Sběr bonusových boxů.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☺☻☻Rafe_McCawley☻☻☺, 7/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    vosinoha1Bez konkrétnych čísiel , je to len tvoje tvrdenie.
     
  2. boxiky sa daju velice lahko spočitat ale najust vam nepoviem ako :) a keby sa dalo malo by sa spravit obmedzenie zberačov pvp "takzvaných celodenných - ala nazev nepovoleneho programu " tak jak sa to aj planuje s cooldownom na skupinovú branu .
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/10/14
  3. Zmensovanie mnozstva nazbieraneho uridia pri zbere boxikov nebolo nikdy vypnute. Casy pre zmenu obsahu su presne rovnake ako kedysi. Jedine co sa zmenilo je strmost krivky poklesu mnozstva uridia, cize uridium klesa pomalsie, ale pokles nastane presne v rovnaky cas.
    Myslim, ze v BP to riesit nebudu a nechcu. Ked som to kedysi davno pisal na podporu, tak som dostal adresu na BP, ze im mam poslat list..
     
  4. ale pokles skutecne je mam 2nasobek na boxia a kdyz sbiram 10hodin v kuse na pvp mape nasbiram za poslední hodinu min uridia dokonce se mi i zdalo ze celkem min jako na normalni mape bez dvojnasobku muze to byt jen zdaní kdyz tvrdíte ze pokles není jsem rád možná nějaká statistická anomálie a bude mi to uz padat porad stejne:)
     
  5. Rafe v inom vlakne sa pytas na zmenu profilu, tak aby si mal vacsie mnozstvo uridia z jedneho boxiku. Podla zisteni ti mozem poradit, aby si to nerobil, lebo sice dostanes viac z jedneho boxiku, ale boxiky s uridiom budes nachadzat menej casto.
    Ostatne presne to, co si nazbieral bez profilu, nazbieraju aj hraci s profilom.



     
  6. Korben

    Korben User

    M.I.Z.E.R.A Netvrď mi tu že dokážeš neustále a rovnako zbierať v kuse 10 hodín.o_O

    C*H*U*L*I*G*Á*N Na tvoje tvrdenie sem vlož konkrétne čísla.
     
  7. to netvrdím samozřejmě unava jenze to zdaní u toho jsem měl:D skoda ze nemam cisla pocet boxu za hodinu cisla a s petem sou osidna to nejde spocitat to musi hrac sbirat solo a spocitat kazdy box u tolika promenych ale jestli je to jen zdaní tak jsem napsal ze jsem rád a musím to respektovat kdyz to tvrdí admin dokonce jsem ani nevedel do dneska ze to opatreni bylo zruseno:D tak sbiram obvikle 2hodky denne max co uz poznat nejde ale sou doby kdy sem zkusil zbirat i 10hodin a uridia ubyvalo a myslím ze sem to registroval nekdy minuly tyden
     
  8. Korben

    Korben User

    M.I.Z.E.R.A Ja nič netvrdím a bez konkrétnych čísiel si to ani nedovolím. Tomu čo napíše BP, dôverovať musím, je to oficiálny zdroj. To čo napíše hráč, musi byť niečim podložené.
    Preto ja nič netvrdím , ja tak maximálne môžem predať informácie. :)
     
  9. vosinoha1

    vosinoha1 User

    korbene čísla ti dát nemůžu nebudu počítat každej box ale po cca 3-7 hodin denně 13 měsíců sběru boxů poznám když mi klesá odměna po dvou hodinách , chápu že máš od BP ofiko že omezení zrušili ale já jako pravidelnej vysavač boxů poznám že se mi odměna snižuje toť vše....
     
  10. vosinoha muzes klikni na banking a bilanci zapise se tam kazdej box tam se to da dohledat
     
  11. Jinak nevim jestli Pedro myslel zrovna toto,ale v uspechach,v profilu pilota se vam boxy pocitaji sami,
    Posbírej 1.000.000 bonusových boxů.
    550.697 / 1.000.000,taky uz jsem jich par sebral ale uz davno.;) jen pro jistotu jsem zkusil 3 sebrat a pripisuji se hned
    550.700 / 1.000.000
     
    Naposledy upraveno: 8/10/14
  12. Crystal

    Crystal User

    no ja sa pridam na utorovu stranu, zbieraval som casto boxy na pvp s dvojnasobovacom a skutocne odmena klesa, riesilo sa to uz tu a aj na eng fore....Korben chapem ze mate ofik od BP ale je to pravda odmena po hodinach klesa, vzdy je to tak, nevymyslam si, preco by som aj ;)
     
  13. Korben

    Korben User

    Čísla , data , to chcem. :D Tvrdenie neberiem. ;)
     
  14. 1. hodina 5060 U
    2.hodina 4250 U
    3.hodina 3580U
    dlhšie nezbieram a gg neratam
     
  15. Karlosray

    Karlosray User

    me jednou dali ban že moc boxikuju je to asi tak 4 roky na zpet tedka si davam na to pozor
     
  16. Korben

    Korben User

    Karlosray Tak ak niekto zbieral 24 hodín denne a 7 dní v týždni , tak sa potom ani nieje čomu čudovať.:D
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Korbene, musím se Karlosray zastat. Tenkrát stačilo boxíkovat mnohem méně než píšeš a i když jsi opisoval captcha kód, tak jsi ban dostal a nikdo to s tebou nechtěl řešit. Chápu ho, že si dává i dnes pozor, i když se systém kontroly zásadně změnil. ;)
     
  18. Korben

    Korben User

    TRIXT Vtedy to zbieranie , bolo všelijaké a Karlosraya som neobviňoval. ;)
     
  19. TRIXT

    TRIXT User

    Ano, tenkrát to byly první krůčky, kdy se BP pokoušel omezit alespoň ty botery, kteří lítali po mapách v masku a sbírali boxíky. Holt, vše neklapne hned na poprvé. Dnes se detekce ubírá správným směrem a zdá se, že funguje. :)
     
  20. vosinoha1

    vosinoha1 User

    M.I.Z.E.R.A, titul boxman za sebrání milionu boxů mám už asi půl roku a po jednom milionu se už dále nepřipisují a dívat se do bilance je nesmysl jelikož se ti tam neukáže box kde je munice která se ti nepřipíše nevim proč se to tu stále řeší sběrači ví své že odměna klesá BP dalo ofiko že omezení zrušilo nezasvěcený se směje a ostatním to může bejt buřt

    pardon za milion je titul KRÁL BOXŮ :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.