Chyby Šance na LF-4 z Hades vs. smutná praxe

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™], 25/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte,

    někde jsem četl cosi o tom, že by měla být cca 15% šance na LF-4 z Hades. Nicméně kamarád už má za sebou úspěšně 32 Hades a to bez jediné LF-4. I mě se začíná nelíbit, že s ním už 8. Hades nic nemám. Stejně jako minulý rok jsme čekali, že právě okolo Vánoc a Nového roku budou LF-4 padat ve větším počtu než obyvkle. Leč to vypadá, že na nás Hades úplně zanevřela; víme jen o jedné skupině, která chodí poměrně pravidelně, že jim včera padla LF-4 po asi 25 Hades. Tak se chci zeptat, jaké s tím máte zkušenosti a zdali je to v pořádku.

    Zichmajstr
     
  2. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    No myslím si, že jedinou odpověď, kterou dostaneš je , že nikde není dáno že z každé brány musí padnout LF-4. Nevím, ale tak ta procentuální úspěšnost se mi nezdá, prostě buď padne nebo ne. Prostě máš (mají) smůlu no.
     
  3. Spartakus

    Spartakus User

    Já jsem tady nikdy nic o šanci 15% nic neviděl, takže to bude fáma. To, že to z Hades nepadá je celkem známé. Když dělat bránu na LF4 tak Kappu (25%), nebo Epsilonku (tuším 33%) Nebo bedničky při dvojnásobné šanci je průměr (odhadem) 100 beden 1 Lf4.
     
  4. *cyndo5*

    *cyndo5* User

    takze moja skusenost mam asi 50 hades a okolo 20LF4 takze som spokojny
    2 dni za sebou sme mali take ze
    1den 5hades 5lf4
    druhy den rovnake
     
  5. SauronL

    SauronL User

    uděláno 29 Hades a padlo mi celkem 4 Lf-4 , pokud počítám i tu co mi padla z klíče kterou jsem dostal z brány tak 5 :)
     
  6. Korben

    Korben User

    Nieje tam žiadna chyba. Neviem kde si čítal niečo o 15% šanci ale v biblii nič také nemáme. Odmeny ktoré si mal získať, si získal , LF4 nieje podmienkou.

    Nevidím žiadny technický problém.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.