Sekanie hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °•†●�»ΛPΩĦĪS«�●†•°, 29/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Net mam dobry tak mi porad teda ako to spravit ?
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    Odezva je špatná,hodnota 41 je hodně,musíš se vejít do 25,a ještě si nedal druhou část testu,máš tam dva oskazy,tak se toho drž.
    Jak si ověřit kvalitu připojení
     
  3. speed test vysel takto download 4,54 Mbps Upoload 0,88 Mbps a PING 132ms
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    To je tiež celkom zlé, ping 132 je vysoko nad únosnou hranicou pre plynulosť hry.

    Skontroluj si javu, FP, tým by osm začal.
     
  5. to uz som kontroloval tam neni chyba nevim com
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Ty v tom máš ale riadny guláš, preto sa ťa pýtam znova. Do PC sa nevyznáš, kedže ako argument tvojho super NTB uvádzaš grafickú kartu či veľkosť obrazovky :)

    Hoď sem prosím ťa celý prehľad tvojho PC, ak nevieš kde zohnať údaje napíš do funkcie hľadať vo windowse "dxdiag" (bez úvodzoviek) a tam to všetko nájdeš. Taktiež verziu javy si udal len 7, update si ale prečo nenapísal? To je veľmi dôležitá vec, verzia 7 je sama o sebe zastaraná.

    V neposlednom rade nie si sem schopný vložiť obrázok testu pričom v návode na nahlásenie problému je návod, ako obrázok vložiť zo stránky speedtestu. Ako pozerám síce máš veľké čísla (operátor si myslí, že ľudí oblbne veľkými číslami pričom internet je sám o sebe zlý, a ako vidím, darí sa im to) ale tipujem mobilný internet, kt. veľkou stabilitou nikdy neoplýval a asi ani len tak skoro nebude, ak nesedíš vedľa vysielača, samozrejme.

    Taktiež nechápem ako si v hre môžeš nastaviť kvalitu pripojenia na nízke. Ak myslíš nastavenie mapy, pohonu, NPC a podobne ide o nastavenie detailov hry, nie pripojenia.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/1/14
  7. Time of this report: 1/4/2014, 16:58:48
    Machine name: DELL
    Operating System: Windows 8 64-bit (6.2, Build 9200) (9200.win8_gdr.130531-1504)
    Language: Slovak (Regional Setting: Slovak)
    System Manufacturer: Dell Inc.
    System Model: Inspiron 5521
    BIOS: A10
    Processor: Intel(R) Core(TM) i5-3337U CPU @ 1.80GHz (4 CPUs), ~1.8GHz
    Memory: 6144MB RAM
    Available OS Memory: 6014MB RAM
    Page File: 3600MB used, 3372MB available
    Windows Dir: C:\Windows
    DirectX Version: DirectX 11
    DX Setup Parameters: Not found
    User DPI Setting: Using System DPI
    System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
    DWM DPI Scaling: Disabled
    DxDiag Version: 6.02.9200.16384 64bit Unicode
    Card name: Intel(R) HD Graphics 4000
    Manufacturer: Intel Corporation
    Chip type: Intel(R) HD Graphics Family
    DAC type: Internal
    Device Type: Full Device
    Device Key: Enum\PCI\VEN_8086&DEV_0166&SUBSYS_05B81028&REV_09
    Display Memory: 4807 MB
    Dedicated Memory: 2056 MB
    Shared Memory: 2750 MB
    Current Mode: 1366 x 768 (32 bit) (60Hz)
    Monitor Name: Obecný monitor PnP
    Monitor Model: unknown
    Monitor Id: LGD03AB
    Native Mode: 1366 x 768(p) (60.044Hz)
    Output Type: Internal
    Driver Name: igdumd64.dll,igd10umd64.dll,igd10umd64.dll,igdumd32,igd10umd32,igd10umd32
    Driver File Version: 9.17.0010.2867 (English)
    Driver Version: 9.17.10.2867
    DDI Version: 11
    Feature Levels: 11.0,10.1,10.0,9.3,9.2,9.1
    Driver Model: WDDM 1.2
    Graphics Preemption: DMA
    Compute Preemption: Thread group
    Tu je to A to nizke myslim v hre ako nizke pozadie a ....
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Super, prvú časť si zvládol, teraz som hoď ešte presnú verziu javy a odpovedz mi na otázku, či ide o mobilný internet a aký tam máš limit.
     
  9. AKo myslis mobilny internet ? A je tam Jawa 7
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Java 7 nie je všetko, je tam za tým napísaný aj update, napr. v 7 u 45. Alebo máš starú javu, ja však za tvojím PC nesedím t.j. musíš to zvládnuť sám.

    Btw. mobilný internet je typ internetu, aký používaš. Operátor alebo niekto z rodičov ti to možno povie.
     
  11. Java 7 update 45
    Ne mobilny internet nemam
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Tak ak máš všetko v poriadku ako píšeš, tvoj internet niečim zaťažuješ, t.j. ste na ňom viacerí, máš zapnutý FB Mess., skype, TS, youtube a podobne. Tvoj internet nie je bohvieaký, hrať sa to s ním samozrejme dá avšak nemôžeš ho zahlcovať zbytočnosťami. Alebo máš problém niekde po trase, čo je vec internetu ako takého prípadne poskytovateľa, s čím ti ale tu na fóre nepomôžeme. Ak chceš hru spraviť hrateľnejšiu, popri hre nemaj nič spustené navyše.

    Taktiež dúfam, že ako úložisko FP je samozrejmosť a máš to nastavané.
     
  13. No ale ja popri praveze nemam nic pustene a lagujeto :-( a na nete som iba ja nikto druhy
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Ešte sa spýtam, koľko FPS ti píše pri hraní? Pre zobrazenie stlač v hracom okne písmeno F. Ono to laguje aj keď si napr. pri porte, v klude? Alebo v zhluku NPC či hráčov.
     
  15. Laguje to fkuse letis lag stojis obcas lagne a ked je hracov 2 niekne na sebe lagne a FPS je 45-35-25-17-ako skoci
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Šiel som sa preletieť do zhluku NPC a čo popisuješ som nevidel, t.j. buď si na vyťaženej mape (piráti napr.) alebo jednoducho je niekde chyba po trase. Nejde ti zmerať packety čo nesignalizuje nič čo by malo byť v poriadku.
     
  17. A ako to spravit alebo co s tym
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Takto niečo ťažko vyriešime, keď neraguješ na to čo píšem. Už konečne z teba vypadne mapa, kde ti to robí? Alebo na všetkých?

    No ak je chyba po trase či vyťaženosťou moc toho nenarobíš.
     
  19. Zeus

    Zeus Guest

    tvůj pc nesplnuje minimální požadavky pro hru,proto ti to nechodí,jak má.Vylepši si pc a půjde ti to.

    Vyřešeno,uzamčeno,LOCK !!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.