Sběr bonusových boxů.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☺☻☻Rafe_McCawley☻☻☺, 7/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    {SH}•PyЯΛMiDuS*β_SVK neviem co tam mas ale balicek je vzdy na 8 tyzdnov, toho sa nemusis bat, je to len 8 tyzdnovy balik
     
  2. no podarilo sa mi to nejako odfotit.. prikladam obrazok, a dakujem za odpoved.[​IMG]
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

  4. Zafod

    Zafod User

    Nikdo se ti tu neposmívá, rozesmála mě vaše reakce. Nemohl jsem se udržet a musel ji okomentovat. Doporučuji ti můj post přečíst ještě jednou, jelikož jsi ho stejně jako post Postmana absolutně nepochopil. Co už vůbec nechápu, je proč sem taháš , že jsem byl administrátor...
    Pokud jsem se tě však přeci jen nějak dotkl, omlouvám se.

    Taktika je tvá věc, já ti nic nenutím, napsal jsem svůj názor a to doufám snad ještě mohu. Pokud někdo aktivně a delší čas boxíkuje, jde mu dle mého o výdělek. A nikdo mě nepřesvědčí, že se to vyplatí víc než střílení se sběrem dohromady.

    Btw: oddych na PVP mapě? Zase se musím smát, sorry. :D
     
  5. *pursuer*

    *pursuer* User

    Zafod - ja si myslim,ze si trochu nepochopil moj post,ale to nie je dolezite.Nemusis sa ospravedlnovat,to od teba nik necaka,len ma zaujimalo,co ti prislo take smiesne.Si uzivatel fora,takze mas pravo na svoj nazor.
    Presviedcat ta ani nema kto,kedze kazdy hra tuto hru svojim stylom a to co mu pasuje najlepsie.

    To vies po polnoci je PVP ´´plna´´ lovcov,takze v masku so spearheadkou sa podla teba asi neda oddychnut,ale keby si si nerobil vlastne zavery,tak by si pochopil.Kludne sa zasmej,ja sa tiez nasmejem na fore,len nie vsetko sem aj pisem.Tak ako vidim,kvoli tvojej reakci na mna a druheho uzivatela sme zbytocne zaspamovali toto vlakno,mozeme si podat ruky (si ma mal vynechat bo este vyfasujeme body za spam) :) Este raz nehnevam sa na to,co si napisal a ze si sa smial,len ma to zaujimalo,ale forum ma sluzit na informacie a nie taketo vykecavanie,takze dufam,ze je to uz v pohode a nebudeme v spamovani pokracovat;)
     
  6. ja nevim cim jeste zbirate ale ja za hodinu seberu max 7k urka a 22 ee . to mate asi peta venku a jeste vsechno na max asi ze? se ptam pac jsem taky zapojil pvp zbirani
     
  7. *pursuer*

    *pursuer* User

    Y*o*D*i*A*k* - co vsetko mas? Balik dvojnasobok,20% navysenie z boxov v PP,protocoly na navysenie odmien z boxov pre PETku.Nieco z toho isto nemas,preto malo uridka a velmi malo EE,vsak PETka ti potom na PVP mape berie box za 5EE,staci ked vezme 10 takych za hodku a mas hned 50 EE.
     
  8. [flav]

    [flav] User

    ano pt bere 5 gg a 547 u ked mas max sb a balicek
     
  9. *pursuer*

    *pursuer* User

    Body v PP na zvysenie odmien uri by som nedaval,to mi pride plytvanie bodmi uz.Staci navysenie odmien z boxov 20%..nejakych 12% navysenie uri za 5 bdoov hracovi moc nepomoze,kedze tie body sa daju aj lepsie vyuzit ;)
     
  10. vosinoha1

    vosinoha1 User

    nevím jestli je to jen u mě ale za posledních pár dní jsem si všimnul brutálního úbytku uri v boxech mám dabl i plnej profil na sběr a za hodinu dám to co jindy bez dablu (cca 10 k za hodinu jindy to je i 25 k uri za první hodinu) a je to hned od první hodiny sběru neni to třeba po 4-5 hodinách sbírání máte taky podobný postřeh nebo se to děje jen u mě ? podotýkám že jen sbírám a točim brány nechci tady rady typu běž dělat něco jinýho mám koupenej dabl tak budu sbírat
     
    Naposledy upraveno: 16/1/15
  11. vosinoha1 nie nieje to len u teba je to u každého kto si kúpil double :D
     
  12. vosinoha1

    vosinoha1 User

    hmm to by chtělo poprosit adminy zda-li by nebyli hodní a neposlali žádost na BP o vysvětlení jestli se to omezilo nebo ne protože tohle je opravdu na zamyšlení jestli si ten dabl koupit nebo ne , kupovat dabl na nic je .....
     
  13. staci pozret o 1 stranku dopredu
     
  14. vosinoha1

    vosinoha1 User

    ofika za poslední měsíc jsou jen jedno a to ohledně low jinak nic a moc dobře všichni vědí že se tu pořád něco kazí tohle se opraví tamto se pokazí tak se klidně mohlo stát že při předělání lowky se mohlo něco pokakat na dablech u boxů proto to píšu jestli by nemohli admini poslat na BP žádost o prověření zda-li se něco nemohlo stát
     
  15. Likan.

    Likan. User

    LOL, pokiaľ si dobre pamätám, tak to čo padá z boxíkov je o štastí. Štastie ti asi nepraje :) Problem solved. Keď ti zajtra padne 10 lf4-iek z 10 bedien, tak sa pôjdeš sťažovať ? Asi nie. Tak si ten zdvojnásobovač nekupuj preboha, nekúpil si si istých 20.000 uri za hodinu. Kúpil si si 2x väčší obsah z boxíkov, dostávaš to čo si si kúpil ? Áno, tak kde je problém ? o_O Asi sa pôjdem sťažovať do ázijskej reštaurácie, čo mám za rohom, že mi dneska dali o 20g menej kung-pao(a) ako minule :facepalm:
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    vosinoha1

    a čo presne by sa malo, citujem, "pokakať"? Nedostávaš 2 krát viac z obsahu boxu? Poprosím uviesť čísla ako príklad čo si nedostal a mal si.

    Likan.
    ja by som to na tvojom mieste nechal tak, človeku čo robí s tvojim jedlom sa pohoršene nehovorí :D
     
  17. vosinoha1

    vosinoha1 User

    kubino dostávám dvojnásobek z boxů a čísla se tu nedávno řešili že to nelze spočítat , řešili jsme tu v nějakém tématu že časem padá méně urka z boxů vy admini a modi jste to odmítli jednoduše že bp poslalo ofiko a konec ale já dnes napsal že se mi posledních pár dní stalo že mi ubylo urko takovým způsobem jako kdybych dabl neměl a to pokakání jsem myslel že při této hře se VELMI často stává ať už při nějakých updatech nebo opravách se stane že se náhodně pokaká něco jinýho
    moje otázka zněla jestli padá méně urka i jiným hráčům

    likan tobě dám příklad a přeber si to jak chceš ..
    přijedeš k pumpě nabereš benzín do kanystru a počítadlo pumpy ti ukáže že máš 10 litrů ty si to doma přeměříš podle oficiálních měrek ale zjistíš že máš jen 9 litrů pojedeš k pumpě a řekneš jim to pumpař ti řekne že na jejich počítadle je vše v pořádku , po stížnosti stovky lidí udělá pumpa důkladnou kontrolu a zjistí že má špatný počítadlo a dá za pravdu tomu zákazníkovi a vše uvede do pořádku

    já jsem ten první zákazník co si myslí že není vše v pořádku ted uvidíme jestli maj stejný problém i další hráči pokud ano pak by bp měl udělat kontrolu
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    vosinoha1

    neber to tak, že nedokážem prijať chybu u BP, ale čo ti zaručuje sumu urídia, z ktorej ti "ubylo" urídium? Zhodneme sa na tom, že je to len tvoj počet koľko cca zarobíš, zvyčajne, za nejaký čas. Obsah boxu je však náhodný takže jediná vec, čo by sa teoreticky mala preveriť je to, či sa systém znižovania hodnoty zase nezapol, nič viac, nič menej. V tom sa, dúfam, zhodneme.

    Spýtame sa na to.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/1/15
  19. vosinoha1

    vosinoha1 User

    kubino já sbírám v kuse rok a půl několik hodin denně tak poznám ten pomyslný průměr za první hodinu a po třech čtyřech hodinách

    jediná vec, čo by sa teoreticky mala preveriť je to, či sa systém znižovania hodnoty zase nezapol

    přesně to jsem měl na mysli ale počkejme zda-li nemá můj problém i nějací jiní hráči může to být jen u mě

    jinak celý poslední příspěvek je to co tu mělo být napsáno hned a plně s ním souhlasím
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.