▓█Σ.M.M.Д█▓

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - hráči' zahájená uživatelem Drift1, 17/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Drift1

    Drift1 User

    Mé jméno je DRIFT.
    Ve hře .THE.SPELL.REMAINS.
    Mám 2 krásné dcerky,jednoho syna a nevlastní dcerku. V současné době mi jest 42 let.
    Já samotný jsem klidný,občas nervozní,drzý,zlý..atd. :D
    Tu na foru figuruji jako Drift1.Ano jsem to já ten holý nesmysl ale už jsem si zvykl.
    Teď ale k mému hernímu já.Hraji na jednom pěkném serveru,no nemají mne rádi tak raději neuvádím.Objevuji stále nové a nové věci tak se stále učím...moje výbava odpovída asi tak jako muj věk.
    Lodě.
    Lodí hodně :-D

    Hodně nejlepších štítu z toho 30 na levelu 16.
    LF4 přes 50 ks,10 z toho na levelu 16.
    Formace jen nepodstatné jako motýl,krab,netopýr,falanga a kreditovky.
    Letouny všechny v upgrade.
    Full havoc a hercul plus jiné a jiné designy.

    Bez klanu..najít klan bez botek je loterie.
    Celkově mne hra dost baví,jsem za ni rád.Některé vymoženosti mne štvou ale nic s tím nenadělám.
    Nenávidím mražený rakety,dále ty co si hrajou na frajery,co střilejí slabší,co střílí vlastní firmu,přivlastňujou si cubicony,provokatéry a mekáč..fuj!
    Další doplním časem,předsi jen se rozvíjím. :D

    Takže doplnění. Létám,nadávám ale existuji. Už to v srpnu bude celých 12 let co můj vesmírný tachometr natočil první světelný rok. Momentálně je nefunkční z důvodu přetočení. I dále hraju pro sebe,pro zábavu,relax a sbírám nejen zkušenosti. Zvolil jsem taktiku kdy je třeba munice. Bez ní to nejde aby ste získali cokoli obzvlášť iac,olej apod. Proto stavím brány 2x tj. jedna na mapě a jedna v materializátoru. Už mi zbývá dodělat jen poslední gamma. Někomu se to líbí někdo si klepe na čelo.
    Já ale setrvávám..pomalu...postupně. Chybí mi toho ještě dost. Čekají mne prometheusky které mám jen 4,upgrady B03 štítů,prometheusek a dva obědy. Pro mě a pro mého peta. Co se týká hry za poslední dobu mám výtky ale ty se týkají jen a jen hráčů s programy. Aspoň je co střílet do ukolů na palládiu a mapách.

    P.s-foto dcerky jsem odstranil..někdy je lepší to nejlepší poslat dál :(
     
    Naposledy upraveno: 25/2/23
  2. postman

    postman User

    Máš krásnou dceru. To je takový booster, který nelze koupit.