Schopnost citadel + kamikaze

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »ЄMØŅŦÎĶ«|AC1||M4€|, 16/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Citadel- cestovní režim
    Zdravím, chtěl bych poprosit o ověření schopnosti cestovní režim u lodě citadel. Testovali jsme ji ve dvou lidech (2 citadely) a když jeden z nás použil tuto schopnost, tak naše rychlost byla bez viditelné změny pořád stejná. Stejně jako jsme s touto schopností chtěli při lovu doletět loď goliath, ale marně. Sotva se objevila hláška (mimo dosah) tak ani po použití schopnosti se nepřítel nedal doletět, ba naopak se ještě vzdaloval a unikal na port.

    PET Kamikaze-
    Také bych chtěl oznámit občasné problémy při používání mechanizmu kamikaze. Občas se mi stane, že když použiju mechanizmus kamikaze na vetřelce (NPC), tak dojde k výbuchu PETa i NPCček, ale odměna za ně se mi nepřipíše. Stává se to nejen mě, ale i většině hráčům co znám a bez ohledu na to na které mapě jsem. Stává se mi to na všech mapách a dokonce i v galaxy gates. (nic příjemného když vám v gamě vyšumí 80 kristallinů).
    [​IMG]

    [​IMG]
    You have version 13,0,0,182 installed - Flash player

    Prohlížeč: Google chrome

    Verze 34.0.1847.116 m
    Google Chrome je aktuální.

    Operační systém: Win7
     
    ▬†Véид†CZΞ†▬ tohle ocenil(a).
  2. ten cestovní režim som kdeska počul že hu musiš tu schopnosť zmačknuť a prepnuť konfu aby to fungovalo ale neviem či je to pravda nemam citadelu.A ohladom toho peta kamikadze nebol určení na ničenie npc tak sa stáva že to system všetky zničene npc nezaznamena a odmenu nepripíše vela dat naraz prichádzaju do systemu, a odporuča sa v GG dostrelovať npc ručne nie petom.
     
    KRДKEN tohle ocenil(a).
  3. Co se týče toho cestovního režimu tak jsem to zkoušel a ani při přepnutí konfigurace to nefungovalo. A ikdyby to tak šlo tak je to úplná blbost. Proč bych musel např. při útěku přepínat konfiguraci? Nesmysl.

    ---------------

    Je to již nějaký ten den, co jsem zde vložil tento příspěvek a očekával jsem nějakou reakci moderátorů, ale zjevně žádný z moderátorů nemá zájem odpovědět, nebo se k tomu nějak vyjádřit. Nevadí, jelikož už nějakou tu dobu sleduju příspěvky na tomto fóru, udělal jsem si svůj obrázek o moderátorech a jejich chování k jednotlivým hráčům. Není tomu tak vždy, ale v některých případech je chování moderátorů z mojeho pohledu až hrozné co se týče odbývání hráčů.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/5/14
    ▬†Véид†CZΞ†▬ tohle ocenil(a).
  4. ja citadelu vydrazil vcera, shopnost cestovani ide bez problemu na obou konfiguracích. nevím kde muzes mit problem.
     
  5. Imperio

    Imperio User

    u me stejny problem s citadelou .. ale uprime jsi myslim ze schpnost citadel funguje tak aby kdyz mate misto pohonu stity a pouzijete schopnost cestovani tak vas to zrychli tak jako byste tam mely pohony ( full ) idkyz tam mate stity .. chci tim rict ze schopnost citadela vam dava uplne stejnou rychlost jako s full pohony v citadele ale naopak vam pomuze kdyz tam pohony nemate a misto nich mate stity tak vas to na tech 5 sekund zrychli jako s full pohony ...
     
  6. mám stejný problém jak s lodí tak s petem,v GG už ani kami nedávám zbytečně bych ztrácel uridium
     
  7. Je to tak jak jsi psal, schopnost funguje pouze tehdy, pokud nemáte v lodi pohony, ale štíty. Funguje i tehdy, když je v lodi např. 10 štítů a 10 pohonů. Schopnost je určená opravdu jen tehdy, když v lodi není maximální počet pohonů tak po spuštění schopnosti se rychlost na pár sekund zvýší na maximum. Díky :)
     
  8. Ohledně toho PETa. Je to sice už nějakej ten pátek, co jsem měl premium a používal tak Kaminu a stávalo se mi to také, problém jsem řešil tím že jsem b ěhem pouštění PETa do něčeho střílel (Nestačí očividně když do vás střílí NPC a jste tak v combatu). Mě to fungovalo a dostával jsem pak odměnu kompletní ... :)
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Čo sa týka "problému" s PET kamikadze na to je len jedna odpoveď, nebol vymyslený pre ničenie celých vĺn v NPC v bráne, t.j. používate to na svoju zodpovednosť, ak odmenu nepripíše je na vás, či dobudúcna budete strielať NPC ručne alebo s PET.

    Osobne sa mi nepripíše odmena možno 1 krát zo 100 prípadov, avšak ja väčšinou NPC s kamikadze len načnem, dorážam ich aj v rohu s muníciou.
     
  10. Teď jsem prošel VK v Gammě, na dorážení jsem používal PETa s Kami (Jednak aby to netrvalo a jednak ze zvědavosti) a připsala se mi odměna vždycky, když jsem do NPC i střílel, když jsem nestřelil a jen jsem nechával střílet do sebe a nebo stál v radiačce, tak se mi přičetl jen 1 ze 3 pokusů .. takže ověřeno, pokud budeš do NPC střílet, tak tu odměnu dostaneš ;).
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.