Schopnosť opravy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †Đŗagøŋ_Ąΰaŧa®†, 11/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj
    za ad jedna: stále sa neviem orientovať v novom fóre (za to sa ospravedlňujem, určite je to "Mea culpa", ale mám aj iné na práci ako pátrať po jednotlivých vláknach, na starom forku to bolo jednoduchšie)
    ad dva: hrám dosť dlho na to aby sa mi zdalo zvláštne že protihráč dá dvakrát EMP za ten istý hrací čas ako ja a okrem toho opraví loď a ešte vidím ako mu opravuje P.E.T. a strieľa po mne a mám úbytok na HP.
    Je to normálne?
    Poprosím kompetentných o vyjadrenie, ak sa dá tak nie typu "daj svoje pripojenie" konfiguráciu PC a podobné...., nakoľko už som to tu pri iných príležitostiach poskytol, ale pre istotu:
    http://www.pingtest.net/result/91996780.png

    http://www.speedtest.net/result/3240381095.png
    Bežní hráči sa nemusia vyjadrovať, aby sme zbytočne neriešili problémy zahmlievania.
     
  2. Sid

    Sid Guest

  3. Korben

    Korben User

    †Đŗagøŋ_Ąΰaŧa®† Ty si dal presne vtedy EMP ako protihráč ? My nevidíme čo sa pri tvojom boji dialo, nemáme si to ako spätne prehrať. Hráči mnoho krát v zápale boja popisujú rôzne udalosti. My tu neveštíme a jediné čo môžeme napísať . môžu byť naše dohady.
    Napr. hráč použil EMP , potom ISH 01, ďalej využil schopnosti lode (nenapísal si ani druh lode) Pri PETovi využil mechanizmy a podobne. V hre sa dá využiť veľké množstvo schopnosti a výhod. Je len na hráčovi ako ich využije. Podobné reakcie sem napíšu len hráči ktorý boli zostrelený , lebo väčšinou na boj neboli pripravený. Útočiaci hráč má väčšinou dopredu naučený postup, čo všetko použije pri svojom útoku a napadnutý hráč sa potom len čuduje.
    Ale ako som už písal, my a ani nikto iný ti nemôže presne povedať čo sa pri útoku stalo.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.