same bugy?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pecko, 22/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    Ahoj, rád by som vám napísal, že pri maskovaní a zmene cofi., zmení sa mi maska a som viditeľný (CPU mám iba v jednej konfe, ale v minulosti to bolo v pohode). v xzóne už druhý krát ma dal típek, ktorý strieľal s rsb 75 ako s normálnou muni. a mám otázku na loď spectrum, či pri jej schopnosti, prienik laseru cez štít je o 4x slabší, tj. ako keby som do neho pálil x1.
    vďaka za odpoveď.
     
  2. Formes

    Formes User

    RSB určitě nestřílel jako s normální municí. Nejspíš měl zapnutý přenos a ten dělá ten samý zvuk jako při střelbě RSB municí.
     
  3. pecko

    pecko User

    no pri prenose sa mu pripočítavajú BZ a som to vôbec nevidel, takže neviem či je to iba vizuálna chyba, či sa to môže zapnúť, vypnúť
     
  4. Formes

    Formes User

    Kolik se mu připočítává vidí pouze on, je to jako opravovací robot, také vidíš jen u sebe kolik ti opravuje, ale u ostatních to nevidíš.
     
  5. pecko

    pecko User

    práve že vidíš neviem ako ty, ale veľa krát som to videl ako mu pripočítavalo hp
     
  6. 1980milan

    1980milan User

    ešte vidíš ak opravuje lod petom možno to si videl
     
  7. Borat

    Borat User

    A nepoužíval náhodou demanersku muníciu? Predsa má takú istú farbu a z akcie tej munície majú hráči veľmi veľa.

    Ďalej spectrum ma pri schopnosti prienik od nepriateľa o 80% slabší takže ak ma ešte aj štíty tak mu veľmi málo berieš.

    A s tym cloakom to neviem. Bolo to už tu viac krát a keď som to napríklad ja skúšal tak to nešlo urobiť, ale zase nejakému hráčovi to robilo. Takže sa opýtam kolegov či to náhodou nieje hlásené ako chyba.
     
  8. pecko

    pecko User

    neviem či to bola demanerska, ale bral mi dosť keďže je tam vždy chaus neviem a možno že ma "laserovali" dvaja. môžeš lock ak chceš, mne šlo hlavne o tu masku a spectrum vďaka.
     
  9. Borat

    Borat User

    Tak považujem za zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.