sentiro

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem fighter741, 11/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fighter741

    fighter741 User

    sentiero jako ses normalni? ja sem do tebe strilel jenom dvakrat ptze sem chtel abys nechala toho demanera abyh mel vic odmeny a ty me hned sundas ? . kdyz je to test servr tak to nemusis hned me sundávat a ja sem te nehtel sundat ale abys nehcala toho demara pak bych mel vic odmeny. sentiero a vis vubes kdo jsem? ja sem znam s adminem z anglickyho fora a dyz mu reknu tak ti da ban aspon na mesic!! se rozluc s uctem a to myslim vazne. da ti ban i na dva mesice staci jedno slovo takze jestli se mi neomluvis tak to udelam!! a uz si nezalitas
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  2. coolmen

    coolmen User

    Kolik ti je děcko?11 vid.Nic k řešení.A dal bych ti ja ban na forko mesíc,aby si vedel k cemu forum slouzí,ale nemam tu pravomoc.
     
    stefan.sv tohle ocenil(a).
  3. Borat

    Borat User

    Jej ty si sa znova vrátil. Vyhrážať sa nemôžeš len tak. Oddýchni si znova.

    Lock.
     
    stefan.sv a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Korben

    Korben User

    fighter741, Prečítaj si poriadne pravidlá fóra a je úplne jedno koho poznáš, banom na účet sa nikomu vyhrážať nebudeš. V tomto ti nepomôže žiadny administrátor.

    Edit: Založíš ešte jeden účet a dám požiadavku na vyhľadanie a stopnutie všetkých tvojich účtov. Toto je posledné upozornenie.
     
    Naposledy upraveno: 11/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.