. Pockame na vysledky testu, jsem si celkem jisty ze z nich pozname v cem problem vezi ;)
     
  7. ano Do hraju několik let (s přestávkami) takže nezkušený nejsem a pign test neudělám jelikož v síti je firewall a dost toho blokuje správce sítě by musel zase otevřít port
    pro ten pingtest aby se připojil vím je to hrůza -,- a ano windows firewall je vypnutý a ani žádná vyjímka,pravidlo nic nepomůže musí se to povolit u správce sítě na serveru ...
    EDIT a dobře přes půl mapy ne to jsem přehnal to se příznám ale fakt strašně daleko
    PS: a ne nekecám ani žádnej fake ani srandu si z vás nedělám
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky,
    A možná to nebude ani tak lagama, ale nelítal jsi před tím s vegou nebo se spearhead? Protože golík moc velkou rychlost nemá a tak se ti opravdu může zdát že jsi pomalej.
     
  9. s vegou jsem dlouho nelítal a sperheadku jsem ani neměl respektive měl ale nepoužil dál to nebudu rozebíret viz. OT
     
  10. No tak ja si myslim ze to bude tim firewallem, co blokuje porty. Btw. Co zbytek testu? Kvalita pripojeni, verze javy, FP? Cache mas promazany?
     
  11. cache bych mohl promazat
    java nedavno aktualizovana s tou by neměl být problém
    on se ten test ani nedokončí..
     
  12. Sentiero

    Sentiero User

    muf$¤¤CZE¤¤$vru jakto nedokončí? Tak zkus vypnout všechny ostatní programy, a prohlížeče a udělej jen testy. A pak kdyžtak zopakovat se zepnutým.
     
  13. no takhle nedokončí :[​IMG]
    EDIT : ehm dělal jsem speedtest, ale nevim jestli pomůže : [​IMG]
     
  14. Korben

    Korben User

    muf$¤¤CZE¤¤$vru Je zjavné že ti tam niečo blokuje, robí problémy , tak že ty môžeš vidieť úplne niečo iné ako je skutočnosť.
     
  15. aha ok to bude ten firewall v síti
     
  16. ved skus zahrat do niekde u kamosa ktoremu to ide ako ma, a uvidis ci je problem na strane bigpoint alebo uteba.
     
  17. dnes se mi zase stal ten samý problém ... až toho golíka najdu (nebo podobného jemu) a začne boj dodám video nebo screen jak hodně mi zase zdrhnul
     
  18. Korben

    Korben User

  19. jaké problémy myslíš to že mi nešel ten test či co ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.