▓█Σ.M.M.Д█▓

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - hráči' zahájená uživatelem Drift1, 17/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Drift1

Drift1 User

Mé jméno ve hře je ▓█Σ.M.M.Д█▓.
    Změnilo se na nové-⊰•ღΣ.M.M.ДღT€®ΞzkД•⊱.
    Je to tím že přírodní živel ,,penisus homosapiens original,, zasáhl z výšek.Takže budeme čtyři :D
    Dříve jsem měl ruzné ale konečně jsem se zastavil,muže za to naše dceruška která má 4 mesíce a jsme za ní rádi.
    http://www.ulozisko.sk/719644/DSCN3796.JPG
    Toto jediné jméno zustane protože je pro mne originál.
    Já samotný jsem klidný,občas nervozní,drzý,zlý..atd. :D
    Tu na foru figuruji jako Drift1.Ano jsem to já ten holý nesmysl ale už jsem si zvykl.
    Teď ale k mému hernímu já.Hraji na jednom pěkném serveru,no nemají mne rádi tak raději neuvádím.Objevuji stále nové a nové věci tak se stále učím...moje výbava odpovída asi tak jako muj věk.
    Lodě.
    Aegis,citadel,spearhead a zatím phoenix.

Hodně nejlepších štítu z toho 30 na levelu 16.
    LF4 30 ks,10 z toho na levelu 16.
    Formace jen nepodstatné jako motýl,krab,netopýr,falanga a kreditovky.
    Jen Apis na 10tý ještě čekám.310 tisíc uridia bez sleváku je moc.Ne,z bedýnek nemám štěstí.
    1 hercules :(...4 havoce :(...nemám štestí.

Co se týká klanu tak jsme jen dva..já a on..nebo on a já?kdo ví..jsou tu Lítači domácí..a to stačí.
    Po vleklých zkušenostech s parazity jsme naše řady nechaly rozšířené pouze o naše Pety.

Celkově mne hra dost baví,jsem za ni rád.Některé vymoženosti mne štvou ale nic s tím nenadělám.Uspěchy na letoundesigny jsou poměrně malé a LF4 mi občas přijdou k ničemu,vlastně jsou k ničemu bez havocu a plného upgrade.
    Nenávidím mražený rakety,dále ty co si hrajou na frajery,co střilejí slabší,co střílí vlastní firmu,přivlastňujou si cubicony,provokatéry a mekáč..fuj!
    Další doplním časem,předsi jen se rozvíjím. :D

Naposledy upraveno: 7/6/15
  2. postman

postman User

Máš krásnou dceru. To je takový booster, který nelze koupit.

Sdílet tuto stránku