Sběr bonusových boxů.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☺☻☻Rafe_McCawley☻☻☺, 7/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    mohol by som sa opýtať? ked vypovedam double boxy vratia mi peniaze? v nedelu mi koncia,kupil som si len na tyzden
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    -HeJkO33- Ked vypovedas boxy ziadne peniaze spet nedostnes, akurat sa ti balik automaticky nebude predlzovat.
     
  3. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    mna to vobec nebavi strasna nuda tie boxy zbierat ani zarobok neni nic moc ked neni stastie
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Tak hádam tie 2€ oželieš, aspoň máš skúsenosť, že boxy nie sú "pre teba".
     
    PLPolish-legion-FX- a -HeJkO33- tohle ocenili.
  5. Myslim si ze to od BP byl dobry tah ty double boxy na týden maji tak možnost i slabší hráčí a děti zbírat nebo i ta sleva je dobrá na týden :)
     
  6. itsuka

    itsuka User

    ak zbieram boxy dajme tomu 3h je tam nejake obmedzenie ? lebo ako sledujem coraz menej a menej mi pada U a EE tak ma to trosku zaujima :)
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    itsuka zisk z bonusovych boxu se zacne snizovat pouze pokud sbirat nepretrzite vice jak 24 hodin, jine omezeni tam neni.
     
  8. itsuka

    itsuka User

    hm.. no tak potom som len nemal stastie :D okej diky :)
     
  9. 555m555

    555m555 User

    omezení tam asi vážně není,jen je tam patrně nastavena jakási amplituda že z počátku toho chodí dost a po par hodinách pokles a za pár hodin to zase sype,:)
     
  10. *pursuer*

    *pursuer* User

    Stale tu pisu hraci o obmedzeni,ale aby napisali aj konkretne cisla z pozorovani,to uz nie :rolleyes: Ja poctivo zbieram a este som si nevsimol ziadne ubudanie po nejakom case,ale je pravda,ze nie som stroj,aby som zbieral 12 hodin denne. ;)
     
  11. 555m555

    555m555 User

    akolik hodin tak denně sbíráš *pursuer* ? pokud bych denně sbíral max2-3 hodiny v kuse což už po zkušenostech s dočasným poklesem dělám ta bych si také žádného poklesu nevšiml:D
     
  12. stejnak nechapu jam muzete vydrzet jen tak dve hodiny zbirat ja tez zbiram ale bavi me to tak cca 45 minut nekdy hodinu ale nedokazu si predstavit ze tam trcim tri hodiny a vice vas nebolej zadky:)
     
    Korben tohle ocenil(a).
  13. 555m555

    555m555 User

    tak máme zadnice trénovaný že jo :D
     
  14. tak ja mam 6 protokolov + profil pilota prerobeny kompletne na boxy a zbieram takto : 1 hodka rano pred obedom dalsia hodka poobede si dam hodku potom neskor okolo 6 vecer si dam hodku a vecer ked idem spať si dam hodku ... davam tak 13 - 20 k za hodku podla toho kolko ludi zbiera a za den mam 60 - 100k neviem co je natom nevyhodne HEJKO zarobok je luxusny a nemusis minat SAB / x2 , 3 jak do cuba ... + velmi vela extra energie co nahradi aj paladko zcasti ... :) tolko moj postreh ... Mal by som aj otazku ... zaviedol sa novy system dvojitych boxov. Teraz sa tie na 8 tyzdnov za 15€ uz nedaju kupit? ďakujem za odpoved . Strapo
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    sтяapo_sk1 proč by se nedali koupit? Podívej se v platebním systému lépe, já tam balíčky na 8 týdnů stále mám.
     
  16. aha nasiel som to predvcerom som to nevedel najst neviem preco :D dakujem za upozornenie :D
     
  17. Přidávám se , taky mi z boxíků hodinu co hodinu padá mín amín gg a urka :) .. za hodinu zbírání mám cca 5000 urka (na pvp) ... a pak se to neustále snižuje , že pak zbírám okolo 1000 za hodinu :) ... Chceš důkazy ? Tady ti je lidi dávaj , jen bohužel nepodložené :/ ... Ale klesá to , a myslí si to většina lidí co boxíkuje.
     
  18. Spartakus

    Spartakus User

    No nevím 1000-5000U za hodinu to mi nepřijde moc dobré. To mi přijde lepší mít prémko, Peta a Kamikadze3 a jít na X5 mapu. Kosit tam lodí a kamikadze NPC+ boxíkovat. Vydělám si stejně+ budu mít navíc čest a body zkušeností. A hlavně je to akčnější. :D
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    *Vanish*sadild*

    ľudia si to môžu myslieť, odpoveď z BP prišla jasná, systém sa zapína až po 24 hodinách neustáleho zberu.

    Spartakus

    hore strapo ale píše o 13 000+ čo nie je také zlé za hodinku ... i keď neviem čo je na tom pravdy. Osobne zbieram boxy to je pravda ale štýlom ako popisuješ, kosím NPC a popri tom PET aj ja zbierame, ale to vezmem tak pár stoviek boxov max čo mi ale nejakých 2000 U dá kedže mám protokoly v PET-ovi. Iba zbierať by ma ale asi nebavilo, neviem, keby som nútený začiatočník možno hej ale na rozbehnutom účte si neviem predstaviť že by som zbieral, stačí mi farmenie na iných hrách :D
     
  20. ja osobne si myslim ze ked chce niekto nadobudnut rychlo dobru výbavu tak boxikovanie je najlepsie ... predtym to konkurovalo s battlerayom ale teraz uz je asi iba boxikovanie na PVP výhodné ... no ked nemam dvojite boxy tiez sa mi zda ze to klesa akonahle si zakupim dvojite boxy tak som ziadne klesanie nespozoroval ....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.