server GE2

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU, 6/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahojte.....prosím vás, je niečo so serverom GE2?.....raz ma pripoji na server, raz nie.....a ked ma pripoji, tak ta hra mi strasne seka.....spravil som si test internetu a myslim, ze to mnou nebude....ci nemate ziadne info o tom, ze by blbol server a mam hladat chybu u mna?.....dakujem

    preistotu sem prihodim vysledky toho testu, pretoze myslim, ze takyto internet by mal tu hru v pohode zvladat.....
    Stahování (download) 78,7 Mbit/s

    Nahrávání (upload) 58,6 Mbit/s

    Odezva (ping) 7,0 m/s

    a dalsia sranda je, ze som sa konecne dostal do hry a svieti mi tam ban na 7 dni na chat :D.....si zo mna asi niekto robi srandu.....





     
    Naposledy upraveno: 6/10/16
  2. Borat

    Borat User

  3. jop, mate tam uz tu ziadost.....zrejme ma zase len tak chytil system.....nestalo sa mi to prvykrat, co som len tak dostal ban na 7 dni :D
     
  4. Borat

    Borat User

    Stáva sa no :D veď uvidíš ako to dopadne.

    A k téme sú ešte nejaké otázky? :)
     
  5. nie nie mozes lock, hra sa mi uz rozbehla normalne..diki :)
     
  6. Borat

    Borat User

    Dobre to som rád, že hra ti už ide :)

    Vyriešené.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.