Seprom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem sonicdit, 7/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sonicdit

    sonicdit User

    Pred chvíľou som z dokončenej misie obdržal 100 kusov rudy nazývanej Seprom zaberá mi to miesto v nákladnom priestore a nedá sa z tím nič robiť, nedá sa to predať ani dať von z lode ako napríklad nejaké delo. Tak rád by som vedel čo je "Seprom" prípadne čo sa s ňou dá robiť.
    Vopred ďakujem za odpoveď.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    sonicdit proč si to nenajdeš ve FAQ?
     
  3. milujem tieto inteligentné odpovede moderátorov :D (za tych 6 rokov som si nastastie zvykol)
    Ale k téme... Seprom je vpodstate najlepšia surovina v hre, ktorú môžeš buď poslať do skylabu alebo ním vylepšiť svoje lasery, rakety alebo štíty ;)
    Nemáš zač za odpoveď :D

    A je zvláštne ži nikto za takú dlhu dobu neodpovedá o_O
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    ¯°×ΘЯBІŦΛΛK×°¯ Oooo statečný, a proto si sem musel vážit strastiplnou cestu, aby si nám tady mohl odpovědět :D

    Není přece účelem dávat odpovědi hráčům přímo pod nos,ale navést je tak, aby věděli kde odpovědi hledat.
    Myslím, že =Marvin= měl v úmyslu dát sem dokaz asi takto FAQ ,no zřejmě ho někde pozapomněl.

    Ale kdyby autor chtěl opravdu znát odpověď na svoji otázku tak sem určitě napíše. No a když to neudělal, tak to zřejmě znamená, že odpověď už zná.
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ¯°×ΘЯBІŦΛΛK×°¯ miluji inteligentni dotazy hracu, kteri jsou lini nejprve hledat odpoved a radeji rovnou zalozi x temat. Ale jeste vic miluji rejpaly, za kazdou cenu najit neco cim nam muzou 'vytrit brejle' . Nastesti za ta leta co navstevuji forum jsem si take zvykl. :rolleyes:

    Sentiero nezapomnel jsem, ucelne jsem se snazil hrace navest k samostatne praci, predtim od nas v jinych tematech dostal prislusne linky. ;) Bohuzel uz se neozval a tema zapadlo.

    Nakonec se vratim znovu k ¯°×ΘЯBІŦΛΛK×°¯, navrhnul jsem hraci necht prostuduje FAQ, autor uz se neozval, predpoklada se tedy ze odpoved nasel nebo nema dalsi otazky. Ale tedy dekuji ze jsi 'konecne' po 2 tydnech odpovedel, ackoliv mas ve svem tvrzeni chybu, tudiz zavadejici informace.

    Autor uz se neozval, predpokladam ze odpoved nalezl.
    Uzavreno, LOCK!
     
  6. Korben

    Korben User

    ¯°×ΘЯBІŦΛΛK×°¯ Ty si si zvykol za 6 rokov na odpovede moderátorov ?
    Zato ja si nemôžem zvyknúť na rýpanie niekoho kto buď nevie počítať , lebo tvoj účet bol založený 01.10.2010 a máš tam level 14 , odohraté 353 hod.

    To mi vôbec nepripadá ako 6 rokov. A už vôbec mi to nepripadá ak si pozriem tvoje príspevky. :D

    A jediné čo môže byť zvláštne, je to že sa neozval viac hráč. Kolega to nechal otvorené len preto , ak by hráč nemohol danú tému nájsť a potom by ho naviedol lepšie.
    Tak že na budúce skôr uvažuj , kým niečo napíšeš. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.