¨server cz2 klan anonymous bereme jen vru

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem lonja68, 29/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

jaký klan má přednost silní nebo slabí

  1. silní

    5 hlasy(ů)
    38.5%
  2. slabí

    8 hlasy(ů)
    61.5%
  1. lonja68

    lonja68 User

    takže lidi chcete do klanu? sem silnej mam iris 8 lf3 a tak dále
    založil jsem klan a scháním hráče
     
  2. Drift1

    Drift1 User

  3. lonja68

    lonja68 User

    jo už to mám zmáklí
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    lonja68: No, možná jsi to četl, ale žádnou úpravu tvého prvního postu nevidím. Máš špatně formátovaný titulek, anketa je zvláštní a obsah je úsměvný. Neber to ve zlém. Titulek opravit nemůžeš, ale můžeš ho vložit jako první řádek do svého prvního postu. Ten popis klanu též není výstižný. Zkus se podívat na popisy jiných klanů a třeba tě něco bude inspirovat. A tu anketu tam máš proč? Pokud nad tím zapřemýšlíš, dojdeš k závěru, že většina hráčů bude chtít hrát v prvé řadě ve fungujícím klanu a když bude navíc silný, bude to jen fajn.
     
    lonja68 tohle ocenil(a).
  5. Drift1

    Drift1 User

    Souhlasím s trixtem..měl by si trošku rozepsat oč jde...nejlépší je co to je za klan,server,firma..umístění klanu,aktivity..jak hospodaříte s kredity apod...co požadujete za výbavu,level apod...když jdeš žádat o práci taky nepřijdeš a neřekneš,,chci makat,jmenuju se tak a tak a nashle,,..
     
  6. lonja68

    lonja68 User

    tak tedy klan (anonymous) - (ANYS) server-CZ2-
    máme v klanu 400.000.000 kreditu a danovou sazbu 1%)
    a za porušení pravidel je vihazov
    pravidla jsou jednoduchá a klan funguje ok nimimálně 5krát tydne hraju krediti na viplácení taktéž mám hned ale pozdávat nebudu jednou jsem tak naletel.
    a scháníme hráče od firmy VRU
     
  7. Korben

    Korben User

    lonja68, Prezentácia klanu má byť v prvom príspevku. Skús možnosť upraviť príspevok.
     
  8. kolouch Já sám musím hned na začátku napsat. Že mám pravopisné chyby či překlepy v příspěvcícha soukromých vzkazech.
    Stydím se za to? Ne protože za to třeba NEMOHU, pokaždé, když někam něco napíšu, klepu se, abych se nedočkal té známé věty - a co jako ten pravopis.
    Tak si uvědom že to třeba nemusí být mladý člověk muže mu být třeba okolo 50 či víc nebo je mladý ale to není duvod poukazovat na něčí chyby.A svým zpusobem ho tím urážet.

    Edit: Psala to sice má sestra příspěvek sem upravil ale souhlasím "!
     
    Naposledy upraveno: 5/1/16
    lonja68 tohle ocenil(a).
  9. Kristo

    Kristo User

    V prezentaci klanu nebo čehokoliv jiného by nemusely (neměli) být pravopisné chyby.
    Přeci jen je to vizitka daného klanu nebo čehokoliv, taky nejsem dokonalí v ČJ a když už nevím tak je tu google

    Nikoho neodsuzuji každého je to vizitka a mně je to putna
     
    kolouch a ηιтяєχιѕ tohle ocenili.
  10. Ujišťuji tě, chlapče, že naprostá většina padesátiletých lidí ovládá pravopis bez problému. Což se o generaci jejich vnuků rozhodně říct nedá. ;)
     
    kolouch a Drift1 tohle ocenili.
  11. |Oromë|

    |Oromë| User


    OT zmazane, Pravopis sice nema dokonaly no to nie je dovod tu tvorit OT a zhadzovat autora...

    lonja68 Ty si daj tiez pozor a zbytocne to tu neries, toto je sekcia ku klanom. Skus upravit prvy prispevok a pridat tam viac infa o klane ako ti uz pisal kolega.
     
  12. pavel3256

    pavel3256 User

    Ahojte schaním klan který by mě přijal :)
     
  13. PaiMei

    PaiMei User