seknutí v portě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †The*Phantom*Menace†, 21/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, portoval jsem se z 2-8 na 2-7 a loď se mi zasekla v portě,už to zkouším 15 minut a nelze se nalogovat,vyzkoušel sem i jiný lodě a furt nic,co s tím mám udělat aby to šlo ? děkuji za odpovědi. server cz2
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  2. mě to samé, děkuji moc. Dobrý hra.

    V úterý se před spojením je to ok, ted lagy seklé porty..

    To mám co za vtip zas BP neumí zajistit stabilitu hry ... no tak to jsem nezažil nikde..

    i pexeso u windows je plynulejší, nemluvím o hrách se strarých let..

    Zavřete to a je klid od hry.. o nervy hra..

    Kolotoče apod těm to lítá i přes lagy, a nám přes prohlížeče se to laguje ... už si připadám jak kdyby jsme hráli vykopávku..

    ještě dávám tomu nějaký čas ale říkám ještě měsíc toto a končím .. nezlobte se.

    i videohra z roku 1995 je stabilnější..
     
  3. Arya

    Arya User

    †The*Phantom*Menace†, vyzkoušej tento postup seknutí v r-zone a dej pak prosím vědět, jestli to zabralo.

    •ŞĦΘCK▪, netřeba v každém tématu naříkat a neustále vypisovat to samé. S problémy ve hře se potýkají všichni hráči, nejen ty. Zde na foru hru neopravíme, jediné co můžeme, je posunout chyby dále a čekat než si s tím v BP poradí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Dobré ráno,dnes jsem se už v pohodě nalogoval,problém vyřešen,škoda toho včerejška,chtěl sem se účastnit spacebalu.
     
  5. Arya

    Arya User

    †The*Phantom*Menace†, jsem ráda, že je to v pořádku. :) Zřejmě ranní restart problém vyřešil. Je mi líto, že ti to ve hře zkřížilo
    plány. :( Snad tě tato nepříjemnost už nepotká.:) Pokud by ses s tímto setkal znovu, vyzkoušej postup v odkazu výše.

    Téma tedy uzamykám a přeji hodně štěstí ve hře.
     
    -baghira2- a Bambino tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.