Sběr bonusových boxů.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☺☻☻Rafe_McCawley☻☻☺, 7/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *pursuer*

    *pursuer* User

    555m555 - ja som zbieral s PETkou,zastavil lod,PET pobehal,pozbieral co sa dalo a zas som sa posunul dalej,ale len par hodin som zvykol..Tie 3 v priemere.

    Tiez sa divim ako niekto dokaze lietat aj 12 hodin takmer nonstop..akoby nejedol,nepil,nezil proste nic :) Ja som rad aj za tych par hodin,co si dokazem najst obcas ten cas,ale nepostrehol som nejake poklesy po tych hodinach.Ani,co poznam par hracov,ze to zbiera par hodin poctivo si toho nevsimli.Jedine tu na fore som sa o tom cital,aj to od hracov,co boxikuju aj polovicu dna :rolleyes:
     
  2. siux

    siux User

    Pursuer: Já ti povím ,jak to je, poněvadž někteří hráči radši tlačítko"autopilot" a létají i 24 hodin denně a P.E.Tík se může zbláznit :) Nikoho zde neobviňuji z nečisté hry, ale plno lidí mi dá za pravdu :). Češi jsou v podvodech hold o krok ve předu :-DDD

    A to, že sem jim zdá, že sbírají méně je kvůli tomu, že ve stejný čas to tlačítko "autopilot" zmáčkne vícero lidí na jednou a tím pádem je vícero PETů a stejně boxů :) Takže např: když litá ráno, tak se o boxy dělí třeba s 5 lidma a když litá večer, tak se třeba dělí s 20 :) Takže za hodinu mu ráno padne třeba 10x 100 U. a večer třeba jen 5x100 U. :))
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    siux Daj si pozor, nebudeme tu riesit programy a ani kto ich pouziva, o to sa stara system. Systémové řešení podpůrných program

    Bohuzial musim poznamenat, ze aj ja zaznamenavam tieto lode boxikujuce na mapach , riesim to po svojom a to tak, ze nahodim vybavu do spearhedky a idem ich postrielat, tieto lode neutekaju a nebrania sa a preto je velmi jednoduche ich sundat. Osobne ma preto nenavidi viacero velkych klanov a mam kvoli tomu permanentne vojny, no stoji to za to a odporucam to robit kazdemu.

    Obvinovat a riesit to tu nema zmysel, toto maju na starosti ludia v BP a aj ked sa vam zda, ze tieto lode ostavaju v hre, vie sa o nich a na kazdeho raz dojde a potom im ostanu len oci pre plac.

    Poprosim, aby sa diskusia dalej neuberala tymto smerom.
     
    Aθηνa*SK tohle ocenil(a).
  4. siux z mojich postrehov čím viac lodi je na mape tým viac boxov je na mape ... a tym pádom aj viac nasporiš keďže sa rychlejšie premiestňuju a nasledne objavuju tie boxy .... hral som kratky čas na globalnej amerike a tam su PVP take zapratane , že tam je pre teba výhodne len stať AFK ako na paládku a nechať peta zbierať ... kym všetky kolo teba PET vyzbiera tak sa objavia ďalšie ...
     
  5. siux

    siux User

    Orome: O autopilotování o kterým se já zmiňují, tedy makro, si myslím, že z mého pohledu je nezjistitelné. Též chodím na tyto hráče velice často, ale plno hráčů už létá bez klanu a P.E.T už jde do mínusu, takže oni se ti v klidu vysmějou a ty můžeš pouze pokrčit ramena a bohužel si připustit, že zase opět vyhrály a já zas budu ten, co hraje poctivě a vždy budu ten druhej já... Proč se tenkrát rozdávaly jen 72 a nedávaly se permice na účet ? Proč jim URKO,VÝBAVA nechaly ? Proč ? :-( Už sem o tom mluvil párkrát s Korbenem a ten mi sám řekl, že z jeho pohledu si myslí totéž. Tož odemě ohledně programů je asi vše, takňák jsem tímto chtěl říci, že akorát mi hráči přicházíme o své kámoše, které to postupně přestává bavit hrát, poněvadž tito podvodníci nikdy podvádět nepřestanou :-( ( , tedy pokud nedojde k přítrži...


    STRAPO: To máš sice pravdu, ale když tam těch hráčů je přiměřeně a né když se na jeden box sesype 30 petů... (už jsme zase u těch programů) .....

    Děkuji za přečtení mého názoru a přeji lovu zdar ;-)
     
  6. Každopádně je to věc BP.
    1. Nemám na to, všechno nové pochytat.
    2. Nemám zájem, všechno pochytat, oni i platí.
    3. Nemám zájem, svoje předpokládané příjmy mám. Ostatní mě nezajímá.
    4. Občas uděláme bubu, ale když nám výrobci botů platí, necháme to být.
    Někde je pravda, ale kde ?
     
    Naposledy upraveno: 27/10/16
    -baghira2- a Aθηνa*SK tohle ocenili.
  7. výstižné -pravdivé .... big like ;)
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Cruenta†Ultionem Aj nas botovanie trapi, no vykopavat rok staru temu je trosku odveci, nemyslis? :rolleyes:
     
  9. rok stare tema ale furt aktualní co ja vim 5 let tu jsou a jeste budou myslim si ze kdyby je to opravdu stvalo tak už tu nejsou znam hry kde byly a uz nejsou jakmile se nekde prihlasís z cheatem okamzite te to kopne ven proc to nejde i tady?
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Y*o*D*i*A*k* pretože v browser hre sa veľmi ťažko dohľadávaju botery čo je na tom nepochopiteľné? Takmer každá browser hra to tak má. Jednoducho to neni také ľahké sa len tak zobrať a vymyslieť systém, ktorí ti bude banovať ľudí. Ja by som vrátil systém, že každú hodinu dostávaš menej a menej uridia z boxíkov a potom musíš čakať dajme tomu 10h aby sa ti to obnovilo a hneď to každého prejde.

    Otvorili ste ale rok starú tému aby ste tu diskutovali o jednom a tom istom, s ktorým ja ani orome, ani borat, ani minerva ani athos ani appolyon and raziel nič neurobíme len tak...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.