SaMoTaR(iK)*,Sámo-the.oneTM,prime_evil,bazz-raketak,spectro,Special

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - hráči' zahájená uživatelem M.I.Z.E.R.A, 17/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. http://cz1.darkorbit.bigpoint.com/p/6s3vn-Jre0C/?lang=cs
    (pro velké pordfolio mých nicku prikladam profil)
    Ahoj, do hry jsem zasvecen od roku 2008, kdy jsem ji objevil a nad tou technologií jsem žasl :))

    První co mě uchvátilo bylo letaní s pheonixem a sbirani prvnich boxiku za noc jsem měl 2000uridia a mohl si dovolit i koupit rep na opravovani lode mě ůplně uchvátilo, začínal jsem na servru ge1 a můj první klan byl HOPE heroes of planet earth tehda byl u eic pod vedenim peacemakera pozdeji moderatora, kterého si vážím pro lidskost u hry jsem vydrzel mesic a rozloucil sem se s ním mensi diskuzi, při které mě podržel(když já pesimista).

    Do hry jsem se vratil až v roce 2010(nebo11 jako samotarik) na cz1 pro mě novinkou a nadšením že mi češi mame vlastnni servr a nejen překlad, toho jsem si na bp vážil a dokonce sem kolegu z GE1 objevil mezi moderatory i když se na něj dost nadávalo měl sem i přes to dost rád ale tehda mi bylo min a byl to muj vzor. ve hre jsem ale potkal dalsiho kamarada, Bodieho ktery si zalozil klan u Eic do hry sem investoval a mel i profil a skill design tri coz nemel skoro nikdo a na mapach se prohaneli bigbojové a nakupni_kosik_penny:D

    !!Ale uctu jsem si nevazil a pokusil jsem se ho prodat pri komunikaci na skype jsem byl sproste okraden protoze ja posilal první situaci jsem neresil stydel jsem se za to!!

    po par hrach vsude mozne mozne po internete jsem se zase vratil jako Sámo_the_one_tm taky jsem do uctu investoval a mel i titul bronzova hvezda 2012 a i jednoho kamarada na cz1 byl to flax nick neprozradim jednou jsem se rozhodl skoncit s hrou a bylo mi lito prodat ucet tak sem mu ho daroval, za dva dny mi na fb napsal ze ucet prodal:-(​
    >>Tahle situace me naucila jedno never pratelum ze hry protoze nevis kdo to je a kazdy se k tobe staví s usmevem ale stejne te pozdeji hodi kudlu do zad(k uctu nemam pristup ale jeho nick si muzu kdykoliv zjistit protoze byl propojen s mym uctem na bp_cz ja to nechal ale byt a nezaridil sem blokaci toho uctu protoze na to nemam pravo(daroval sem ho),proste me to naucilo nedavat ucet a potvrdilo mi to i pravidlo ve vop<<

    Po čase jsem se vratil k orbitu na muj ucet nahore poucen a kazdou pauzou kdyz sem si myslel ze uz hru nikdy nebudu hrat si ucet nechal ale musel jsem dostat dve lekce

    Jak ted litam zase s investicemy jako obvikle ani nechci znat sumu co uz jsem za ty roky poslal ale to neni dulezity dulezity je ze vzdy kdy se vratím do hry mi zbyde to co sem si nastrilel a nemusim zacinat jako veteran s flaxem

    casem a osmy lety darkorbitu co hraju hru jsem zjistil ze clovek meni nazory podle zkusenosti co ma tim ze se neco noveho nauci a pochopí

    (hraju tuhle hru pro postup nekteri mi tvrdi co az budes mit vsechno ja na to to chtit byt full je meziclanek dalsiho a dlouhodobejsi cile a to je mit naprosto ve hre vse aby se mohli tocit jen brany a postup full vybavenych lidi je takrka neomezenya urko maj jen pro zabavu ne pro potrebu jako to ma vetsina a ja se chci u hry bavit a ne vecne farmit

    -dark orbit slavi presne 10let
    - ja slavim 10let nevilecitelne nemoci

    a ctěný pán peacemaker mi pomohl prekonat krizi v pesimismu ze brzo umru :Rekl mi ze zadna nemoc neni nevylecitelna a ze jednou prijde lek plus slova o tom ze se vse v dobre obrati to byli slova kterymi si me ziskal

    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    ------------------------------------------------------------------------------------------------

    o mě je mi 31let jsem ceske narodnosti jsem i kdyz se to nezda dost laskavy(laskuplny) clovek a je mi dokonce i lito lidi kteri by si to po pravu nezaslouzili a jsou i zly, nepomlouvam a nerad nadavam i kdyz nekdy se tomu nejde ubranit zas az tak velkou sebekotrolu nemam ale porad vetsi nez prumer populace

     
    Naposledy upraveno: 17/12/16
  2. Ahoj za chvíli napisu na podporu ze ucet chci smazat nebo v nejhorsim bloknout loucim se uz se neuvidime muzete tohle tema smazat
     
  3. Clypsso

    Clypsso User

    M.I.Z.E.R.A prečo to chces spravit ? hra ti už nema čo ponuknut ? alebo nemáš už s kím hrávat ...aký máš na to dovod ?
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Ty slova,chyby,vyjádření všeho a nakonec ,,rozloučení,, mi nepřijde jako jednání 31 let starého člověka..
     
  5. Mamina71

    Mamina71 User

    Co je důvodem tvé deprese ?
    Připadá mně, že to není dané hrou DO.
    Máš chuť o tom mluvit ? Protože pokud je nějaký problém, tak to nejhorší je mlčet a nic neřešit.
     
  6. mmoisgod

    mmoisgod User

    Nevíte někdo co s ním dnes je jestli se z te rakoviny dostal nebo ne?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.