Sekání hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Provja, 17/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Máte podobný problém ?

  1. Ano

    90.0%
  2. Ne

    10.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Provja

    Provja User

    Zdravím, je tu již několik témat ohledně sekání hry, ale bohužel ani jedno mi nepomohlo vyřešit problém.
    Po nalogování hra několik minut funguje normálně FPS kolem 55-60 MEM 400 MB, po chvíli hraní hlavně na mapách s NPC např. u Cuby se hra začne sekat spadne fps na 5-10. Flash i Javu mám aktualizovanou. Nastavení Flash mám taky akceleraci zapnutou a paměť na max. Nastaveni v chrome vypnutí druhé části v plugins nepomohlo. Zkusil jsem více než 10 prohlížečů ve všech stejný problém. PC mám Win 7, 64bit, 4 jádro, 4 GB RAM, internetové připojení 50 Mb/s, ping 30ms. I jsem přeinstaloval Windowsi takže v PC nic nebylo, ale problém byl stejný. Hru mám vždy nastavenou na nejnižší kvalitu. Je nějaká rada, jak problém vyřešit ? díky.
     
  2. Korben

    Korben User

    Provja Dodaj nám sem výsledky testov tak ako to je popísané v prvej téme tejto sekcie.
     
  3. Zeus

    Zeus Guest

  4. Provja

    Provja User

    Flash - You have version 11,9,900,170 installed.
    Java - You have the recommended Java installed (Version 7 Update 45).
    Prohlížeč - Google Chrome Verze 31.0.1650.63 m
    Windows - 7 64Bit

    [​IMG]
    Myslím že ten rozdíl nebude tak velky a problém v připojení nebude, ale budiž...
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/12/13
  5. Zeus

    Zeus Guest

    Musíš dát server Frakfurt !! né Praha
     
  6. Korben

    Korben User

    Ping test nám sem tiež vložíš ?

     
  7. Provja

    Provja User

    Po chvíli se mi zvedne ve hře memory na víc než 500 dřív to bylo i k 1 GB myslím, že bude problém někde tam.

    [​IMG]
     
  8. Korben

    Korben User

    No tak že pripojenie nieje až tak super ako sa zdalo, ďalej štvorjadro neznamená že čím viac jadier, tým lepšie PC. Flash player využíva len jedno jadro a tak viacmenej záleži na jeho taktovacej frekvencii.
    Ďalej je otázne čo všetko okrem hry ti beží na PC a aj na pozadí PC, koľko okien prehliadača máš otvorených. To všetko vplýva na chod hry a aj na vyťaženie či už procesora alebo RAM pamäte.
    Takže všetko nepotrebné zrušiť, bežiace procesy ktoré nie sú potrebné na chod PC vypnúť, tak isto aj zrušiť rôzne zásuvné moduly prehliadača.
    Tak isto neznamená že ak preinštaluješ win. tak hra ti pôjde lepšie. Môže nastať práve opačný efekt a to ten že windows si začne vyhľadávať aktualizácie pre svoj systém a tak ti spomaľuje PC.
     
  9. Provja

    Provja User

    Ten procesor je Procesor AMD Athlon Quad-Core, 3.2GHz, zásuvné moduly nemám navíc žádné, bohužel stejný problém byl u prohlížečů jako je IE, Opera, FF, GCH, Waterfox,Maxthon, Safari, atd. a zrovna tak stejný problém byl u všech verzí Flash playeru i Javy, takže asi bude problém v PC, i když jsem doufam, že ne protože někteří hrajou hru na mnohem slabších konfiguracích. I přesto děkuji za odpověď.
     
  10. Korben

    Korben User

    Provja V tomto prípade sa ťažko radí. Najlepšie by bolo ak by si si zavolal niekoho kto by sa ti na PC pozrel a nastavil. Máš Ccleaner? Ak áno , tak si tam daj zobraziť čo všetko sa ti spúšťa pri štarte PC, (túto možnosť nájdeš v nástrojoch), čo nieje potrebné to zastav. Daj vyhľadať problémy v registroch a daj ich opraviť. Priamo v prehliadači vymaž históriu a dúfam že používaš 32 bitovú verziu prehliadača. Potom skús hru a nezabudni znova nastaviť úložisko FP
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud mám 64- bitový op. systém , tak mám používat 32- bitový prohlížeč?
    Op. systém W7
     
  12. Korben

    Korben User

  13. Sid

    Sid Guest

    ZOHAN mohl by jsi mi prosím zde napsat všechny nativní 64-bitové prohlížeče?
     
  14. Provja

    Provja User

    CC cleaner mám, nemám žádné nepotřebné programy spuštěné, sám servisuji PC. Ted jsem zkoušel nejnovější verzi Opery a prvních 15 minut hra běží úplně plynule na nejvyšší kvalitu 60-61 FPS, po 15 minutách je to někde kolem 45-50 když s lodí letím tak se tak jednou za vteřinu jakoby kousne, takže hra jde lehce trhaně, spíš jsem myslel jestli nemá někdo nějaký nový trik, jak problém odstranit.. Jinak po startu se mi spouští asi 12 APP, Skype, deamon, AVG, atd. Těmi programy to také nebude, protože jak říkám hra prvních 15 minut jede bez problému.
     
  15. Sid

    Sid Guest

    Když servisuješ PC, pak mi zde jistě napíšeš na jakém jádře či základu je postavena nová opera.

    Doporučuji poohlédnout se po poslední rozumné opeře verze 12.16 , případně si správně nastavit google chrome prohlížeč.

    Mimochodem u toho daemona bývá taková nechutná breberka co lozí na netu na pozadí a pak s tím souvisí ještě "šikovná" lištička.
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Side- nevím jak vysvětlit slovo " nativní " (přirozený nebo přírodní?) ale používám prohlížeč comodo dragon a op. systém W7- 64 bit. Opera je taky i 64- bit, nevím jestli je stejná verze pro můj operační systém.
    Já se jen ptal pokud mám třeba mozillu 32 bit a mám 64- bit op. systém jestli se to jako nepere.Jestli je mozilla 32 bit i 64 bit pro W7 jako stejná verze a je to jedno jaký prohlížeč máš nainstalovaný?
     
  17. Sid

    Sid Guest

    Bohužel není jedno jaký prohlížeč si nainstaluješ. Jediný opravdu nativní nebo plnohodnotně 64-bitový prohlížeč který znám je Internet Explorer, Opera již v novějších verzích v podstatě s operou jako takovou nemá nic společného, tvůrci také implementovali jádro z Google chromu, takže je již tak nějak po kloudném prohlížeči.

    Google chrom není špatný, jen je potřeba deaktivovat interní flash player plug-in.

    Mozila má problémy s javou a pokud se ti to v nastavení prohlížeče nepodaří vyřešit, moc si na tomto prohlížeči nezahraješ.

    Operu doporučuji poslední rozumnou ve verzi 12.16, pořád se ještě dá tato verze na internetu sehnat.

    A jak psal kolega Korben je mnohem lepší si na 64-bitový operační systém nainstalovat 32-bitový prohlížeč ke kterému seženeš v 32-bitové verzi jak flash player tak i javu.
     
  18. ja mam taky problemy... a to jsem trochu huř a autor zapoměl napsat co ma za GRAFICKÝ ČIP... to nejvic ovlivnuje sekance ve hře a o že hra využiva jedno jadro a zaleži na taktove frekvenzi je celkem nepravda... a chtěl bych se eptat jak že zjistim jestli muj chrome ma verzi 32 nebo 64? jinak mam Win7 ultimate 64bit. a u toho chromu nevim kde zjistit
    na opeře a jiných prohližičich to nabiha něky i dele jak 5minut.. a často to ani nenaběhne takže doporučuju chrome.
     
  19. Sid

    Sid Guest

    Je zajímavé, že se o bitové architektuře google chromu není možno dopátrat normální cestou, ale vzhledem k tomu, že na 64-bitových systémech jsou rozděleny program files do dvou složek, je celkem snadné identifikovat o jaký program jde.

    32-bitové programy jsou automaticky instalovány do složky program files (x86).

    Grafika je a zároveň není tolik důležitá, ve světě počítačů jde vše strašně dopředu a některé současné integrované grafiky jsou výkonnější než-li dedikované grafiky starší čtyř let.

    «°”˜¨AiR¨˜”°»[LuaFe] velmi mě zajímá jak nebo kde jsi přišel na své tvrzení, že DO umí využít více jader procesoru a že nezáleží na taktové frekvenci procesoru.
     
  20. No vite pane s-moderator ja přeci nejsem nějakej počitačovej maniak abych věděl jaka verze prohližeču to je zeptal jsem se protože jsem to nevěděl ;) a jestli to tak hrozně vadi tak mi napište at už nepišu a dam pokoj... grafika tady pravě děla dost pač pro
    athlon 64x2 270 s grafikou 256mb to bohužel jede tak tak na minimum... a opravdu opravduuu se moc omlouvam že jsem nevěděl kde najdu verzi prohližeče a že jsem se zeptal opravdu moc moc omlouvam....[/quote]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/12/13
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.