Oznámení seka se mi hra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem prdlon, 8/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. prdlon

    prdlon User

    mam jeden problem seka se mi hra každych 4 sekundy po sobe vždy se mi to jen sekne a v pohode hraji dale ale každych 4 sekundy po sobe sekne to omrzí a ješte jedna vec na profilu hry jak je top piloti top klany nemam nikoho jen sebe žadny hrače co jsou od 1 místa po 10 nemam a ani nezjistím kolik je ve firmě hraču bneukaže mi to ani obrazek firmy ani kolik je v každe hraču
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    prdlon příčin může být více, ale protože jsi jediný kdo píše o problému píše, pravděpodobně bude příčina buď někde u tebe nebo v internetové síti. Lagy způsobuje buď slabý výkon PC, příliš vytížená RAM nebo CPU. Může to být i zastaralou verzí prohlížeče, přímo prohlížečem, neaktualizovanou verzí Flashplayeru.. Nebo máš příliš pomalý internet, nebo vysokou odezvu.

    No tu na fóru nepřijdeme ani z daleka na přesnou příčinu, pokud nedodáš bližší podrobnosti. Např. vyplněné hlášení podle návodu v tomto tématu: Ohlašování technických problémů ve hře. A doporučuji přečíst si i Co dělat když mi nejde hra?
     
    Łïmïtlεşş tohle ocenil(a).
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Hráč viac neodpovedal.

    Považujem za vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.