Podpora Seprom-nedostal jsem odpověď

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kecik, 18/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kecik

    kecik User

    Takže to píši znova, byl mi odebrán Seprom. z mého druhého učtu a to kecik, ID [​IMG]100146724 a to neoprávněně. V prvním vláknu mi bylo odepsáno že seprom byl odebrán hráčum co zneužili bug s tím souhlasím ale nevím proč byl sebrán mě. NIc jsem nezneužil a nevidím důvod proč mi byl sebrán. Popřípadě žádám o doložení mého podvodného jednání která sice nebylo ale žádám s dělení podle čeho a nebo proč mě byl sebrán. Přece nemužete mi něco brát když jsem nic neporušil. Když jsem upozorňoval na podvodníky ohledně autopilotu tak mi byl dáván ban a když jsem to psal na foru tak jste chtěli důkazy. Nic se jim ale nestalo těm boterům. A mě vemete seprom který celé roky posílám jako trubec jen proto že někteří boteři zneužili něco co jste zanedbaly? to snad ne.

    Žádám o vrácení sepromu a omluvy. Když mi ho nevrátíte tak žádám o předložení důlkazu že jsem ho botoval.

    děkuji kecík
     
  2. Korben

    Korben User

    kecik, Seprom ti nikto nevráti. Odoberalo ho BP pravdepodobne pomocou skriptu a my sme dostali vyjadrenie, že seprom bol odobraný hráčom, čo majú viac sepromu, ako si je možné naposielať.
    My nedisponujeme dôkazmi a ani ničím podobným. Vo VOP nájdeš adresu na BP a tam môžeš napísať sťažnosť. My nemáme ako zistiť, či u konkrétneho hráča prišlo, alebo neprišlo k zneužitiu bugu v hre.
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  3. kecik

    kecik User

    Děkuji za odpověď.
     
  4. Arya

    Arya User

    Zodpovězeno, téma uzamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.